Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен чоловік – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Він може вразити вас пристрастю і холодністю. Він постійно переповнений ідеями і творчою енергією. Йти з ним в ногу втомлює, але це необхідно, так як він має здатність покинути вас, не озираючись. Овен-чоловік може виглядати молодше, ніж є насправді. Дорослішає він досить пізно. Овен нетерплячий, хоробрий і впевнений в собі, завжди попереду, щедрий, роздаючий симпатії навіть незнайомим людям, але при всьому тому може бути зовсім нестерпним, егоїстичним і вимогливим, коли не здійснюються його бажання. Коли справа доходить до любові, то він пірнає в любов, впевнений, що це єдина любов, якої ні в кого не було. Якщо кохання проходить, то він намагається її зберегти, а потім шукає нову любов. Кожного разу він сподівається, що його любов єдина. Це дуже пристрасні в коханні люди. Він ідеалістичний, схильний до сантиментів, романтизує свою любов. Здатний повністю віддатися любові, хоча може зовні не виявляти свої почуття, темперамент і пристрасть. Його спокійна поведінка – маска, що прикриває гаряче серце в любові. Овен дуже вірний, коли він справді закоханий, він чесний в любові і у відносинах з жінками. Його ідеалізм тільки підтверджує це. Легкий флірт не належить до його звичок. Він прагне до любові, про яку читав у романах. Він любить романтично і хоче того ж від вас. Не треба йому показувати, як ви приводите себе в порядок – нігті, волосся, обличчя … Його принцип – принцеса не повинна себе так вести. Ви повинні бути ідеальні. Якщо ви підійдете йому у всьому, він не буде вам зраджувати, він не вміє займатися відразу декількома жінками. Це не підходить до його уявленням. Рішення порвати зі старою любов’ю приходить до нього раніше, ніж він закохується знов. І він дасть вам достатньо натяків, що треба закінчувати стосунки. Він не вміє прикидатися в пристрасті. Це вам підкаже про наближення кінця відносин. Не будьте нудною, нецікавою, занадто боязкою. Його важко переконати, що ви краще за інших, але намагатися це зробити можна.

Овен ніколи не визнає себе неправим. Після розриву він зможе почати з вами нові відносини, але при цьому вам потрібно буде дуже старатися. Ось у вас і є ключ до нього. Самі ви не можете зраджувати йому, тому ви тут же розлучитеся. Він не пробачить вам навіть зацікавлених поглядів у бік інших чоловіків. Він повинен бути першим у всьому. Його власницький інтерес і ревнощі доведені до крайності (в цьому він поступається тільки Льву). Чоловік-Овен може спілкуватися з іншими жінками, він вимагає повної свободи, якої у вас ніколи не буде. Він підніме вас на п’єдестал, але не здумайте з нього злазити. Він справжній бунтар. Заперечує будь-яку владу над собою, відчуває себе вище інших. Він не виносить чужого керівництва, може керувати тільки сам. Але за його зовнішнім агресивним і самовпевненою поведінкою ховається комплекс неповноцінності, який він ніколи не визнає. Тому його треба підтримувати, тоді ви досягнете у нього успіху. Не допускайте помилку, погоджуючись з його ворогом, не намагайтеся бути справедливою, не підтримуючи його, якщо він не правий. Ви повинні любити те, що любить він, ненавидіти те, що ненавидить він. Він вимагає беззаперечної вірності, такий же, яку дає сам – це його кредо. Якщо він вам не підходить – шукайте іншого чоловіка.

В його натурі немає хитрощі. Лід і туга в його голосі і манерах відразу підкажуть вам, що все скінчено. Він не любить грати. Не приставайте до нього, не висловлюйте своїх почуттів, поки не переконаєтеся, що пристрасть взаємна. Найшвидший спосіб втратити його – це першою сказати про свої почуття, тому він повинен бути лідером і в цьому, як і у всьому іншому. Але при взаємній любові не будьте занадто холодною, інакше він буде шукати ніжності на стороні. Любов з Овном складна, треба бути цирковою актрисою – не бігати за ним, але і не втікати від нього занадто далеко, треба бути трохи таємничою, але він все-таки повинен знати, що ви його любите.

До його позитивних якостей можна віднести те, що він може першим вибачитися, буде завжди поруч, якщо ви хворі і нещасливі, буде легко витрачати на вас гроші. Він завжди може сказати вам комплімент. Він хороший і приємний співрозмовник. Але він легко може виходити з себе по дурницях, хоча легко мириться. Якщо він захоплений якоюсь ідеєю, ви повинні перечекати цей період. Він хоче бути вашим єдиним світом і захопленням, він дозволяє вам входити в його інтереси і розділяти їх. Чоловіки-Овни вважають, що їх жінка повинна бути понад жіночною, але при цьому вона повинна володіти і чоловічими якостями, наприклад, незалежністю, але відставати на кілька кроків. Ви повинні хвалити його, але без рабського поклоніння. Овен може бути жорстоким, але сподівається, що ви зможете йому це пробачити. Він завжди домінує в будинку або залишає його, але не терпить ніяких зауважень на свою адресу. Йому важливо тримати гаманець у своїх руках. Він повинен всім розпоряджатися, але він не жадібний.

До дітей Овни ставляться добре, про такого батька можна тільки мріяти. Підтримуйте його незалежність, але намагайтеся тактовно приборкати його імпульсивність. Не в його натурі підкорятися, не руйнуйте цю його чоловічу якість, але і не втрачайте своєї індивідуальності. Ваш успіх не повинен затьмарювати його успіхів.

Загальна характеристика Овна від Лінди Гудман.
Гороскоп Овен жінка — Лінда Гудман

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,177