Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби чоловік – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Вам необхідно переконатися, що ваш чоловік-Риба знає свій прилив – якщо він спрямовується в цей потік, то ви будете щасливі, як ніхто інша, і вас чекає слава і багатство. Але якщо ваша Риба не помітила початку припливу і задивилась на зорі, упустила його, то я попереджаю вас, що перебування на мілині може призвести до великих неприємностей у вашому житті. Риба може бути, з одного боку, всім, чим ви б хотіли, а з іншого боку, всім, чим ви б не хотіли. Приплив у його справах – це синонім випадку. Йому необхідно вміти приймати тверде рішення, діяти цілеспрямовано і вміти потопити всі свої мрії, які заважають успіху. Але біда в тому, що багато чоловіків – Риби ніколи не бачать, що починається приплив, що вода вже хлюпочеться біля їхніх ніг. Цей чоловік не слабкий, просто він занадто довго затримується на згасаючої сріблястою зірці і упускає яскравий схід сонця і успіху. Не всі Риби – мрійники, але більшість з них саме такі. Проте надія є, адже в житті завжди є надія. Хоча світ дуже потребує його яскравому уяві, можуть настати часи, коли йому доведеться зайнятися справою для того, щоб заробити на життя. Коли він береться за це, його інтуїція в поєднанні з розумом можуть направити його до розумних цілям, які принесуть йому славу та визнання, а може бути, і багатство. Будемо сподіватися, що саме з таким чоловіком ви і зустрілися. Однак, якщо, скажімо у віці 25 років він так і не знайшов своєї течії, то, відверто кажучи, його майбутнє не дуже багатообіцяюче. Можна розтягти термін до 35 років, але ви вже ризикуєте. Я маю все це на увазі у зв’язку з вашою спільною життям, а його власне майбутнє він може вважати більш-менш задовільним. Більшість таких чоловіків живуть, як вони вважають, цілком стерпно. Це тому, що все, що їм потрібно, – це їх мрії, графин вина і буханець хліба. І він щасливий, як і більшість з нас, що мають і володіють великими можливостями. Цей мрійник існує тільки на хлібі і вині, але така дієта не прогодує його дружину. Вам потрібно, звичайно багато більше. Є тільки один вихід з таким чоловіком – вам потрібно бути дуже багатою спадкоємицею. Або працювати за двох: за себе і за нього.

Всі чоловіки-Риби великі романтики, вони буквально дихають нею. На це, звичайно, не купиш туфлі. З таким чоловіком потрібно мати протеже. Якщо Риба знаходить покровителя, то він може перетворитися на хорошого письменника, художника. Але як же він знайде таку людину, якщо всі його радості пов’язані з вами? Тому розраховувати на таку удачу можна. Краще розпрощайтеся з вашої Рибою зараз же. Ви поплачете трохи і це може бути боляче, але не настільки, щоб бути заміжньою за Рибою, цією гарною ходячою мрією і не мати грошей, щоб заплатити за квартиру. Ось це дійсно образливо.

Поговоримо про тих, хто вчасно поплив за течією. Потрібно сказати, що це справжня знахідка для будь-якої жінки. Він може бути великою людиною. У нього безліч можливостей. У нього немає забобонів, він рідко критикує або звинувачує в чомусь, бо володіє великим терпінням. Він володіє також великим співчуттям, його друзі можуть довіряти йому все, не боячись його шокувати. Риба цікава. Самому йому просто необхідно також співчуття і адвокат, щоб його захищати. Йому важко зрозуміти іноді, що люди можуть неправильно тлумачити його слова. На Рибу можна покластися, він ніколи не видасть чужих секретів. Рідкісні Риби говорять швидко і часто, типова Риба говорить повільно, не лізе в чужі справи, хоча сам повний проблем своїх друзів, родичів і сусідів. Вони збігаються до нього, тому що він прекрасно їх слухає. Ви відчуєте, що вам хочеться викласти всі невдачі йому.

Якщо що-небудь і потрібно Рибі, так це тільки те, щоб йому полегшили його неприємності. Він повинен розслабитися з вами. Його натура настільки сприйнятлива до чужих бід, що він просякнутий усіма їх проблемами. Життя такої духовної губки може бути дуже важкою для його психіки. Він дуже яскраво переживає все, що відбувається з тими, хто відкрив йому своє серце. Риба потребує довгих періодів відпочинку. Його душа повинна бути часом одна, щоб свіжий вітер звільнив його від усіляких неприємностей і приніс спокій. Тому ніколи не лайте вашу Рибу, коли він мовчазний. Йому дуже потрібні такі моменти. Якщо він хоче прогулятися, нехай іде. Завжди бути разом – таким чином можна зіпсувати всю красу любові. Пам’ятайте, що він дуже чутливий, його легко можна образити. Його боязкість виходить з хворобливого розуміння своїх обмежених можливостей. Йому потрібно знати, що його чесноти високо цінуються тими, кого він любить. Постійно підбадьорюйте його. Ця людина може зацікавитися йогою, вірити в актуальні чудеса, в астрологію. Це зазвичай приносить йому користь. Стабілізуйте його емоції. Заспокоюйте його яскрава уява. Риба часто виходить з себе, але його гнів рідко буває яскравим і довгим. Коли він проходить, життя знову стає мирною. Деякі Риби висловлюють свої вимоги з приводу ведення домашнього господарства, але вони, як правило, нешкідливі. І майже неможливо уявити собі Рибу глибоко скривдженого, як, наприклад, Телець. Уявляєте, як вам пощастило. Хоча йому дуже важко розібратися в собі, він дуже легко розбирається в інших людях, його важко обдурити: він бачить вас наскрізь. Однак він може обдурити вас, якщо йому це потрібно, оскільки у нього є якість приховувати свої почуття і думки. Ваша Риба іноді може сказати, що виходив купувати сигарети, а сам в цей час насправді був у пральні. Чому? Цього не знає ніхто. Такий спосіб приховувати себе приносить йому задоволення. Він може мати і більш гірші звички лише для того, щоб дати роботу своїй багатій уяві. У нього не буде вибухів ревнощів. Якщо навіть він і буде ревнувати, він зможе прикидатися, що нічого не помічає. Але це чоловік, незважаючи на всю його поетичну натуру, тому йому потрібна ваша ревнощі. А вам доведеться контролювати свої ревнощі, тому у нього багато близьких друзів обох статей. І вони будуть звертатися за його співчуттям іноді і в невідповідний час. Він захоплюється красою, він може розглядати красиві ніжки час від часу, але докладіть зусиль, щоб не звертати на це уваги. І вашої нагородою буде вірний чоловік, який і романтичний коханець і співрозмовник, з яким можна поговорити про все. Коли на нього нападає депресія і похмурий настрій, відкиньте свій фартух в кут, купіть квитки на веселе подання. Риби легко піддаються на різні пропозиції.

Вам доведеться вчити його бути економним і обережним з грошима. Його можна навчити, але при цьому будьте самі економною, подайте йому приклад. Одного марнотрати в сім’ї досить. Рибою легко керувати, якщо керівник доріг йому і поважаємо ім. Дітям з ним буде дуже весело. Для них це буде оживаюча книга казок. Вони, можливо, будуть навіть обожнювати його. Ви їх будете карати, а він вислуховувати їх проблеми, розвивати їх розум. І це добре.

Не заважайте йому мріяти, але ви повинні йому допомогти знайти здійсненною мрію і не повинні завалювати його своїми скаргами. Його надії і мрії повинні бути зустрінуті з розумінням. Його потрібно підтримувати щасливим сімейним життям. Не критикуйте його і не нийте особливо. І коли-небудь його божевільні мрії з даремних можуть перетворитися на реальні і співпасти з вашими мріями.

Риба – це знак розслаблення. Можливо, це вас нервує і лякає, але це правда. Ви можете допомогти йому зібратися. Подавайте йому мрію на сніданок, розумну жарт на обід, Шопена на вечерю. І потім, ви самі, врешті-решт, вольні вибирати собі чоловіка. Але взагалі не потрібно боятися стрибнути у воду, вода завжди приємна.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,313