Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Зазвичай дівчині-Терезам неважко переконати Овна відкрити їй своє серце. Він – пластилін в її милих руках, а адже Овни, ви знаєте, ні в чиїх руках не бувають такими. Вони зроблені з заліза та сталі (метали теж пов’язані з Сонячним знаком). Але поряд з жінкою-Терезами він розтане, як сніговик в липні. Він не може встояти перед її чарами ще й тому, що вона хвалить його дивовижні якості, які, як йому здається, інші завжди ігнорують. Не може він встояти і перед її непереборної сексуальною привабливістю, її жіночої принадністю, (це спочатку, поки немає ще ніяких сюрпризів). Крім того, вона, можливо, красива, як більшість жінок-Терезів, її посмішка зачаровує, а кожен Овен-чоловік обожнює, коли у нього така подруга або дружина, що інші йому заздрять. Йому потрібно пишатися жінкою, яку він любить, показувати її і хвалитися нею. Він хоче, щоб вона завжди була краще і красивіше інших жінок, щоб було зрозуміло: він отримав перший приз на святі любові (ви пам’ятаєте, Овни всмоктали це прагнення до перемоги з молоком матері). Так як вона, можливо, вище безлічі інших жінок, яскравіше, привабливіше, володіє прекрасною фігурою і так далі, ця жінка буде відповідати всім вимогам Марса, і початок їх любові не буде затьмарено нічим.

Але пізніше жінка-Терези, любляча Овна, може часто втрачати свою рівновагу, бо знаходиться на межі неврозу кожен раз, коли її змушують миттєво діяти, а вона ще не зовсім впевнена, чого хоче. Через це в їх відносинах будуть виникати нестійкі періоди. Цей чоловік вимагає, щоб все було зроблено тепер же, негайно, ще вчора, навіть якщо він тільки що вирішив, що йому потрібно. «Ти хочеш, щоб я зробила це сьогодні, дорогий, чи я можу зробити це завтра?» – Чи буде це стосуватися здачі в хімчистку його улюбленого светра або друкування копії адресної книги, щоб у нього був зайвий екземпляр, якщо він її втратить. (Він постійно втрачає речі.) «Сегодня», – скаже він їй. (Якби йому потрібно було це завтра, він і попросив би її завтра.)

Таке непослідовний і нетерпляче Марсове мислення може привести в збентеження її делікатну душу Венерою. Вона може запитати: «побуде чи більш розумним планувати все наперед або намагатися щось зробити завтра?» – Щоб у відповідь почути, як він закричить: «Не сперечайся зі мною! Тільки роби, як я кажу, будь ласка ». Якщо у нього більш м’який Місячний знак або Асцендент, він додасть «будь ласка», якщо ні, то просто віддасть свої накази, нітрохи не задумуючись, що надходить егоїстично. Я знаю одну жінку-Терези, яка подарувала чоловікові-Овнові на день народження власноруч зроблений подарунок. Це була картинка з оксамиту та атласу в Марсових вогненно-червоних тонах з вишитими на ній словами: «Господи, дай мені дар терпіння, але швидше». Чоловік був у захваті. Це одна з хороших старої типового Овна. Він може посміятися над собою і рідко сердиться, якщо на його помилки вказують м’яко, без суворого критичного ставлення. Але вказувати на них доводиться постійно. Після того як Овен визнає, наскільки він егоїстичний, відчує себе винним, присоромленим, вибачиться і пообіцяє не робити цього надалі, він тут же робить це знову, і знову, і знову. Типовому керованого Марсом чоловікові неважко вибачитися. Це одна з його найбільш приємних рис. Овен швидко погодиться з помилкою і усвідомлює свою провину, але не кине погану звичку. Все ж це прекрасна якість – вміти визнавати свої помилки і намагатися виправити їх. Він намагається. Не завжди успішно, але, бачить Бог, намагається.

Вона теж легко вибачається. Подібно Овнам, Терези, як правило, визнають свої помилки і просять вибачення. Фактично вона, можливо, занадто готова визнати помилки, тобто вирішити, що зроблене чи вирішена нею неправильно. Вона турбується, якщо зачіпає його почуття, зробивши або сказавши щось не так, і намагається граціозно спокутувати свою провину. Це їй доведеться робити часто, тому що він сверхчувствітелен. Він хоче, щоб Усі любили його: сім’я, друзі, незнайомці і, звичайно ж, жінка, якою він володіє (приблизно так він і думає про неї – як про особливе чудовому, дорогоцінному, довгоочікуваному дар, який він знайшов виробом в різдвяний ранок) . Овни-чоловіки можуть бути виключно зосереджені на собі, навіть не віддаючи собі в цьому звіту. Вона поступово це зрозуміє, але перш її більш тонкі почуття Венери будуть не раз серйозно зачеплені. Вона спробує з усією силою логіки і переконання Терезів змусити його зрозуміти, що не може любити його кожна людина у світі. Але це її Овен пропустить повз вуха.

Він дивується, чому їм не захоплюються його вороги, ніколи не усвідомлюючи, що він зробив або сказав, що так розлютило їх. Могли б зрозуміти, що він був правий і не хотів нікому заподіяти шкоди. Він тільки захищався. Чому вони не бачать, що він жалкує про поспішних словах і вже забув свій гнів? Овен вважає, що люди забувають погане так само швидко, як і він. Його завжди глибоко ранить, коли хтось дметься або бурчить на те, про що він давно забув. Його вороги сьогодні – завтра його нерозлучні друзі. Він може прибігти додому, розлючений, в надії, що його подруга-Терези розділить його гнів. Якщо вона спробує подивитися на подію тверезо і захоче дізнатися точку зору супротивника, а потім спробує вказати чоловікові або коханому Овнові, де він, можливо, міг бути не правий, він накинеться на неї, іноді несамовито і навіть зі сльозами, і звинуватить її в віроломстві . Вона його не любить! Якби любила, була б на, його боці, а не захищала б його ворогів! Його не цікавить її справедливість, типова для Терезів. Єдина правильна точка зору – його … і, якщо б вона дійсно вважалася з ним, вона б це побачила. Поки Овен сердитий, він не може ні про що судити об’єктивно. На наступний день він, ймовірно, буде сущим ягням, визнає свою гарячність і спробує згладити свою дурість. Ось тепер вона могла б сказати, що він був не правий, бо він вже усвідомив це сам. Але не до того. За природою своєю керована Венерою жінка більше, ніж інші, здатна врівноважувати делікатні ситуації, які своїм неприборканим характером створює її коханий-Овен. Вона ніжна, жіночна, логічна, розумна. Але вона народжена під чоловічим знаками одного разу може чинити опір, коли відчує, що він абсолютно несправедливий. Однак це навряд чи змінить його, він або піде, грюкнувши дверима, або буде сердито хмуритися в кутку, переконаний, що вона його ненавидить. Жінці-Терезам краще не показувати йому залізний кулак в оксамитовій рукавичці. Овен досить скоро відчує, що ним керують. Якийсь час, правда, він дозволяє це робити, але варто йому виявити, що його намагаються втиснути в якусь модель поведінки, він або впирається рогами в стінку, або гнівається, а іноді і те і інше. Ніхто не повинен вказувати, що йому робити, він сам собі господар! Навіть коли він серйозно має намір щось зробити, швидше відмовиться від своїх планів, якщо подумає, що їй цього дуже хочеться. А все тому, що він терпіти не може робити те, що пропонує інший, особливо якщо побажання висловлено відкрито.

Те, що жінка-Терези любить сперечатися, обговорювати будь-яке рішення або ситуацію, не зупинить типового чоловіка-Овна. Він бачить у цьому протидія, виклик. Він би помер з нудьги з жінкою, яка ніколи не захищалася б від нього. Його марсовскую натуру збуджує обіцянку битви, незалежно від того, чи говорять вони, який фільм дивитися, яку машину купити, або обговорюють глобальні проблеми. Йому треба виграти у всіх цих суперечках. Він не поступиться ні на йоту, поки не переконається, що не переміг (або поки його розумна подруга-Терези не дозволить йому повірити в це). Тоді він гордий, задоволений і щасливий. A її чекає любов, пристрасть і ніжність, про яких тільки мріє будь-яка жінка.

Секс в поданні цього чоловіка тісно пов’язаний з його здатністю бути завжди правим і поставати переможцем перед жінкою, яку він любить. Його повинні поважати, любити, погоджуватися з ним і захоплюватися ним, і тоді він належним чином покаже всю міць Марса як коханий. Якщо він відчуває себе знехтуваним, він перетвориться на лід, і це вже серйозніше, ніж вогонь Овнів. Їхня сексуальна зв’язок, як правило, надзвичайно міцна і цілісна. Її жіночність і його мужність чудово поєднуються до тих пір, поки жінка-Терези не дозволяє втручатися чоловічій половині її – Сонячного знака в їх інтимне життя (наприклад, показувати, що її здатності нітрохи не гірше, ніж його). Він повинен лідирувати в їх близькості, як, втім, і в усьому іншому. Якщо вона дозволяє це, він буде самим чуттєвим, романтичним, сентиментальним, люблячим і пристрасним коханцем, якого вона тільки може уявити. Але він здатний перетворитися на вимогливого тирана, якщо вона зруйнує його сверхнеобходімую впевненість у собі.

Це навряд чи станеться, якщо тільки її Луна або Асцендент не в Діві, Стрільці, Раку або Козерозі. Хоча їх натури полярно протилежні, характери чоловіка, керованого Марсом, і жінки, керованої Венерою, поєднуються найвишуканішим чином. До того ж Марс і Венера самі по собі несамовито кохали одне одного (навіть коли вона була заміжня за Юпітером). Почитайте грецьку міфологію. Це допоможе краще зрозуміти Сонячні знаки.

Беручи до уваги те, що Овен любить скакати по скелястих схилах, а дитя Венери живе в ненадійному світі хитних чаш золотих терезів, де легчайшее подих вітру може позбавити, її внутрішньої гармонії і зовнішнього спокою, ці двоє з дивовижним успіхом можуть поєднати свої такі різні натури . Жінка-Терези за допомогою цього чоловіка знайде п’янким свободу і активну розумову діяльність, а Овен отримає задоволення, гуляючи по прохолодним лісам Терезів, серед погойдуються дзвіночків і пурхають метеликів.

Жінка-Терези дуже жіночна. Лише деякі чоловіки можуть впоратися з цією, потужної комбінацією чоловічий рішучості і чудової витонченості. Але чоловік-Овен завжди приймає будь-які виклики і перемагає, а її виклики обіцяють переможцеві дорогоцінну нагороду. Всі чоловіки в душі хлопчаки, але Овен – особливо. Чисто зовні в ньому немає нічого дитячого. Він міцний і сильний – тип самця, і тільки аура неможливих мрій і задумливою туги викликає відчуття юності … Якщо жінка-Терези використовує свою чарівність Венери і терпіння, щоб направити його палаючі прагнення і приголомшливу енергію на одну вартісну мету, він може стати великим борцем за перемогу добра (обидва вони володіють сильним почуттям милосердя та ненавидять будь-яку несправедливість).

Основною причиною труднощів в їх відносинах буде те, що вони обидва Кардинальні знаки лідерства – і Овен, і Ваги. Таке поєднання ніколи не буде союзом, якщо між ними ведеться постійна битва за першість. Вони повинні будуть навчитися йти поруч, на рівних, а не як вищий і нижчий. Це єдиний спосіб для них знайти шлях до сердець одне одного.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Овен і жінка Терези – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Альона в 19.10.2018 | Відповісти

    Супер! Я вшоці! 100% про нас з чоловіком!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 95 T. 0,434