Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Овен і Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Люди, що народилися під знаком Терезів, читаючи цю главу, можуть вигукнути, що я ставлюся до них несправедливо, тому що я сама Овен (вони завжди стверджують, що хтось несправедливий до них). Заздрять чи Овни вражаючому спокою керованих Венерою Терезів, коли їх чаші збалансовані, як це іноді буває? Так. На кармічному колесі життя ці два знаки протилежні, тому кожному з них не вистачає того, що є в іншого. Щонайменше, типовий Овен ніколи не визнає відкрито, що він у чомусь заздрить Терезам, хоча потай Овни хотіли б наслідувати їх спокійному рівновазі.

Слово «рівновага» походить від слова «Терези» – чи навпаки. В обох випадках ці слова і даний Сонячний знак пов’язані. Ніщо так не важливо для Терезів, як рівновага. Вони бояться втратити його і тим не менш часто втрачають. Овен може в душі заздрити Терезам, коли приймає швидке рішення, а потім отримує неминучу емоційну травму. «Чи правильно я вчинив? Потрібно було сказати «так» чи «ні»? »І це після того, як вже пізно що-небудь змінити. Повірте мені, нерішучість, коливання Овна після скоєного набагато більш болючі, ніж коливання до, від яких страждають Терези.

Немає нікого чарівніне, розумніше і оптимістичніше, ніж Терези, які міцно тримають рівновагу. Вони виняткові в умінні гармонійно поєднувати групи людей і уникати розходжень (коли не залучені в це особисто). Чоловіки і жінки знаку Овна захоплюються і поважають Терезів за чесноти, яких їм самим не вистачає. Але і Овен – Сонячний знак, протилежний Терезам, таким чином. Терези теж повинні захоплюватися чеснотами Марсового типу і поважати їх.

Звучить це як наказ? Одне з найбільш примітних відмінностей між Овном і Терезами полягають у тому, що саме просте твердження Овна звучить як вимога. Навіть коли Овен задає питання, швидше здається, що він наказує, ніж запитує. З іншого боку (а ми повинні бачити обидві сторони, так як маємо справу з Терезами), коли керовані Венерою Терези задають питання або висловлюються, їм вдається змусити вас відчути себе ранимим і не здатним захиститися.

Не має значення, питають чи Терези: «Чому ти настільки неосвічений?» – Чи зауважують: «Те, що ти робиш, говорить про повну відсутність виховання», – це викличе ноту, що нагадує «втрачену струну». Вони говорять м’яко, ласкаво, немов обволікають співрозмовника кленовим сиропом. Ось чому Терези можуть сперечатися з Овном годинами поставити враження, що саме Овен був неможливо грубий і нестерпний. Нічого дивного в тому, що Терези часто стають юристами, які можуть виграти в суді будь-які словесні поєдинки.

Якщо Терези-юристи можуть обвести суддю навколо пальця і залучити на свій бік байдужу частину присяжних, то можете собі уявити, що відбувається в битві умів між ними і імпульсивним, рвучким, емоційним Овном. Можливо, Терези звинуватять Овна в тому, що з такою поспішністю серйозні рішення не приймають, що він нерозважливо кидається вперед, не думаючи про можливі наслідки. Потім Терези нагадають про красу символу «Леді правосуддя» зі збалансованими вагами в руках.

Овен обуриться: «Так, але на очах у неї пов’язка! Як же вона відрізнить правильне від помилкового? »Терези м’яко пояснять:« Ну, дорогий, пов’язка на очах рятує від упередження ». Потім Овен може запитати Терези, чи знає він (чи вона) історію осла, який помер голодною смертю, бо не міг вирішити, з якого конюшинового поля почати … Врешті-решт Терези посміхнуться, і так як на Овна сильно впливає ця чарівна аура Венери , то вогонь, засичавши наостанок, згасне. Доброзичливий, відкритий Овен не може довго чинити опір посмішці і доброму слову, до того ж він дуже наївний і не підозрює Терези в тому, що вони використовують свою чарівність як зброю, проте Терези саме це і роблять. Під час їх відносин Терези майже завжди будуть залишатися холодними і нерухомими. Але коли агресивність Овна стає нестерпною, ця зазвичай м’яка особистість може роз’яритися.

Терези інстинктивно уникають неприємних сутичок, але заради власного дорогоцінного спокою, якщо відчувають, що їм серйозно щось загрожує, починають діяти, і, як правило, рішуче. Щоб уникнути бійки. Овнові доведеться зрозуміти і прийняти логіку Терезів.

Правда, Овни хоч і поважають протилежний Сонячний знак, але будуть неохоче рахуватися з думкою Терезів і тим більше приймати його. Овен усвідомлює, що Терези справедливі, логічні й прекрасно мислять і їх вирішення майже завжди правильні, але поки Терези приймуть рішення, типовий Овен зійде торба, чекаючи результату. Саме слово «рішення» викликає у Терезів панічний жах. Овен надходить зовсім інакше. Треба прийняти рішення? Відмінно. Підкинь монету або просто роби те, що інстинктивно вважаєш правильним, а потім забудь це – ось девіз Овна. Пірнай вниз головою. (А якщо водойма дрібний. Овен наб’є гулю і, приліпивши пластир, продовжить шлях.) Це зовсім не означає, що Овен не бачить потенційної цінності доброго, рівного, безпечного шляху, просто йому цікаво швиденько збігати і направо і наліво і подивитися, що там . І це одне з тих якостей, яке захоплює Терези в протилежному Сонячному знаку.

Якщо ви хочете перевірити астрологічні пізнання людей, запитайте їх, який з цих двох знаків має більш насильницький характер. Перш ніж відповісти, подумайте гарненько. Терези – це Повітря, а Овен – Вогонь. Вогонь більш мінливий і несамовитий, ніж повітря, але Терези – головний знак із трьох знаків Повітря, а значить, Овен також головний, але все ж не можна забувати, що в природі повітря зовсім не такий нешкідливий елемент, як здається. А якщо він стає агресивним? Ви коли-небудь спостерігали спокійний, м’який торнадо, циклон або ураган? Також згадайте, що основна складова повітря – азот, завдяки якому і виробляються потужні вибухи. Отже, хто ж володіє більш небезпечним характером. Овен або Терези? Більшість книг по астрології, посилаючись на те, що Терезами управляє Венера, описує їх як м’яких, мирних, спокійних і милих. І дійсно, якийсь час вони такі. Тільки не треба їх сердити. І все ж ми повинні визнати, що, намагаючись наслідувати деяким позитивним рисам Терезів, Овен міг би отримати чималу користь.

Ці двоє часто сперечаються. Але, чесно кажучи, мета сварки для Терезів – перемогти і досягти остаточного миру і справедливості, а для Овна – перемогти і довести, що він правий (навіть коли це не так), щоб задовольнити сильне «его» Марса.

Зв’язок між Овном і Терезами (поєднання стихій Вогонь і Повітря) – зазвичай вдалий досвід для обох.

Але якщо між їх гороскопами існує негативний Сонячно-Місячний аспект, у них можуть бути періоди, повні терть і конфліктів. Гармонійні аспекти світил дають Терезам атмосферу свободи думки і дії, що добре діє на самолюбство Овна. Типові Терези зазвичай звертаються з Овном м’яко, що допомагає виявити найкращі якості природи Марса. Замість того щоб насильно підганяти Овна під якийсь шаблон поведінки. Терези частіше визнають його індивідуальність і поважають її. Під впливом природного інстинкту наслідувати протилежного Сонячному знаку Овен часто виявляє, що відносини з другом, родичем, товаришем по роботі коханим знака Терезів не зачіпають його хоробрість Марса і не заважають його рухливості, а роблять його характер більш терпимим, збалансованим. І, з іншого боку, нерішучість Терезів поступово зникає, вони більш твердо йдуть до мети. Як завжди буває зі знаками, які розташовані протилежно на кармічному колисі, ця комбінація працює краще, коли складена з осіб протилежної статі. Якщо Овен і Терези однієї статі, періодичне відчуття заздрості, жалю і змагання часто позначаються на їхніх стосунках.

Овен повинен намагатися зрозуміти, що Терезам необхідно зберігати енергію і не витрачати її без гострої необхідності, що часто змушений робити Овен під впливом Марса. Це спосіб Терезів підтримувати фізичне та емоційне рівновагу, а зовсім не лінь. Коли ж Овен щиро намагається тверезо оцінювати їх розбіжності і чесно намагається симпатизувати природі Терезів, Терезам слід з любов’ю і радісною вдячністю повернути цю милість, що значно підніме душевний настрій Овна. Терези швидше будуть щасливі і приємні, ніж капризні і буркотливі, якщо Овни будуть чесні по відношенню до них.

Важливі гороскопи

Гороскоп Овен чоловік
Гороскоп Терези чоловік
Гороскоп Овен жінка
Гороскоп Терези жінка
Гороскоп Овен
Гороскоп Терезів
Сумісність чоловік Овен і жінка Терези
Сумісність чоловік Терези і жінка Овен

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 117 T. 0,348