Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон чоловік – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Якщо ви закохалися в Скорпіона і вас лякає слово пристрасть, надягайте кросівки і бігайте так швидко, як ніби за вами женеться сам диявол. А так воно і є. Я не маю на увазі романтичну пристрасть, хоча це може вирішити все. Скорпіон пристрасний в усьому: в дружбі, в політиці, роботі, їжі, дітях, родичах. Це не та людина, яка підходить вашій психіці, якщо вас відштовхує емоційне напруження. Не озирайтеся назад – краще біжіть!

Ви подумаєте, що я зійшла з розуму, коли зустрінете цю людину. Настільки він справляє враження людини рівного і спокійного. І як може хтось підозрювати, що людина з таким самоконтролем може бути пристрасний і навіть небезпечно пристрасний? Це відбувається тому, що він спокійний тільки на поверхні, всередині його пристрасті розжарені до червоного. Не торкайтеся до нього – ви прекрасно знаєте, як довго заживають рани від опіків. Після зустрічі зі Скорпіоном ваше серце може боліти місяцями, а може бути, і роками. І всі засоби «Швидкої допомоги» марні. Пам’ятайте улюблену приказку вашої бабусі: «Краще сім разів відміряти, ніж один раз відрізати». Це відноситься до жала Скорпіона. Тому подумайте краще про свою безпеку. Твердо знайте, з ким ви маєте справу. Якщо ваш власний знак дав вам залізобетонну натуру, яка не боїться вогню, тоді будь ласка, можете захопитися ним і грати з цим динамітом. Якщо у вас така натура, то ви зможете тримати його полум’я під контролем і робити так, що воно буде зігрівати ваше серце на протязі всього вашого життя. Можливо, ви самі палаюча натура, тоді все в порядку. Тоді все буде залежати від ступеня нагріву, якщо у ваших пристрастей буде автоматичний термостат, який буде миттєво охолоджувати їх, коли його пристрасті розпалюються.

Давайте зробимо вигляд, що ви саме така натура. Що ж заховано за цими гіпнотичними, пронизливими Скорпіона очима? Напевно він не справив на вас нейтрального враження при першому знайомстві. Або ви подумали, що він приємний і веселий, або, що він збочена і пристрасна людина. Біда в тому, що він і те й інше. Ця людина непереможна. За його холодний стриманістю прихований киплячий казан, який постійно вирує. Якщо вам пощастило, кришка цього котла буде постійно закрита протягом довгого часу. Але удар, нанесений його самолюбству, може підірвати цей котел. Іноді приємно відчувати, що ви не потрапили під цей вибух. Ніколи не робіть нічого самі, щоб викликати вибух.

Скорпіон вразить вас своєю подвійністю: У ньому поєднуються розум і пристрасть. Інтелект і емоції керують їм однаково. Він більш ніж розумний. Це глибоко філософська натура, яка цікавиться таємницями життя і відповідна близько до відповідей. Є Скорпіони, які можуть жити без всякого комфорту, але справжня натура цього знаку – чуттєвість. Зазвичай він оточує себе розкішшю. Він схильний до надмірності в їжі, наркотиках, алкоголі, і звичайно, в любові. Любов ніколи не застає його непідготовленим. Вона була вже в його голові, коли він тільки сів на триколісний велосипед. Звичайно, ви можете зустріти Скорпіона, який буде виглядати зовсім невинно, з щирою молодим чарівністю, з повною відсутністю спокушаючих манер. Вам може здатися, що я перебільшено кажу про його пристрасті. Тоді запитайте його дружину. Ніщо не залишає його байдужим до життя. У цих чоловіків вибуховий темперамент, який може нанести рану на все життя. Коли він встромляє своє жало, це дійсно дуже боляче. Але він не просто насолоджується перемогою, він повинен перемагати. Щось всередині нього вмирає, коли він програє навіть у вчинках. Коли він розчарований – ви не побачите емоцій на його обличчі, він дуже добре себе контролює. Він може жорстоко мучити жінку, перш ніж вирішить схопити її за волосся і потягти в свої джунглі. Природно, є деякі Скорпіони, які зроблять вам пропозицію у витонченій формі, стоячи на колінах, але не обманюйте себе, він просто поводиться так, як прийнято в суспільстві і хоче зберегти свою гідність. Ваша репутація має бути бездоганною. Він не переносить нічого дешевого і сміхотворного, незважаючи на свою екзотичну натуру. Кожен Скорпіон – законодавець усередині себе. Йому абсолютно байдуже, що інші думають про нього. Звичайно, йому б хотілося бути шанованою людиною, але якщо це заважає йому здійснити його цілі, то він не піклується про це. Жодне з його рішень не відкладається під тиском думки друзів, родичів, сусідів, і, на жаль, під вашим тиском. Але почекайте зневірятися, адже така цілеспрямованість зазвичай виробляє привабливий, вільний дух, який не хвилює, що скажуть про нього інші люди. А хіба чесність і мужність це погано? Дуже цікаво спостерігати за Скорпіоном, коли він діє в якихось складних обставинах в той час, коли інші коливаються, лякаються, або не знають, що їм робити. Його мужня і сильна натура досягає в такі моменти свого піку. Він рідко схильний до заздрості і жалю до себе. І він не вважає, що життя і його труднощі, це саме те, для чого він народжений. У ньому є одна дуже лякаюча особливість – його приваблюють таємниці, загадки, він не упустить ні одну з них. І оскільки жіноча таємничість – найсильніший жіночий захист, ваша душа буде постійно оголена для нього, якщо ви повністю розкриєтеся перед ним. У вас не буде жодного секрету перед його очима і проникливими питаннями.

У нього дуже високі мірки, і він ретельно відбирає собі друзів. Це рідкісний тип чоловіка, який може пити чистий спирт і розділяти грубі чоловічі жарти, а потім перетворитися в ніжного і м’якого коханця для жінки. Але зате в ньому немає такої якості, як пробачити, підкоритися чого б то не було або просто бути обережним. Він може бути дуже жорстоким по зовсім нез’ясовних причинах і може отримувати якесь садистське задоволення, знущаючись над вами. У суспільстві при людях він може сказати вам щось невтішне, типу того, що ви товста чи дурна. Це одна з його розваг. Усмехніться у відповідь, навіть якщо це вбиває вас. Я адже попереджала вас, що Скорпіон не розкриває своїх мотивів, з яких він щось робить. І ця тенденція до жорстокості не утихомирюєть любов’ю, з роками вона може навіть посилюватися. Він рідко проявляє на очах у всіх свої справжні емоції, але удвох з вами він може сказати, що думає насправді. Після заміжжя ви зможете відчути якусь безпеку. Але до цього моменту всі його трюки можуть вас дуже поранити. Марно говорити йому, що вас ранить його жорстоке поводження. У такому разі він скаже вам: «А я тебе не тримаю». Буде потрібен час, щоб пристосуватися до його індивідуальності. Якщо ви занадто м’які, то ви будете постійно переживати. Ніколи не запитуйте, що він думає з приводу вашого нового плаття або зачіски, якщо не готові почути голу неприкриту правду. Але, принаймні, ви будете знати, що він вам не лестить. І, напевно, краще почути хоробру правду, а час від часу приємні фрази на вашу адресу, що вам дуже сподобається. Що стосується ревнощів, ви повинні бути тут дуже обережні. Він вибухне, якщо ви тільки моргне оком в присутності іншого чоловіка, хоча насправді вам у цей момент потрапила в око смітинка. Але свої ревнощі краще упакуйте у валізу і замкніть її. На нього ніякого враження не справлять ваші сльози і докори. І як би він себе не вів, повторюйте постійно про себе: «Він любить мене, він вірний своїм глибоким почуттям, він тільки практикує своє гіпнотичне мистецтво з іншими жінками.» Говоріть собі це кожен день, особливо коли лягаєте спати. Жінки знаходять його чарівним і привабливим. Але пам’ятайте, що якщо і є хтось, хто може чинити опір такій увазі з боку жінок, то це ваш Скорпіон. Чи не краще ви тепер себе почуваєте?

Можливо, що він буде дуже вимогливим батьком. Його дітям не вдасться бути ледачими і неслухняними. Він навчить їх поважати самих себе. І хоча він любить їх щирою любов’ю, як і все інше, буде захищати їх, але при цьому навчить самостійності.

Скорпіон ніколи не дозволить, щоб дружина диктувала йому що-небудь. Він – чоловік, а ви – жінка. Якщо у вас є якийсь сумнів щодо цього, він його усуне швидко, і на це буде потрібно всього один урок. Однак з дружиною, яка його розуміє, він буде ніжним і уважним, і буде відплачувати їй вірністю і такою любов’ю, про яку багато жінок тільки читали романи. Не намагайтеся чинити опір цьому чоловікові, якщо він вирішив, що ви йому потрібні, він все одно загіпнотизує вас. Його магнетизм мало не фізично відчутний. Жінка повинна бути дуже хороброю, щоб жити з ним і не зламатися. Тримайтеся міцно, щоб не впасти і тримаєте очі ширше, і ви побачите горизонт, який не доступний боязким. Подивіться вгору дерев, ви коли-небудь бачили такий схід Сонця?! І з такої висоти? Його захід буде таким же прекрасним.

Загальна характеристика Скорпіона від Лінди Гудман.
Гороскоп Скорпіон жінка — Лінда Гудман

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,423