Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрільців любовний – любов і як сподобатися – від Марфи Бомбушкар


Гороскоп Стрільців любовний - любов і як сподобатися - від Марфи Бомбушкар

Гороскоп Стрільців любовний – любов і як сподобатися – від Марфи Бомбушкар

Для Стрільця в любові головне – суміш веселощів і духовності! Хоча ні – ідеал! Любов може бути тільки – велика! Хоча ні, любов – у них дороговказ! Чому я почала з цієї каші? Тому що у Стрільців дійсно «великий» чи «широкий» ідеал уявлення справжньої любові. Але… Насправді вона у них ще й мінлива, адже веселість та ідеї – змушують горіти, адже – ідеали манять (а кожен новий партнер має саме «те щось ідеальне», чого немає у попереднього – але потрібно знайти саме ідеал!), і ця любовна-дорога величезна… Дорога любові, коли ти ростеш духовно – коли любиш – адже немає межі духовному зростанню, а на небі стільки зірок. Для того щоб зрозуміти, що таке любов для Стрільця і як йому сподобатися – потрібно зрозуміти самого Стрільця, почнемо з його характеру.

Особливості характеру – особистість Стрільця

Я писала вже, докладно, про риси характеру Стрільця і про факти, кому цікаво, можуть, перечитати. А зараз я опишу коротко характер цього вогняного знаку, все-таки наша поведінка, реакції і емоції залежать від нашого характеру. Стрільці дуже неспокійні і непостійні, непосиди і мандрівники, холерики – сангвініки, максималісти і любителі всього великого, вони допитливі і дуже люблять вчити інших (бути наставниками). Вони філософи, любить вивчати іноземні мови і культури. Стрільці рідко можуть повірити в щось \ в когось з першого слова, їм потрібно спочатку «вивчити», зрозуміти і сформувати свою думку. Вони не люблять брехню і люблять виводити брехунів на чисту воду, так що не варто брехати Кентаврійцю – він все одно викриє Вас і вкаже Вам на це. Стрілець любить правду, якою б вона не була, тому він видається не толерантним у деяких ситуаціях. Їх відвертість дозволяє їм задавати незручні або навіть грубі питання оточуючим, говорити речі, про які інші б промовчали. При всьому цьому Стрільці ще й ідеалісти, які вважають, що правда може бути тільки одна. Хоча самі вони трохи лукавлять, адже вони мінливі. Вони оптимісти, але можуть до чогось ставитися спочатку скептично, Стрільці фанатичні (серед духовних лідерів, «пастирів» дуже багато людей з сильним Стрільцем в космограммі) – але можуть бути і атеїстами, можуть вірити у багато богів \ релігій одночасно або міняти їх, йдучи по життю. Стрільці люблять свободу, люблять розвиток (вивчення і пізнання нового). Вони максималісти – якщо будинок – самий дроги, якщо машина – найбільша, якщо поїздка за кордон – сама далека. Я б навіть сказала, що вони максималісти – ідеалісти. Вони добрі і завжди прийдуть на допомогу, щедрі. До грошей відносяться не серйозно, але люблять все дороге. У багатьох Стрільців є мрія – об’їхати весь світ, дізнатися якомога більше культур і мов. Не чекайте, що Стрілець буде сидіти багато вдома (та й місце проживання вони, теж, люблять міняти), якщо він і буде вдома – то тільки заради написання нової книги або вивчення чогось у місці його проживання.

Що таке любов для Стрільця

Любов Стрільця – це завжди інтерес, це завжди дослідження, це завжди тільки велика любов, це завжди ідеал, це завжди дороговказ. Стрілець – «горить», коли любить (як і всі знаки вогню) – любить тільки одну людину (вогонь – завжди одноосібний, на відміну від деяких інших стихій). Стрільці люблять не тільки «серцем» (як всі вогненні знаки), а й головою (але не матеріально, як земні знаки з їх «прагматичністю», а «духовно» і «ментально»). Любов у Стрільця швидко проходить, пропав інтерес – пропала і любов.

Як люблять Стрільці?

Стрільцівская любов – чесність і товариськість, прямота і відкритість, духовність та інтелектуальність, розвиток і зростання, інтерес і мінливість, ідеали і успіх, гідність і важливість, доброта і радість. Як і всі вогненні знаки – Стрільці відкриті, так що вони дадуть Вам зрозуміти (якщо не скажуть прямо), що Ви їм подобаєтеся (хоча водні знаки приховували б свої емоції, а земні «стримували»). Але і від Вас Кентаврієць буде очікувати того ж – відкритості і прямоти, не здумайте брехати Лучнику – це вб’є любов у ньому. Самі Стрільці дуже чесні і ніколи не брешуть, у всякому разі – перебільшення вони не вважають брехнею (а вони люблять все велике). У любові їм важливий і інтелект партнера і духовна сторона – їм потрібно щоб було про що поговорити з коханою людиною, рости разом, вчитися новому, пізнавати світ і обговорювати його. Стрільці люблять тих, хто вчиться у них, кому вони можуть бути наставниками, вчителями, дороговказом і того ж можуть хотіти від партнера. Положення – важливість у соціумі та гідності (не тільки матеріальні) – так само важливі Стрільцю, Стрілець – НЕ Риби і навряд чи полюбить через жалість якогось наркомана або алкоголіка, не кажучи вже про те, що він не буде терпіти люмпена (як мінімум він стимулюватиме того до зростання). Стрільці добрі, щедрі, оптимісти, життєрадісні й веселі особистості, які ждуть у відносинах і від партнера того ж. Стрілець шукає в любові ідеал, своє уявлення коханої людини, якщо Ви не відповідаєте пред’явленим бажанням – є шанс на те, що Стрілець постарається Вас «виховати» (все таки вогонь!), Або ж кине й піде шукати далі – але скажу одне, рішення він прийме в короткі терміни. Так що, якщо Вас не кинули – це вже добре і є шанс. Стрільцю потрібен «цікава» кохана людина, яка здатна «розширити» його світосприйняття: показати щось нове, вчитися чомусь новому (тому так часто Стрільці люблять іноземців). Їм потрібен, хтось з ким є про що поговорити, разом щось робити – загальна активність. Часто бувають проблеми з відданістю і вірністю, потрібно бути саме тим ідеалом, щоб Стрілець любив Вас і був вірний Вам… А от якщо Лучник пішов від Вас… Лучники дуже легко закохуються, він просто перегорить і знайде собі нову любов.

Закоханість Стрільця

Як поводиться закоханий Стрілець? Закоханий Стрілець: веселий, оптимістичний, товариський і прагне до пригод. Він захоче Вас повезти кудись, показати щось, постарається звернути Вас в свою релігію або, як мінімум, поділиться своїм світоглядом. На жаль, Стрільці не найбільші романтики, на відміну від Льва або Терезів, не чекайте красивих компліментів і обходження. З романтикою у них існують проблеми, все ж вони прямолінійні і прості, а романтизм – вимагає мрійливу рису характеру. І чоловік Стрілець і жінка Стрілець – досить прямі в любові, відверті, їх залицяння може здатися безневинним (знову ж у порівнянні з тонкими натяками Терезів або королівськими залицяннями Льва) і нетактовним. У Стрільців проблеми з толерантністю (хоча і значно менші, ніж у Овна), так що Стрілець буде гнути свою лінію і дарувати партнерові те, що шанує найкращим для нього. Він може і не «відчувати» партнера (все ж вогонь, а не вода чи повітря), але Стрільця можна просити про щось: подарунку, поході в ресторан, речі – вони не образяться (хоча Лев порахував би це докором). Але не здумайте «натякати» Лучників, він за чесні та відкриті відносини. У компліментах вони прості, як і в гуморі, іноді їх жарти можуть образити коханого (або кохану) своєю безтактністю. Стрільці кажуть що думають, при цьому в любові вони горять і енергія б’є через край, так що не чекайте від нього лестощів – завжди тільки правда. Стрільці в любові активні, завжди висловлюють свої почуття, та й від об’єкта обожнювання чекають того ж. Чекайте від нього море емоцій, запальності, ревнощів, він буде домагатися улюбленого (ну), дарувати подарунки (дорогі і не здумайте дарувати йому дешеві!). Якщо дозволять гроші – возити за кордон, вчити Вас – стане Вашим наставником. У любові зі Стрільцем Вас чекають пригоди, а не сидіння вдома перед телевізором. Намагайтеся підтримувати вогонь в ньому! З розвитком відносин – більш серйозним рівнем, а кажучи точніше, з їх косністю, рутиною, постійністю, відповідальністю у Стрільця, може, виникнути відчуття втрати свободи. Він почне обурюватися, все ж Стрілець, як і Водолій – волелюбний знак, намагайтеся не стримувати його, а направляти! Але про те, як закохати в себе його й сподобатися буде нижчою.

Як сподобатися Стрільцю і закохати його в себе

Як і у всіх знаків Зодіаку, у Стрільців є своє уявлення ідеального партнера. Але не будемо забувати про те, що Стрільці люблять все велике – вони максималісти! Так що і уявлення про любов, про те, кого він може полюбити – теж велике! У них найбільша «карта кохання», іншими словами кажучи – саме велике уявлення, найбільше уявлення того, яким повинен бути їх партнер, вимог до нього, проекцією, уявлень ідеальної людини. Стрільці в якійсь мірі ідеалісти, вірять у мрію, вірять в ідеального партнера, так що якщо Ви не відповідаєте ідеалу – виникнуть проблеми. Найчастіше більшість Стрільців люблять: цікавих, допитливих, що прагнуть до самовдосконалення та розширенню кругозору, веселих, відкритих, товариських і готових до спонтанності. Стрільцю не особливо важливі Ваші гроші, але важливий Ваш статус, Ви можете і не бути мільярдером, але повинні бути шановані іншими. Хоча в шлюб з бідним партнером Стрілець і не вступить. Стрільці люблять іноземців, а серед професій: докторів, юристів, філологів, вчених (гуманітарних наук). Всіх, хто може «розширити» їх погляди на світ і навчити їх. Стрільці люблять вчити інших, бути наставниками, про це я вже писала, повторення – мати навчання. Як я вже писала раніше, Стрільці непостійні, так що…

А ось парочка правил, які Вам знадобляться, щоб сподобатися Стрільцю.

Свобода!
Стрільці люблять свободу! Не здумайте стримувати його і ставити в якісь рамки! Тільки нашкодите відносинам. Він все одно, як представник стихії вогню, зробить те, що хоче.

Вірність!
З вірністю у нього все добре до тих пір, поки він любить. Вогняна любов не вміє «ділитися» на кількох партнерів. Але, вогонь Стрільця – це іскри від багаття. Потрібно підпалювати, стимулювати. Інакше Стрілець поскаче далі.

Ширше і більше!
Стрільці – максималісти, не обмежуйте їх у їх бажаннях, прагненнях, цілях. Так, у них 7 п’ятниць на тиждень, будьте готові до цього.

Оцінка!
Завжди хваліть його, якщо він заслужив і «вказуйте» на діри. Стрільцю важлива власна оцінка в очах інших. Але поменше лестощів, все ж лестощі – це часто брехня.

Чесність
Лучник один з найчесніших, навіть найчесніший – серед усіх знаків Зодіаку. Вони не потерплять навіть дріб’язкову брехня. Якщо Ви будете їм брехати – вони будуть Вам на це вказувати! Якщо вже й брешете – то тільки з дуже важливого.

Навчання і заступництво
Кентаврійці люблять вчитися, слухати історії, читати книги (хоча б канал Діскавері дивитися). Слухайте його і навчайте його (якщо він щось не знає). Теж відноситься і до заступництву. А ще хочу зауважити, не заважайте Кентаврійцям «вчити» інших – філософія це їх таргани.

Сарказм і жарти
Вони не люблять сарказм. Не жартуйте над його «поганими» рисами характеру, Стрілець володіє розвиненою самооцінкою ( за його ж поняттями), глузування і сарказм в сторону «себе» улюбленого він не потерпить. Але до «добрих» жартів він ставиться з радістю.

Холерик
Пам’ятайте, я написала на самому початку, що Стрільці – холерики-сангвініки. Холеричний риси характеру у них більше. Просто терпіть їх запальність і відсутність такту, можете навіть направляти її (якщо Ви володієте стихією повітря) або «скаженіти» разом (якщо Ви вогонь). Я розумію, що у водних і земних знаків проблеми в сумісності з вогнем Лучника, але Ви самі вибрали свій шлях.

Нове
Не змушуйте Стрільця робити одне і теж … Йому це швидко набридне.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 19.05.14

  1. 3 коментарі до “Гороскоп Стрільців любовний – любов і як сподобатися – від Марфи Бомбушкар”

  2. Ігор в 01.12.2014 | Відповісти

    Практично на 95% якщо не на всі 99% відповідає моїм внутрішнім відчуттям, як представникові Стрільців!!! Дякую!!! Було дуже цікаво почитати!!! 🙂

  3. Анонім в 26.01.2015 | Відповісти

    Мені теж

  4. любов в 01.10.2018 | Відповісти

    чому немає для інших знаків? було б цікаво

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,190