Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Укус Скорпіона зазвичай смертельний. Скорпіон вміє дуже добре контролювати свій характер, але є прикмети, за якими можна розпізнати цих людей. Їх очі випромінюють гіпнотизм, погляд цих людей проникає глибоко у вас. Взагалі Скорпіон – це вираз его. Вони чудово знають собі ціну, і ніщо не змінить його власної думки про себе. Образи від них відскакують, а компліменти можуть не викликати на їхніх обличчях жодних емоцій або яких-небудь інших змін. Вони не хочуть чути про свої пороки чи недоліки від інших – вони все знають про себе самі. Їх посмішка щира, реакція тіла зведена до мінімуму, тому що їх мистецтво полягає в тому, щоб проникати у вашу душу, залишаючись при цьому не впізнаними. Будьте насторожі зі Скорпіоном, тому зовні вони можуть справляти враження м’яких і наївних людей. Багато хто з них знають, що їхні очі виражають їх натуру, тому вони намагаються носити темні окуляри. Ніколи не запитуйте їх думки або ради, оскільки у відповідь ви почуєте голу правду, і це вам може не сподобатися. Вони ніколи не лестять і якщо говорять вам приємне, цінуєте це, тому що напевно це сказано щиро.

Але не вірте, що Скорпіон думає тільки про себе – він може вам допомогти і словом і ділом, вони привертають до себе, як правило, або вірних прихильників, або заздрісних і злісних ворогів. Але навіть вороги поважають Скорпіона і добре про нього відгукуються. Є щось приємне в цих людях. Типовий Скорпіон рідко чогось боїться. Це зазвичай хоробрі та безстрашні люди. Це надиво вірні друзі. Заради друга можуть на багато що піти. Ніколи не забудуть доброту, надану йому, або подарунок, але відповідно ніколи не забуде образу або рану, нанесену кимось. Вони можуть планувати свою помсту або вразити своїм жалом негайно, але найчастіше все-таки планують.

Здоров’я Скорпіона може похитнутися від меланхолії або важкої роботи. Але цей знак має здатність відновлювати своє здоров’я за своїм бажанням, якщо таке буде. Зазвичай вони рідко хворіють, але захворюють, як правило, серйозно, їм потрібен тривалий відпочинок і уважне ставлення, вони знають завжди про свою хворобу більше, ніж лікарі та медсестри, які їх лікують. Вони схильні до хвороб горла, спини, серця, системи кровообігу, ніг. Дуже часті у них травми в спорті. Їм слід уникати вогню, вибухів, радіації.

Це героїчна особистість, вони дуже прив’язані до сім’ї, люблять захищати слабких і дітей. Серед них можна назвати або святих, або грішників. Вони люто проявляють власницький інстинкт до того, що вважають своєю власністю. Скорпіон може робити практично все, чого дійсно хоче добитися. Магічна і таємнича сила Плутона перетворює його бажання в дійсність. Скорпіон знає секрети життя і смерті і у нього є здатність перемагати і те і інше, якщо захоче. Але астрологія попереджає його, що він не повинен знати більше, ніж він знає.

Йому майже все вдається без особливих зусиль. Це скоріше нагадує везіння, ніж вияв його власної волі. Одна з самих дивних речей в астрології – це те, що в родині хтось помирає або за рік до його народження, або рік потому після його народження. А коли вмирає Скорпіон, то в його родині хтось народжується або за рік до його смерті, або рік потому. Це трапляється, принаймні, в 95 відсотках. Це пояснює те, що символ Плутона – птах Фенікс, відроджується з попелу, і Скорпіон уособлює собою відродження. Скорпіонова сталь розпечена і загартована в печі, потім вона стає холодною і достатньо сильною, щоб управляти його душевним вогнем.

Гороскоп Скорпіон жінка — Лінда Гудман
Гороскоп Скорпіон чоловік — Лінда Гудман

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 39 T. 0,192