Все про вагістність
Все про вагістність

Скорпіон-дитина – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Скорпіон-дитина, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

А що ще ви вчили? Були у нас ще Рифи – Стародавній Гpeції і Стародавнього Риму, Грязнопісаніе і Мати-й-Мачуха. І ще Мімічні досліди, Тріконометрія, Фізіономія.

Побачивши вперше свого новонародженого Скорпіона, батьки відчувають законну гордість. Ще б пак, адже немовля куди більше, сильніше і міцніше інших дітей. Але на те він і Скорпіон. Природа створила його бійцем, щоб він виходив переможцем з усіх життєвих баталій. Перш, ніж ви заберете немовлят з пологового будинку, купіть великий манеж з міцною сіткою. Міцність вашої покупки ви можете випробувати, забравшись всередину манежу прямо в магазині. На здивовані погляди продавщиці відповідайте гордим мовчанням і презирливим поглядом. Їй швидше за все невтямки, що манеж буде потрібно зовсім не немовляті, а вам самим, щоб, сховавшись за його надійною огорожею, щоб ви могли спокійно випити чашечку кави або дочитати газету без ризику, що ваш юний нащадок до вас добереться. Але це, звичайно, жарти, а якщо серйозно, немовлят-Скорпіона слід виховувати в строгості і суворій дисципліні. Вам доведеться вселити йому почуття жалості до слабших і беззахисних створінь, терпіння, коли він програє, повага до авторитету старших і здатність прощати образи. Якщо вам вдасться виховати в ньому всі ці якості, ви подаруєте світу видатну особистість з блискучим розумом і невідпорною чарівністю.

Немовля-Скорпіон може піти однією з двох доріг – темною або світлою, і тільки від вас залежить, яку він обере. Занадто м’які, податливі і нерішучі матері з самого початку приречені на провал. Зі Скорпіоном вам потрібно навчитися проявляти надзвичайну твердість і доброту. Скорпіон поважатиме тільки того, в кому він відчує перевагу над собою. Ви повинні бути сильним і спокійним, бо спокій – та ж сила. Якщо немовля виявить у вас обидві ці якості, він змириться (принаймні на час), і ви отримаєте перемогу. Тільки тоді він дозволить вам стати його наставником.

Знайте, що у Скорпіона навіть у ранньому дитинстві повинні бути свої секрети і таємниці, в які ніхто не має права втручатися. Зате від його гострого погляду не вислизне жодна дрібниця; він буде в курсі всіх маленьких і великих сімейних таємниць.

Дитина-Скорпіон мудра не по роках. Те, що іншій дитині доведеться вселяти роками, він зрозуміє самостійно і миттєво, якимсь шостим почуттям.

До тих, кого він любить. Скорпіон надзвичайно уважний і відданий їм до самозабуття, зате ті, хто намагаються наступити йому на хвіст, ризикують отримати такий укол, від якого не скоро оговтаються. Раджу всім пам’ятати цю особливість Скорпіонів.

Скорпіон володіє таким запасом енергії, що, якщо не направити її в потрібне русло, вона може перемкнутися на вельми небажані об’єкти. Дитину слід займати фізично та інтелектуально якомога більше. Його невгамовна допитливість повинна бути спрямована на науку, літературу, мистецтво і спорт.

Не намагайтеся вибрати за Скорпіона його майбутню спеціальність і тим більше наполягти на вашій думці. Вам потрібно лише надати йому вибір, познайомивши з багатьма областями науки і мистецтва, а вже він сам вирішить, що йому більше підходить.

Надлишок життєвої енергії вашого Скорпіона буде часто випліскуватися назовні у вигляді сліз, істерик і лютих суперечок. Навчіть його володіти своїми емоціями, але не лаючи, а даючи логічне пояснення, чому так не слід чинити. Скорпіони, на жаль, схильні до наркотиків, тому слід дуже за ними стежити, щоб вчасно запобігти цю згубну схильність.

Скорпіон обожнює свято Хеллоуїн, фільми жахів і фантастику.

Незалежно від того, ким він стане в житті, він доб’ється в обраній спеціальності великих висот завдяки силі, сміливості, цілеспрямованості і розуму. А ваше завдання, показуючи щоденний приклад доброти, любові і самовідданості, навчити його цим якостям.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

  1. Один комментар до “Скорпіон-дитина – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»”

  2. Diana в 23.03.2017 | Відповісти

    Дуже дякую за гороскоп

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,181