Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водоліїв любовний – все про їх любов і як сподобатися – від Марфи Бомбушкар


Гороскоп Водоліїв любовний - кохання та як сподобатися - від Марфи Бомбушкар

Гороскоп Водоліїв любовний – кохання та як сподобатися – від Марфи Бомбушкар

Сьогодні я Вам розповім про Водолійську любов, в цьому гороскопі буде описано, що значить для Водоліїв любов, як вони виражають свої почуття, як сподобатися Водолію.

Для початку, хочу зауважити, що Водолії люблять тих з ким дружать, і дружать з тими, кого вони люблять. Людям з впливом знака Зодіаку Водолій дуже складно, часом, розрізняти дружбу від любові, і любов від дружби. І найпростіший спосіб закохати в себе Водолія – стати його другом \ подругою. Ну, а тепер детальніше.

Якщо будуть питання, задавайте, відповім.

А тепер переходимо до їх любовному гороскопу. І почнемо з особистості.

Особливості характеру – особистість Водолія

Спочатку хочу згадати про характер Водоліїв, коротко (хто хоче дуже докладно читайте мої гороскопи: риси характеру Водолія і факти про Водоліїв) про найголовніше. Водолії гуманісти, люблять все суспільне, завжди готові поділитися з друзями та членами свого «кола» всім своїм майном, ліберали, ставлять громадські інтереси вище своїх, досить постійні у своїх поглядах, але люблять все нове і сучасне, імпульсивні. Ліберальні по відношенню до інших, бувають ексцентричними час від часу. Водоліям дуже важливі їхні друзі та колектив. Заради друзів і колективу готові на багато що, навіть готові бунтувати, аби відстояти спільні ідеї – тому серед Водоліїв так багато революціонерів. Багато Водолії вірять в те, в чому інші сумніваються – НЛО, Єті, змови про світовий порядок. Орієнтовані на майбутнє, люблять все нове і готові до експериментів. Не люблять обмежень. Дуже логічні. Водолії не особливо емоційні, так вони запальні, але навряд чи Водолій почне плакати і показувати свої почуття – вони як ураган, а не виверження вулкана. Це особливість повітряних знаків – їх емоції виражаються словами, а не сльозами, сміхом, замкнутістю. Більшість Водоліїв люблять міняти суспільні норми і традиції, як приклад: у суспільстві курців – Водолій не буде курити, а в суспільстві не курців – буде завзятим курцем – цим вони висловлюють свою індивідуальність і відмінність від інших. Хоча вони і люблять суспільство, але завжди намагаються виразити свою індивідуальність, показати свою відмінність від інших (тому серед них багато «неформалів», любителів татуювань, неприйнятого в суспільстві стилю життя і поглядів, тд. І тп.).

Що таке любов для Водолія

Любов для Водолія – це ідея! А якщо серйозно, більшість Водоліїв і самі не знають, що ж таке для них любов, і думають про неї в залежності від прочитаних книг і стереотипів. Але точно можу сказати, що їм потрібно розділяти любов і дружбу. Дуже часто Водолії дружать з тими, кого люблять, і закохуються в тих – з ким дружать. Їм потрібно навчитися любити одну людину, а не групу людей. Саме через «колективне» кохання у Водоліїв трапляється так багато «любовних» походів на стороні з друзями.

Як люблять Водолії?

У Водоліїв досить слабо розвинена емоційна сторона особистості, для водних знаків, таких як Риби і Рак – Водолії здаються дуже холодними. У чомусь вони й праві. Водолії «прохолодні» за характером, не ллють море сліз, безособові, але в той же час вони можуть бути і толерантними (у всякому разі, терпимими до поведінки інших) і досить веселі за вдачею і в міру оптимістичні. Так що не чекайте, що закоханий Водолій буде за Вами плакати ночами або буйно виражати свої почуття до Вас. Знак Водолія відповідає за дружбу і соціум, так що вони завжди шукають у відносинах спочатку дружбу і загальні інтереси \ плани, а любов після приходить сама. Хочете закохати в себе Водолія – станьте одним йому! А з урахуванням того, що у нього так багато друзів – любовних романів з ними у нього теж предостатньо (як і у жінок Водоліїв, так і у чоловіків…). Не варто забувати і про те, що Водолії люблять експерименти і все нове! А Ви знаєте, що за статистикою найбільше порно-зірок і «публічних» людей серед Водоліїв? Але це ще не все, серед Водоліїв (і тих хто має вплив цього знака у своїй натальній карті) досить багато людей які робили «камінг-аут» про те, що він гей або вона лесбіянка. Водолії першопрохідці – хочуть спробувати те, чого не було в інших. У них і в любові присутня проблема з традиціями, вони хочуть випробувати нове. Водолії не люблять і обмежень, так що він може Вам заявити, що хоче вільних стосунків. Дуже часто вони плутають дружбу з любов’ю і навпаки.

Закоханість Водолія

Коли Водолій закоханий він буде: комунікативним, дотепним, відвертим і доброзичливим. Він буде розповідати Вам свої ідеї, і звати Вас у свої проекти, ділитися з Вами своїми планами і море спілкування (спілкування – це риса всіх повітряних знаків). Закоханий Водолій генерує купу ідей! При цьому він і досить непередбачуваний. І якщо Ви людина вогню або повітря – його веселість буде для Вас приємною, а ось земним і водним – це затишним не здасться. Водолії вірні, але люблять бути незалежними і люблять незалежних партнерів, а бувають і такі, які люблять і вільні стосунки. Але в будь-якому з варіантів, не варто обмежувати їх – нехай буде незалежним, або ж він піде. Щоб підтримувати любов Водолія будьте відкриті до всього нового, до нового досвіду і відчуттів. А так же будьте готові до того, що інтереси своїх друзів він ставитиме нарівні з Вашими. Водолій буде підштовхувати Вас до само розвитку і «висот» а й сам він хоче того ж від партнера – спільного зростання. Якщо Ви не будете слідувати за ним і за його ідеями, за його піднесеними планами – навряд чи Ваш шлях буде довгим. Ну а з урахуванням того, що у них проблеми з чутливістю (тільки емоційні люди можуть відчувати, навіть ті хто приховує свої емоції), то будьте готові до того, що він буде не особливо звертати уваги на потреби партнера, особливо емоційні (від чого водні знаки прийдуть в зневіру, та й земним не особливо буде приємно – зате вогню і повітрю саме воно).

Як сподобатися Водолію і закохати його в себе

Ох, закохати в себе Водолія і складно і легко водночас. Найпростіший спосіб – спочатку стати друзями, а пізніше відносини перевести на більш інтимний напрямок. Хочу зауважити, хоч Водолії і люблять експериментувати в сексі, але вони не самі «стійкі» у порівнянні з іншими знаками Зодіаку, а також не люблять робити «це» дуже часто, якщо є схиблені на сексі знаки Зодіаку, то Водолій якраз навпаки. Так що не вимагайте багато від нього.

Ну і самі головні вимоги для «закохування» в себе Водолія

Підтримуйте ідеї – загальні ідеї!
Завжди підтримуйте Водолія в його ідеях, хоча можна і посперечатися про них і спробувати переконати, але не слід відразу ж «зупиняти» його і ігнорувати! Краще сперечатися, чому не брати до уваги!

Лестощі – ні!
Водолій не Лев, його лестощами не візьмеш. Навпаки лестощами тільки вб’єте його ставлення до Вас. А так же копіюванням його улюблених фраз, поведінки – наслідування йому – призведе до того, що він подумає про відсутність у Вас індивідуальності, а отже безособовими і не цікавими. Проявіть свою індивідуальність, відмінну від інших! Зробіть татуювання зрештою (перечитайте де я писала про любов Водоліїв до татуювань та іншим відмінностям від прийнятого в суспільстві)!

Скнари і жадібні – ні!
Водолії люди щедрі, гуманісти, альтруїсти – вони завжди допоможуть нужденним. Так що, якщо Ви жадібний, люблячий накопичувати, дуже ощадлива людина, яка вважає що Вам це “потрібніше” ніж іншим…. Вам з ним не по дорозі.

Емоціям – ні!
Не варто плакати перед Водолієм, на жаль, але він не зрозуміє… навіть причини… Як я писала вище, з чутливістю до емоцій інших у них дуже туго… Як і з виразом своїх почуттів та емоцій. Не вимагайте від нього тепла, він поводиться з улюбленими як з друзями, не залежно від того, чоловік він чи жінка – емоції не його коник.

Стримування і розклад – ні!
Ніколи не обмежуйте Водолія! Не варто ставити його в певні рамки, не варто йому вказувати певний графік! Вони ненавидять рутину! Найкраще робити все по імпульсу! Хочеш – отримай! І ніякого розкладу. А ще не вимагайте з нього обіцянок, він їх дає якщо на 1000% впевнений – що зробить і то не завжди. Водолії не люблять правила, але не ігнорують їх, якщо правила вже озвучені. Так що, перед тим як поставити умови, подумайте, як це Вам відгукнеться в майбутньому.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 25.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,323