Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терезів – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Як правило, це приємні люди, доброзичливі, але вони можуть бути і похмурими, дуже не люблять, коли ними командують. Вони дуже інтелектуальні, але в той же час дивно наївні, самі можуть говорити годинами, але при цьому вони і гарні слухачі. Це активні люди, але рідко роблять щось поспішно. Вас, напевно, це збентежило? У цьому знаку є якась зміна якостей, яка дивує навіть їх самих. Символ цього знаку – золоті Терези, тому їх основною метою є досягнення рівноваги в усьому. У результаті вони можуть перебувати в депресії, сум’ятті, роздратуванні, хоча зазвичай роблять добре враження. Їх звичайний стан – зміна настроїв. У них посмішка Венери, яка може розтопити вас, перед цими людьми буває дуже важко встояти. Вони часто перебувають у стані нерішучості, коли їм треба прийняти якесь рішення. Їх поведінка також може бути різною: вони можуть надто довго говорити, чудово слухати, мирити сваряться, дискутувати.

Цей знак завжди прагне до гармонії. Однак деякі Терези можуть зловживати їжею, алкоголем, любов’ю. Цей знак відомий також під назвою «ледачі Терези», це означає, що вони можуть працювати дуже багато; копітко й наполегливо, а потім несподівано відваляться в кріслі і у них починається період ліні. Це їхній стан так само природний, тому їм необхідно відновлювати свої сили і в такі періоди їх марно вмовляти працювати. Після відновлення сил вони повертаються до роботи. Отже, це не двоїстий знак, як Близнюки, але про них можна сказати, що вони можуть представити двох чоловік в одному. Вони інстинктивно відчувають, що період активності їм потрібно чергувати з відпочинком, у них дуже сильні емоції. Філософський підхід до смуток і радощів дозволяє їм згладжувати їх власні проблеми. Це, як правило, фізично і розумово здорові люди. Найбільша небезпека для їхнього здоров’я – зловживання всім. Чутлива частини тіла: груди, ноги. Але ніколи вони не повинні забувати про відпочинок.

Їх характер складений з рівних частин доброти, ніжності, справедливості, чіткої аргументації, впертого небажання капітулювати, філософської логіки і нерішучості. І вони завжди прагнуть до істини, прямолінійні відповіді, після зважування всіх можливостей. Але їх довге обдумування різних сторін можуть дратувати, оскільки вони можуть довго перебуває в нерішучому стані. Вони ніколи не приймають поспішних рішень. Якщо рішення ними прийнято, то воно вже буде остаточним. Серед Терезів рідко бувають ексцентричні люди, вони дуже скрупульозні в роботі, чесні, виключно відповідальні. Вони роблять все, як слід, щоб потім нічого не переробляти. Не люблять крайнощів, наприклад, прояв злості. У них фантастична здатність концентруватися і глибоко проникати в сутність предмета. Вони народжені з любов’ю до книг. Люблять гармонію звуків, квіти, поезію, на них сильно впливає мистецтво. Це любителі всього гарного, одним словом це аристократичні душі.

Щоб зрозуміти по-справжньому цей мінливий знак Повітря, треба розгадати загадку Терезів: коли Терези опускаються, їх оптимізм перетворюється в паніку, яка обтяжує депресією. Коли Терези збалансовані, настає гармонія між багатим інтелектом і люблячим, співчуваючим серцем. Недарма цей знак осінній, так як зима дуже холодна для них, а літо жарке. Вони повинні бути посередині в збалансованому стані.

Важливі гороскопи

Гороскоп Терези чоловік
Гороскоп Терези жінка

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,164