Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій жінка – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Вступаючи у відносини з нею, потрібно пам’ятати, що вона також парадоксальна в любові, як і в усьому іншому. У неї є достатньо вірності, як і у всіх сильних знаках, коли вона закохана, але в неї є також брак емоцій, як і у всіх знаків повітря. З нею можна мати хороші взаємини, якщо надати їй свободу дотримуватися своїх інтересів та обертатися серед своїх друзів. Ніколи не намагайтеся прив’язати її до плити або до спальні. Запитайте у тих, хто вже намагався це зробити. Її мрії відрізняються від наших з вами: вона йде за своєю зіркою, яку більшість з нас не бачать. Вона належить усім і нікому. Її любов може бути ніжною і натхненною, але в ній завжди присутня якесь невловиме якість, що нагадує напівзабутий мотив. Її вимога свободи дуже наполегливо, але її вірність тому, хто може прийняти любов у цих рамках, безмежна. І ось деталь, яка може вам сподобатися – вона не буде цікавитися вашим рахунком у банку. Гроші не є першою метою типової жінки-Водолія. Ви можете не бути самим багатим чоловіком, але вас завжди повинні поважати, коли ви вирішили спіймати цього метелика, пам’ятайте, що вона ніколи не буде витрачати своє життя на чоловіка, який не вірний собі. У неї є власні поняття етики, які можуть зовсім відрізнятися від загальноприйнятих, але вона живе відповідно до них. Вона також розуміє, що ваші життєві правила можуть бути індивідуальні: але вже в такому разі не відступати від них. Якщо ви шукайте пристрасну жінку, то ви підібрали не ту квітку. Пристрасть не її сильний момент. Вона вважає, що фізична любов досить приємна, якщо на ній концентрується не надто багато уваги. Женіна-Водолій може відповідати на фізичну любов з великим поривом, але якщо ви віддаєте перевагу зберегти платонічні відносини довше, це її цілком влаштує. Як у всіх Водоліїв у неї є підсвідомий страх, що прагнення до однієї людини може приборкати її та позбавити єдиної любові – свободи, свободи експериментувати та досліджувати, присвячувати свій час іншим людям, а також свободи досліджувати свою фантазія. Це буде ідеальна жінка для вас, якщо ви займаєтеся науковою або освітньої кар’єрою. Але вам може і не пощастити з жінкою-Водолієм. Ви можете зустріти серед цього знаку таку жінку, якій подобається шокувати людей, розгулюючи босоніж по вулиці або курячи сигарету в автобусі. Серед них є абсолютно неприборкані жінки, але середній тип, звичайно приємний суспільству.

Вона граціозна, дотепна, яскрава і дивно пристосованість до всяких верствам суспільства. Її характерною рисою є відсутність підозрілості за звичайних обставин. Якщо вона ловить вас на невірності, це завдає їй глибоку рану, але вона не буде підозрювати вас без причин. Вона рідко буде не довіряти вашому слову, ніколи не буде перевіряти, куди ви пішли, телефонувати на роботу, ставлячи вас в незручне становище. Але ви повинні зрозуміти, що відсутність пристрасної ревнощів не зовсім виходить з сили її характеру. Перш за все вона вивчить вас під мікроскопом, а потім погляне на вас вдруге. Крім того, у неї так багато особистих інтересів, що не залишається часу на роздуми про те, куди ви пішли. З очей геть – з серця геть. Відсутність коханого рідко змушує її серце стукати частіше. Трапляється так, що ця жінка страждає, виходячи заміж за чоловіка, що любить фліртувати. Але в таких чоловіках є щось таке, мабуть, що вона може знайти тільки в них, і що їй дуже подобається. Їм вона може багато чого пробачити, але страждатиме при цьому, що вони дозволяють собі щось зайве у взаєминах з іншими жінками. З іншого боку, якщо вона вас любить, то при першому ж знаки невірності, вона відразу ж піде. Звичайно, при цьому ви можете залишитися друзями. Чому б і ні! Дуже часто буває, що вона підтримує добрі відносини з колишніми коханцями і чоловіками. І в цьому правилі є один виняток: вона буде пам’ятати свою першу любов все життя. Ця жінка рідко заводить романи, будучи в шлюбі. Виняткові ситуації можуть їх спокусити, але чесні відносини для них важливіше, тому їх романи поза шлюбом швидко перериваються. Багато хто з них розлучаються. Вони самі не прагнуть до розлучення, але це менший шок для них, ніж для інших знаків, більш сентиментальних. Уран змушує прагнути до змін і, оскільки вона індивідуалістка, а список друзів у неї великий, вона ніколи не боїться залишитися одна, якщо знадобиться. Вона може цікавитися речами секретними, аналізує їх, але не намагайтеся проникнути в її секрети, її мотиви завжди приховані від вас. Іноді вона навіть може отримати задоволення, що вводить вас в оману. Для Водолія сказати неправду – це одне, а не сказати щось – це зовсім інше.

У неї можна взяти гроші в борг. Це можна зробити раз або два, але якщо ви намагаєтеся зробити це ще раз, не повернувши при цьому колишнього боргу, то вона вам відмовить. А в окремих випадках, коли вона бере в борг у вас, то вона поверне його вам до копійки і в строк. Вона завжди відчуває себе погано, позичаючи гроші.

Її зовнішність вражаюча. Як правило, це приємні жінки і навіть красиві, але зовнішність її може бути і дуже мінливою. Вона може справити враження дуже доглянутої жінки і раптом одного разу справляє враження, зовсім протилежне первісному. Як і Терези – це найкрасивіші жінки в Зодіаку або на худий кінець найцікавіші. Одягається вона теж незвично. Вона перша може одягнути саму модний одяг, а з іншого боку, вона може дотримуватися і бабусиного стилю. Можливо, що й зачіски у неї буду самими різними, але в одному ви можете бути абсолютно впевненими: її зачіска буде відрізнятися від зачісок інших жінок. З нею можна приємно поговорити, у неї приємні манери, зазвичай вона боязко, стримана. Але потім може настати звичайна для Урану різка зміна – вона може «видати» таке зауваження, яке взагалі не відноситься до розмови. Її розум може стрибнути завтра, а потім заскочити в сьогоднішній день з таким відсутністю напрямки, як спалах блискавки. Час від часу вона може кидати уїдливі зауваження, навіть грубо висміяти щось. І ніколи в суперечці не намагайтеся нав’язати їй свою думку. Вона не любить відчувати себе рівною всім. Це може змусити її відступити і стати абсолютно недоступною. Так як Уран править майбутнім, можна припустити, що вона буде прекрасною матір’ю, але зазвичай таку жінку материнство бентежить: їй потрібно пристосуватися, щоб витрачати весь свій час і енергію на одного чоловічка, хоч і якийсь період. Крім того, її замкнутість не дає їй можливість відкрито демонструвати свою любов до дитини і, тим не менш, вона дуже прив’язана до дітей, ніколи їх занадто не опікується, рідко карає. Незважаючи на те, що Водолій любить змінювати порядок речей, матір’ю вона стане лише тоді, коли стане вашою дружиною, А перш ніж вона стане вашою дружиною вам потрібно переконати її, що шлюб це не синонім в’язниці. Вона не кинеться в шлюб стрімголов. Вона не поспішить взяти вашу руку, поки не вивчила вас, все не зважила і не дізналася, на що ви здатні. Думка її друзів і родичів мало для неї означає, хоча вона може запитати з цікавості, що вони думають з цього приводу.

Припустимо, що ви пройшли її тест. Шлюб з нею не буде простим. Вона вислухає ваші поради, але щось у її урановской натурі утримує від того, щоб слідувати вашим порадам. Вона буде посміхатися, як би погоджуючись з вами, але робити буде все по-своєму. У ній є завжди прагнення експериментувати. Вона інакше, ніж усі приготує каву, спробує інакше зашнурувати шнурки і в іншому місці перейде вулицю. Не питайте, чому вона це робить, вона сама не знає. Всі унікальні і незвичайні речі і події дуже цікавлять її, от і все.

Оскільки її натура ні на кого не спрямована, то їй нелегко дається вираження почуттів. У неї буквально кілька слів, якими вона висловлює свою любов, а фізична любов тісно пов’язана з розумом і душею. Хоча унікальний погляд на життя часто приводить її до незвичайних ситуацій, коли вона знаходить собі підходящого партнера, їхній шлюб – зразок щастя.

Жінка-Водолій може плисти за течією свого життя з усією грацією лебедя, але перетворюється на незграбного ведмедика в любовної ситуації. Часто грань між дружбою і любов’ю практично непомітна у жінок-Водоліїв. Всякі розповіді про людей, які живуть щасливо один з одним, вона вважає дурними. Тому що у світі стільки чудес! Вона буде рада, якщо ви візьмете її за руку і піде з вами поруч, дивлячись захопленими очима навколо. Але не намагайтеся повністю заволодіти її увагою, нехай вона ходить по своїй країні чудес одна, коли захоче. Найшвидший спосіб втратити її – проявити ревнощі, власництва або забобони, бути критичним, негнучким і ультраконсервативним. Вам також доведеться любити її друзів, які можуть бути абсолютно різними.

У неї чудова інтуїція. Її судження спочатку можуть здатися неправильними або дуже практичними, тому вона заглядає в майбутнє на місяці й роки вперед. Ця жінка живе в завтрашньому дні, і ви можете відвідати це тільки з її допомогою. Те, що вона говорить, обов’язково збудеться, можливо, через якийсь час, але обов’язково збудеться. Я вважаю, що це сама незвичайна риса у вашому Водолії. Вона трохи володіє чарами.

 1. 6 коментарів до “Гороскоп Водолій жінка – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

 2. юлія в 21.08.2014 | Відповісти

  Дуже вдячна за прекрасний гороскоп. Я Водолій і він мені підходить на всі 200%.Успіхів вам у подальшій вашій роботі.

 3. людмила в 17.09.2014 | Відповісти

  дякую;чудовий гороскоп, хотілось з вами більше поспілкуватись,особисто

 4. Ольга в 19.12.2014 | Відповісти

  це мій автопортрет ,я вражена .

 5. руслана в 21.12.2016 | Відповісти

  дякую перш за все вашим батькам що народили розумну дитину,прямо в точку.все про мене,аж мило читати.шкода тільки що при всьом своём,а люди нас нерозуміють ,тим більше чоловіки,два розводи за те що всім серцем любила,терпіла,три сини народилаи.а зараз у 48 сижу як в тумані і незнаю як жити,навіщо жити, бувби розумний,толковий,хазяїн,жилиб і горя незнали,а так сама з своєю нерозтраченою любовю ,нікому не потрібна,сльози,розпач,зневіра.ненависть,прокльони.зупиніть землю,я зійду,..а вам дякую,щиро дякую,обрадували старушку.низький уклін і здоровя.з наступаючим новим рокм і різдвяними святами.

 6. Танюшка в 01.03.2017 | Відповісти

  Я водолій значіть я по сонячному гороскопу повітря

 7. тетяна в 02.03.2017 | Відповісти

  Я майже з усіма висловлюваннями згодна. Це про мене. А якби про чари детальніше. Як їх виявити в себе?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,474