Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби любовний – все про їх любов і як сподобатися – від Марфи Бомбушкар


Гороскоп Риби любовний - кохання та як сподобатися - від Марфи Бомбушкар

Гороскоп Риби любовний – кохання та як сподобатися – від Марфи Бомбушкар

Любовний гороскоп Риб від Бомбушкар – в ньому я спробую розкрити Вам таємниці кохання Риб і жінок і чоловіків. Які вони Риби в любові, що люблять чоловіки, а що жінки, що ж їм подобатися і як їм сподобатися. Як Риби розуміють, хоча для водного знаку краще сказати «відчувають» любов і багато іншого.

Особливості характеру – особистість Риб

Не можна розглядати почуття, без поняття особистості. Я вже писала і про факти про Риб, і про риси характеру Риб, якщо Вам цікаво – перечитайте, а зараз коротенько я ще раз опишу їх особу. Риби – мрійники, романтики, дуже співчуваючі і чутливі, вони володіють даром «віри» – навіть в помилкову (для них віра – це ВІРА, не потрібно підтверджень і фактів, головне просто вірити), містичні і потайливі, завжди готові допомагати, творчості. З негативних характеристик: брехливість, лінь, відсутність наполегливості та завзятості, вони ескапісти (для цього можуть використовувати алкоголь і наркотики), сила волі – це не про них. Риби розуміють всю глибину життя, чи це тільки здається. Вірять у прикмети, «вищі сили», Бога і все окультне. Вони ніколи не підуть наперекір іншим, завжди пливуть за течією. Їх мрії і фантазії – це їх дороговказні зірки, і якщо зірки меркнуть… Риби тікають або шукають нові, а в світі так багато спокус і так складно стримувати себе, хоча Вам може здатися що Риби і не чинять опір спокусам (чоловік – зрадам; алкоголік – горілці ; наркоман – наркотикам ; фантазер – нездійсненним мріям ) насправді всередині у них йде боротьба, але вони безпорадні, так що Вам потрібно або допомагати їм завжди, або приймати все як є.

Що таке любов для Риб

Любов – це доля. Любов – це спільні мрії, мріяння, польоти в хмарах. Любов – це співчуття, милосердя і співчуття. Любов для них всеосяжна, вона може бути головним мотивом для Риб, який змусить їх змінитися, змусить їх жити в найскладніший момент, змусить змінитися і не здаватися. Пам’ятайте Ромео і Джульєтту?

Як люблять Риби?

Любов для Риб – це самовідданість, це емоції (злети і падіння), це диво. Вони більше дають в любові, ніж беруть. Але, на жаль, і дуже мінливі, коли Риби закохуються в когось, на жаль, одночасно вони можуть закохатися і в іншу людину. Риби здатні любити двох, трьох… Кожного з партнерів по-своєму, по-різному. У них є тенденція до постійного руху від одного партнера до іншого. Вони люблять не людину, а свою мрію, свій ідеал. Їм складно змиритися з тим, що партнер не відповідає їх образу. І коли пелена спадає – вони йдуть. Часто співчуття, загальна сильна віра в «вищі сили», натхненність, фантазії, творчість – служить основним стимулом для любові Риб, по цьому вони так часто одружуються зі священнослужителями, творчими особистостями, фантазерами або ж (у разі співчуття) людьми з каліцтвом (психологічними чи фізичними).

Закоханість Риб

Ніжні, намагаються інтуїтивно зрозуміти партнера, готові йти на жертви – самовіддані і жалісливі, але й легко розчаровуються. Їм складно сфокусуватися на партнері, складно зібратися з думками, вони здатні відчувати дуже великий спектр почуттів, фантазій по відношенню до коханої людини, від крайньої любові і пристрасті до гніву. І весь цей спектр може бути підсвідомим. Риб в любові потрібно направляти, часто вони лише на підсвідомому рівні розуміють, чого ж хочуть від відносин. Рибами можна управляти, навіть у сексі, вони згодні на те, що хоче від них партнер (хоча інші б знаки це могли прийняти за збочення) – тому деякі можуть вважати, що Риби дуже розкуті. Але насправді все залежить від партнера, який їх «штовхає». Риби завжди намагаються уникати протиріч і протистоянь – готові йти на поступки і слідувати бажанням партнера. Вони завжди раді надати партнеру те, чого він бажає. Більшість Риб м’які, ніжні і боязкі, об них (особливо жінок) можуть навіть витирати ноги. Ваші проблеми можуть пробудити в них почуття і підтримувати їх; вони готові терпіти і йти на жертви і ніколи не кинуть «скривдженого» долею партнера (хоча якщо у Вас все добре, читайте що я писала про їх «влюбливість» вище). Вони не люблять інших за матеріальний добробут, так що їм не важливо – багатий Ви або бідний.

Як сподобатися Рибам і закохати їх у себе

Це найскладніша частина статті любовного гороскопу Риб. Адже все залежить від багатьох факторів, та й Риби – досить складний знак (як і всі водні). Хочу нагадати, про що писала вище – у Риб дуже великий спектр уявлень улюбленого партнера, проекцій, їх любов «широка». Так що і бажання мати певного партнера (маючого певні якості) у них мінливе.

Якщо жінці Рибам подобається фатальний чоловік сьогодні – це зовсім не означає, що він їй буде подобатися і завтра. Теж відноситься і до чоловіків Риб, сьогодні чоловік Риба буде любити м’яку дівчину, податливу, а завтра він закохається в стерву. Можна навіть сказати, що любов і симпатії у чоловіків і жінок Риб залежать від підсвідомого настрою, їхні ідеали широкі…

Але є парочка загальних правил, яких слід дотримуватися, якщо Ви хочете сподобатися Рибам.

Матеріалізму – ні!
Риби вкрай не матеріальні, можна сказати, що їм байдуже їх матеріальне та соціальне становище. Так що не змушуйте їх збирати, не змушуйте їх берегти і акуратно ставиться зі своїми матеріальними благами і накопиченнями. Якщо вони хочуть комусь щось пожертвувати – так тому і бути. Та й самі при них подавайте убогим, допомагайте скривдженим ударами долі.

Реалізм
Риби фантазери, але вони можуть говорити про свої думки як про реальність. Не варто поправляти їх, якщо можете, нехай видають придумане за дійсне. Не вимагайте у них конкретності, не вимагайте пунктуальності, не вимагайте ретельності.

Мріям – так!
Завжди підтримуйте їх мрії! Якими б вони не були ! Хоче він \ вона кинути високооплачувану роботу, або вкласти гроші, в творчий бізнес (фотостудію, галерею) – погоджуйтеся ! Головне – не воювати з їх тарганами в голові, з їх мріями і не переконувати їх в їх же неправоті.

Боротьбі – ні!
Ніколи не змушуйте Риб боротися за свої права, приймати важливі рішення (які вони не хочуть приймати), сперечатися з ними про щось. Так само не варто їх просити заступитися за Вас… Риби чоловік, звичайно, лицар, але лицарські турніри вже багато років як не проводять….

Щоб сподобатися дівчині Риб – потрібно бути романтиком, а якщо не виходить – «поганим хлопчиком». Щоб сподобатися хлопцю Риб – теж саме – або Ви остання шмара на районі, або благородна дівиця.

А краще за все дізнатися, про що Риба мріє зараз…. Просто запитайте у них. Вони ж такі довірливі….

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 15.04.14

  1. 2 коментарі до “Гороскоп Риби любовний – все про їх любов і як сподобатися – від Марфи Бомбушкар”

  2. катюшка в 06.04.2015 | Відповісти

    просто я риба.і мені здається гороскопі записано не правильно.риби нормальні як вс люди а не як ця писанина

  3. ВІКУСЯ в 02.02.2020 | Відповісти

    Я РИБА АЛЕ В ЦЕ НЕВІРЮ

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,418