Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для Зодіаку на червень 2018 – Марфа Бомбушкар


На відміну від травня, в гороскопі на червень буде багато маленьких періодів, короткострокових. Буде багато хорошого спочатку і проблемні періоди в кінці місяця. Найбільше напруження і конфліктів буде в останню декаду. Місяць не дуже важливий на глобальному рівні, більше особистісних питань. В кінці місяця почнеться сильний і середньостроковий період, який воскресить старі конфлікти з новою силою, а може почати зовсім нові конфлікти (якщо вже накопичилося достатньо агресії) на особистому рівні і глобальному.

Гороскопи для знаків Зодіаку були опубліковані вчасно, в кінці травня і перших днях червня. Про запізнення із загальним гороскопом було попередження на сторінці в Facebook. Я скорочу до мінімуму огляд минулого місяця, кому цікаво самі можуть порівняти події в житті і світі з минулим гороскопом. Короткі періоди на червень будуть вказані з моменту публікації гороскопу, без перших днів.

Що було або почалося в минулому гороскопі на травень 2018

Найважливіше. Загальний гороскоп написаний 10 червня 2018 року, так що буду трохи використовувати і червневу інформацію.

Найважливішим був «прихід» планети Уран в знак Тельця, планети поколінь. Про це багато було написано в гороскопі на 2018 рік, а якщо коротко – нас, світ, чекають зміни в системі цінностей, накопичень, збагачень, аграрної промисловості, землі, банківської сфери, економіки та іншого. Зміни можуть бути зламними, оновлювати, несподіваними, бунтарським, революційними, які принесуть абсолютно нове, звільняють. Буде прискорення цих сфер. Період довгий, до квітня 2026 року, але з перервами. Перший раз Уран буде в Тельці з 15 травня до 6 листопада 2018 року. І ось вже помітні, ще з березня-квітня, початки змін в економіці світу, особливо стало це помітно в травні, коли почали обвалюватися ринки країн, що розвиваються. Рекордна, для Європи, банківська ставка в Туреччині, проблеми в Аргентині, і інше почалося в травні. А 8 червня Трамп вступив у перепалку, на саміті G7, з європейськими лідерами, повідомив про введення обмежень по торгівлі з ними, Китаєм і Мексикою. Я вважаю, що Уран ще тільки починає себе проявляти, з листопада 2018 по березень 2019 буде затишшя і регрес, а з березня 2019 посилення. Літо 2018 буде складним, але 2018 рік буде складніш.

Було багато «розмов» США і КНДР в травні. Навіть домовилися про переговори на 12 червня. Але я не думаю, що вони до чогось приведуть або будуть результативні. Якщо коротко, то планети, які відповідають за права, порядок, міжнародні відносини, глобальні угоди і переговори, зараз не «в тому положенні». Переговори, може бути і пройдуть (я чомусь в травні схилялася, що переговори будуть з кінця липня до початку серпня), але навряд чи в майбутньому принесуть бажані результати. Після ще буде перегляд або регрес в укладених домовленостях, а може розрив їх або розчарування.

8 травня Трамп заявив про вихід США за угодою з Іранським урядом про ядерну зброю. Якраз був поганий період для переговорів в ці дні і негативний період для масштабних проектів.

З 10 по 22 травня був конфліктний період. Загострення конфліктів.

29 травня паніка на ринках Європи. Зміни політичної ситуації, влади, в Італії.

Піковими періодами в травні були 15 і 29 травня.

У травні почалося багато періодів, які завершаться в червні. Минулий гороскоп і цей будуть насиченими на зміни, активними, багато середньострокових помітних періодів.

З 16 травня по 13 серпня багато енергії для Водоліїв, більше для повітряних знаків. У світі більше бунтарства, революцій, схильності змінювати або руйнувати порядок, воювати за ідеї і майбутнє, з друзями і суспільством.

З 11 травня по 13 червня сприятливий період для водних знаків, особливо Рибам і Скорпіонам, багато віри і духовного, світогляду і філософії. У світі, так само, сприятливий період для духовних питань, міжнародних, філософських, релігійний період, акцент психології і внутрішнього світу. Посилення міжнародних питань, сприятливий період. Це 2е повторення періоду, перший раз був з 23 листопада по 14 грудня 2017, буде ще один раз, скоро.

З 19 травня по 14 червня більше харизми для Раків, фінансового успіху, відносин, та й іншим водним знакам приріст харизми. У світі більше спілкування з рідними, сімейних цінностей, покупок для дому та сім’ї, допомоги сім’ї.

З 30 травня по 12 червня активність для Близнюків, особливо інтелектуальна, інтелектуальний тонус період і для інших повітряних знаків. У світі багато новин, спілкування, торгівлі, переговорів, навчання.

Що буде важливого в гороскопі на червень 2018

Червень, як і травень буде багатим на новини, ймовірно навіть багатшими, більше спілкування, торгівлі, поїздок для більшості з знаків Зодіаку. Гороскоп на місяць багатий негативними трендами, короткостроковими періодами, найбільш проблемні будуть в кінці місяця. На відміну від травня, в цьому місяці немає середньострокових періодів, що вказують на особисту агресію або травми, але є вказівки на дурні і необдумані вчинки у відносинах і грошах, скандали. В кінці місяця період, що розчаровує і вимагає відповідального поведінки. В кінці місяця почнеться сильний період, що впливає на конфлікти нові і особливо старі, що підсилює їх, період детально описаний в гороскопі на 2018 рік. Можливо початок нових воєн, тривалих конфліктів і сильної агресії.

У червні, як і травні буде дуже багато короткострокових інформаційно-ділових періодів, тривалістю 2 дні. Якщо необхідно проводити переговори, виступати публічно, писати листи, навчатися, торгувати, вирушати в поїздки, оформляти документи, питання інформації (новин і пліток), варто вибрати між датами:
– несприятливі: 15-16, 22-24, 29-1 липня;
– сприятливі: 19-20, 20-21.

Піковими періодами, що підсилюють тренди, будуть:
– 13 червня – нове, старти, маса новин. Можна починати нове, але намагайтеся в ці дні не робити необдуманих вчинків у фінансових питаннях і відносинах. Схильність до несподіваних фінансових вчинків, матеріальних, відносинам любовним і діловим. Для відносин і фінансів проблеми з 13 (12) по 16 (17).
– 28 червня – завершення, розуміння, кульмінації. Приймайте рішення, завершуйте, отримуйте результати і розуміння суті. Варто бути серйозніше, відповідальніше, можуть бути розчарування і перешкоди з 25 по 29 (30) червня.

З 12 по 29 червня інтелектуальний тонус у водних знаків, особливо у Ракі. Для Зодіаку дні підходящі, щоб дізнатися більше про свою сім’ю і корені, домівки і нерухомості. Посилиться схильність триматися за стару інформацію, стереотипи, традиції.

З 14 червня по 9 липня більше харизми у вогненних знаків, особливо у Левів. Для Зодіаку це дні любові (не серйозної, а любовних романів, інтриг), розваг, багато творчих поривів, артистизму, бажання азарту і відпочинку. На жаль, в червні з 13 числа починається, чреда негативних періодів, варто бути обережніше з відносинами (особливо інтригами) і фінансами.

Фоновий період, зачіпає духовний світ (що ще менш помітно), а з матеріального лише питання щодо нафти, з 19 червня по 25 листопада. Період впливає на релігію, мріяння, творчість, благодійність, жертовність. У всьому цьому переоцінки, повернення до старого, затримки, більше інтровертності. Найпомітніше він буде духовним людям, духовенству, творчим особистостям та благодійникам. У питаннях нафти буде перегляд і зміни тренда, останні 3 рази, коли відбувався цей період, нафта починала сильніше зростати в ціні, хоча я вважала, що буде уповільнення або падіння ціни.

Період, про який я писала в цьому гороскопі, конфліктів, воєн, агресії з 27 червня по 28 серпня. Я описувала цей період дуже детально в гороскопі на 2018 рік, на його опис у мене пішло півтори сторінки тексту, кому цікаво читайте там після рядка «Хочу приділити більше уваги для окремого періоду з 27 (28) червня по 28 (29) серпня.». Під час цього періоду починалися війни, якщо не під час нього, то з невеликою затримкою (пару тижнів чи місяців). По початку, навіть не завжди було помітно початок нової війни або конфлікту (конфлікт за Нагірний Карабах, 2СВ, включення Росії в сирійський конфлікт, початок конфлікту в Україні). В цей час старі конфлікти розпалюються з новою силою, переоцінка старих конфліктів і повернення до них. Агресію, на відміну від звичайних часів, складніше «випускати назовні», вона збирається всередині до критичної маси, а потім сильно виплескується. Конфліктний період тільки в тому випадку, якщо є образи або скандали, якщо все нормально, то і період нічого страшного не принесе. Для кожного знаку Зодіаку буде накопичення негативної енергії в своїй сфері, скандали в чомусь, для людей конфлікти в персональних сферах. Загальні тренди, не варто починати новий бізнес або великі (що вимагають ресурсів і енергії) проекти, не варто скандалити і занадто ображатися, починати нові конфлікти, обережніше треба бути з будь-якими активностями, берегти фізичні сили, не зовсім бажаний період для операцій, можуть бути сексуальні проблеми. Варто розібратися зі старими конфліктами і скандалами. Це все дуже коротко.

З 29 червня по 6 вересня інтелектуальний тонус у вогненних знаків, час дізнаватися нове і повторювати старе, особливо для Левів. У світі це сприятливий період для письменників, артистів. Варто дізнаватися більше про любов, захоплення, дітей.

Короткі періоди в гороскопі на червень

З 13 по 16 – несподівані вчинки і бажання у відносинах і фінансах, можуть бути розриви і придбання. Намагайтеся не поспішати. Не сприятливий період для договорів, порушення правил і розриви.

З 20 по 23 – конфліктні дні. Так само, вони несприятливі для відносин і фінансів. Бажання керувати, образливість, тиск, схильність потурати своїм бажанням. Дуже сексуальний, агресивний, період.

З 24 по 27 – ще один, останній, негативний період для відносин і фінансів. Бажання більшого, знову потурання своїм бажанням, схильність давати обіцянки або вимагати, які потім не реалізуються і робити з мухи слона. Не раджу робити великих покупок, укладати важливі договору. Можуть бути розриви міжнародних зв’язків. Негативні дні для права, судів.

З 25 по 29 – слід бути серйозніше з проблемами, які можуть лягти на Ваші плечі. Серйозніше з репутацією, професією, відносинами з родиною і керівництвом. Не звалюйте відповідальність на інших, не порушуйте правила. Не найкращий період для важливих переговорів, питань що стосуються прав і статусу. Бережіть здоров’я, посиляться хвороби серця і кісток, хронічні захворювання. Період, може принести, депресію і розчарування.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 10 червня 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,173