Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для Зодіаку на липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Змішаний гороскоп, багато хорошого для відносин і фінансів (в першій половині), але багато проблемних періодів для проектів (спочатку і в кінці). На відміну від гороскопу на минулий місяць, в липневому гороскопі багато особистих трендів, але буде пара нових «сильних» громадських трендів. Сприятливий для відпочинку та розваг. Робочі справи краще встигнути вирішити або почати до кінця місяця. Обидва пікових періоду напружені, особливо в кінці місяця.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на червень 2018

Червень був насичений місяць. Дуже багато політичних подій і економічних. Все більше схоже на те, що економіка світу зазнає величезні зміни ще до листопада місяця. Зміни очікують структури державні та політичні. Немає сенсу вдаватися в деталі тут, про що було написано в гороскопі на рік.

8 червня – під час саміту G7, Трамп оголосив про введення мит на товари з країн G7, Китаю і Мексики. На що, президент Франції Макрон, пригрозив ізоляцією США з боку G7. Новий виток торгової війни, поки ще прихованої. Тим не менш, як я і передбачала в гороскопі на 2018 рік, починаючи з травня місяця будуть відбуватися зміни в економіці світу. Восени буде відкат, а з березня 2019 все посилиться.

Переговори з КНДР, як було написано в гороскопі загальному на червень, виявилися досить порожніми. У всякому разі, підписані документи зі слів багатьох аналітиків, не мають ніякого значення.

В середині червня загострення конфлікту в ЄС пов’язаного з біженцями.

Навіть немає сенсу перераховувати дати, коли загострювався конфлікт між США, Китаєм, країнами ЄС (узагальнено, щоб не розтягувати список країн), Канадою та іншими країнами через торгівлю, мит, біженців та іншого.

Після 19 червня, почався період, що впливає на нафтовий тренд. Нафта почала падати в ціні з 20тих чисел. Країни ОПЕК домовилися про збільшення видобутку нафти, вперше за пару років (якщо говорити коротко, без деталей).

22 червня – заяву віце-прем’єра Італії про можливий розвал Європейського союзу. Це я вважаю, потрібно, винести в окремий абзац.

Пікові періоди червня – 13 і 28.

Детально про періоди, які почалися минулого місяця написано в травневому і червневому загальних гороскопах або, ще детальніше для знаків Зодіаку, в гороскопах для знаку.

З 14 червня по 9 липня більше харизми у вогненних знаків, особливо у Левів. У світі більше романтики і розваг. Час закохуватися, творити, розважатися.

З 16 травня по 13 серпня більше енергії у повітряних знаків, особливо Водоліїв. У світі більше відстоювання ідей, бунтарства. Час боротися за політичні погляди і суспільство.

З 27 червня по 28 серпня повернення старих конфліктів, нові конфлікти будуть відбуватися з затримкою і сильніше, ймовірно започаткування нових глобальних.

З 29 червня по 6 вересня тонус інтелектуальний у вогненних знаків, особливо у Левів. У світі більше словесної гри, вдалі дні для письменників і ораторів.

Що буде важливого в гороскопі на липень 2018

Місяць буде дуже насиченим, в порівнянні з червнем буде багато короткострокових життєвих періодів, більше трендів які впливають на відносини і збагачення. Не можу сказати, буде липень хорошим або поганим місяцем. Для ділових питань весь місяць не надто сприятливий, все нове краще почати до останньої декади місяця або не починати до останньої декади серпня. Все конфліктне краще «робити» в другу декаду місяця або першу (якщо це не стосується роботи або навчання і різної інформації). Друга декада місяця найбільш гармонійна і сприятлива. Кінець липня (третя декада) дуже напружена, починаючи з 23 числа на особистому рівні до кінця першої декади серпня.

Піковими періодами в липні будуть:
– 13 липня – нове. Багато, дуже, емоцій у всіх. Період грубуватий, що трансформує, що усуває. Але не повністю негативний, час приділити увагу фінансам, збагаченню, відносинам і сім’ї.
– 27 липня – кульмінації і завершення. Багато бунтарства, агресії, егоїзму, особливо на рівні суспільства і політики. Несподівані події, зміни, перебудови.

З 9 березня у Зодіаку був період затримки і переоцінки, повернення в питаннях релігії, філософії, бажань і прагнень, сексуальності, міжнародних відносин. Цей період завершиться 10 липня. Деталі в гороскопі на березень, період був фоновий в загальному.

З 10 липня по 7 серпня сприятливий період для Дів, для відносин і фінансів, більше харизми для земних знаків. У суспільстві це гарний час для налагодження робочих відносин, зайнятися косметичними процедурами і дієтами.

Середньостроковий період з 18 липня по 6 жовтня, більше впливає на державу і суспільство, ніж на особистості, має більше впливу на деякі знаки Зодіаку. Період принесе прискорення в політиці, державному ладі, праві, законах, порядку, службі, торкнеться корпорації і великих компаній, державну службу та великий бізнес, аграрний сектор, банківський, накопичення, цінності (що люди цінують і чим дорожать). Прискорення, реформи, зміни, позбавлення від правил і набуття нових правил, позбавлення від старих структур і будівництво нових. Реформи влади, права, держави, договорів, законів. Повторюся, він сильніше буде впливати на світ, суспільство, держави, ніж на звичайну людину. Для звичайних людей він може прискорити питання матеріальні, накопичень і цінностей, кар’єри, професії, стану в суспільстві – це все просто прискориться і, ймовірно, зміниться. Для звичайних людей – це час змінювати своє ставлення до правил, положенню в суспільстві, кар’єрі, багатств і збагаченням, цінностям.

Не найкращий час для початку нових проектів, навчання, здійснення покупок техніки (та й інші дорогі покупки, особливо якщо необхідно укладати договори краще не робити), нових переговорів, відряджень з 26 липня по 19 серпня. Краще просто не починати нове, якщо почнете то будьте уважніше і обережніше, щоб потім в майбутньому не повернулося до Вас. Чекайте затримок з документами і проблем з інформацією, не втратьте нічого і намагайтеся в усьому розібратися. Період сприятливий для глибокого вивчення і поліпшення існуючого або старого, перероблення. Повернуться старі знайомі і можна відродити старі знайомства. Загострення хронічних захворювань.

Останній середньостроковий період буде з 26 липня по 10 серпня. Період конфліктний, особливо на особистому рівні, на громадському він буде трохи згладжений. Але все одно, в ці дні старі конфлікти і образи будуть спалахувати новими скандалами. Буде порушення правил, руйнування підвалин. Намагайтеся берегти матеріальне. Період вже був в травні (10-22), в цей раз він сильніше акцентує громадські скандали, конфлікти, битви за ідеї. Небезпека травм, конфліктів, бунтарства, особливо старих.

Короткі періоди в гороскопі на липень

З 3 по 7 число – дуже сприятливий період для водних знаків, удачливий щоб показати себе і реалізувати свої бажання, приріст енергії. Іншим знакам в ці дні буде краще, просто менше. Дні підходять для психологічних практик, медитацій, різної творчості і відпочинку. Сприятливі дні для політиків, міжнародних відносин.

З 4 по 6 – конфліктні дні для переговорів і спілкування, навчання, інформації, обережніше з діловою активністю і скандалами. Розпочнеться низка негативних періодів для роботи і «інформації».

З 6 по 10 – ще один сприятливий період для водних знаків, сильна інтуїція і творчість, іншим знакам він буде менш помітний. Хороші дні для роботи з духовним, релігією, вірою, надіями і мріями.

З 7 по 11 – ще одні несприятливий період для ділової активності та інформаційних питань, навчання, спілкування. Не давайте великих обіцянок і не вимагайте, не роздувайте проекти. Обережніше з аналізом інформації, угодами, навчанням. Обережніше з поїздками.

Після 10 липня будуть швидше розвиватися питання релігії, судові, навчання, світогляду, бажань і прагнень.

З 10 по 13 – починається низка сприятливих періодів для відносин і матеріального. З 10 по 13 сприятливі дні для здійснення покупок, укладання угод, активності у відносинах (ділових і любовних), нової закоханості і змін у відносинах (ділових і любовних) – це все з натхнення, від інтуїції, від бажання! Раптово, імпульсивно. Особливо земним знакам. Романтичний період.

З 10 по 14 – конфліктний період, давлячий, грубий, скандальний. Обережніше з операціями і позбавленням, трансформаціями.

З 12 по 15 – ще один сприятливий період для відносин і матеріального. Укладання угод, здійснення капітальних покупок, проведення важливих переговорів. Для довгострокового і капітального в фінансах і відносинах, ділових і особистих. Романтичний період.

Перший пік місяці – 13 липня, плюс-мінус пару днів, час завершень та кульмінацій.

З 18 липня по 6 жовтня – прискорення розвиток питань політичних, державних, структурних, правил, порядку. Політичний період, вплив на владу і соціум, прискорений розвиток.

З 23 по 26 – остерігайтеся обману і самообману в стосунках і фінансових питаннях. Багато мрій, образ, ідеалізації партнерів. Романтичний період, але можуть бути негативні наслідки.

З 23 по 27 – приплив активності, імпульсивності, егоїстичності. Імовірність необдуманих вчинків, руйнувань.

З 25 по 28 – конфліктний період, схильність до скандалів, тиску, завищеним вимогам і відсутності терпимості. Небезпека травм.

З 26 липня по 19 серпня – намагайтеся не починати нове в оформленні документів, угод, здійснення покупок (особливо обладнання і техніки), нових проектів на роботі, навчання, поїздок.

З 26 липня по 10 серпня – конфліктний період, ймовірність травм. Імпульсивність, поспішність, агресивність, нестриманість, егоцентризм, бунтарство, екстремізм.

З 26 по 30 – час глибоко розібратися в стосунках і партнерах, фінансах і багатстві. Оновити, відродити, позбутися. Посилена сексуальність.

Другий пік 27 числа, плюс-мінус пару днів, конфліктний, починає нове.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 24 червня 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,418