Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це перший знак Зодіаку. Овни – діти Зодіаку. Зовні це доброзичливі люди з енергійними манерами і твердим рукостисканням. Вони завжди борються проти будь-якої несправедливості, не соромлячись при цьому у виразах, можуть бути в таких ситуаціях дуже гарячими і лютими. Овни висловлюють свою точку зору завжди прямо. Свої потреби ставлять на перше місце, думають в першу чергу про себе, як діти, не усвідомлюючи, що це може позначитися на інших. Вони не відчувають, що можуть доставити іншим незручності і неприємні моменти. Ця його невинність оточує Овна і пом’якшує його агресивність, тому на нього важко навіть ображатися, як на дитину. Це пояснює також, чому вони так безстрашні.

У цих людях немає порочності протягом усього життя. Вони вірять всьому всім серцем, в цьому знаку немає нічого прихованого і складного. Вони дуже уразливі і люблять скаржитися. У своїх вчинках Овни ніколи не виробляють стратегії, йдуть до мети прямо. Ці люди не можуть плакати відкрито. Як правило, досягають успіху в кар’єрі. У Овена ви не знайдете тактовності і терпимості, а також терпіння. Коли ці якості Бог роздавав людям, Овни, мабуть, були ще за дверима. Вони, м’яко кажучи, прямі у всьому. Основними їх рисами можна назвати відвертість і чесність, але не варто робити на це ставку, тому їм не вистачає стабільності, що є проявом відсутності відповідальності.

Овни абсолютно не переносять зубного болю, до зубного лікаря їх змусити піти неможливо. Їх нерозумна безстрашність часто призводить до фізичних травм. Статура, як правило, повна. Їх важко укласти в ліжко; якщо вони погано себе почувають і якщо вони лягли, значить, дійсно хворі. Справжня причина їхніх хвороб криється в їх нетерплячості. Їм потрібно свідомо виробляти в собі терпіння і обережність. Вони дуже оптимістичні, тому рідко хворіють на хронічні захворювання, але у них часто буває високий кров’яний тиск.

Овен впевнений, що ніхто інший не впорається зі справою так добре, як він. Це може призвести до нервового виснаження, вже Овена-то не можна звинуватити в ліні.

Овен може бути дуже теплим і щедрим знаком. Вони не жорстокі. Якщо Овену потрібно вибирати між славою і грошима, він вибере славу. Мова Овена може бути іронічною, в ньому виключно легко викликати гнів, але він швидко проходить, образи вони забувають швидко. При можливості вони можуть вибачитися навіть перед своїм ворогом, якщо відчувають, що образили його. Практично Овни не брешуть, це аж ніяк не пліткарі. Як правило, в Овна немає напівтонів в оцінці людей і подій, у них вороги і друзі, є чорне і біле, але не буває сірого, щось може бути добре чи погано, але не середньо. Всі Овни живуть в сьогоднішньому дні, вчорашній день їх нічому не вчить, а завтра – це занадто далеко. Для них важлива лише теперішня хвилина, година. Це реалісти, проте вони можуть і ідеалізувати.

Овен не здатний прийняти поразку, він просто відмовляється бачити це. Вони в усьому надзвичайно оптимістичні, люблять перешкоди, які треба подолати і перемогти. Овни ніколи не сидять склавши руки, чекаючи, що успіх прийде до них сам, без їхньої допомоги. Енергія Овнів багатьох виводить з себе, але в принципі вони можуть бути і спокійними, коли захочуть. На жаль, спокою вони починають хотіти тільки в зрілому віці. Більшості Овнів супроводить успіх і в мистецтві і в бізнесі. В оточенні Овнів іншим важко проявити свою індивідуальність тому Овни люблять поговорити про себе, свої проблеми. Овен дуже довірливий, тому часто розчаровується в людях. Вони люблять робити приємне іншим, але не чекають того ж у відповідь. Це піонери у всіх починаннях. Але частіше вони йдуть до нездійсненних справ і цілей. Вони вміють робити людей щасливими і їм подобається це робити.

Важливі гороскопи

Гороскоп Овен чоловік
Гороскоп Овен жінка

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,314