Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – риси характеру. М. Бомбушкар


Риби - риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку - Кагая)

Риби – риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку – Кагая)

Риби – це чутливий і емоційний знак Зодіаку. Дуже популярні у своїх колах, намагаються бути друзями для всіх, всім догодити, рідко протистоять комусь. Якщо Риби когось люблять – ставлять цю людину і його інтереси – вище своїх, готові йти на жертви. Тим не менше, існує і темна сторона їх особистості. Тепер, давайте подивимося на деякі з позитивних і негативних рис Риб’ячого характеру.

Позитивні риси

Уява
Дуже творчі особистості, з хорошим уявою. Риби здатні мислити абстрактно, латерально, фантазувати нові ідеї. Їх уяву дуже сильна.

Доброта
Від народження дуже добрі люди. Риби можуть плакати над кожною собачкою або кошеням знайдених в підворітті. Вважається, що своєю добротою до інших, Риби, зцілюють себе.

Співчуття
Нужденні завжди зможуть знайти допомогу від Риб. Риби дуже милосердні, вони завжди співчувають людям, завжди співчувають – Ви завжди можете розраховувати на їх допомогу.

Інтуїція
Цей знак Зодіаку, відповідає за інтуїцію і приховані знання, що лежать глибоко в підсвідомості. Риби мають відмінну інтуїцією. Не люблять логічні роздуми, аналіз і копирсання у фактах і цифрах – Риби покладаються на своє шосте чуття при прийнятті рішень.

Чутливість
Дбайливі й ніжні, чутливі, сприйнятливі, сентиментальні (хоча іноді сентиментальність змішується з фантазією), сильні емпати, майже як хамелеони – настрій може змінюватися від стану оточуючих. Якщо щось не так як вони це відчувають, виникає внутрішня фрустрація, амбівалентний стан.

Самовідданість
Риби підуть на все, лише б допомогти іншій людині. Дуже самовіддані, готові втратити все заради іншого і віддати іншому себе повністю. Проте, на жаль, самовідданість і вчинки Риб, можуть бути невизнаними іншими і неоціненими.

Негативні риси

Ескапізм
Риби – ексапісти. Якщо справи йдуть не добре, або Рибам щось протистоїть, Риби починають звинувачувати інших або Бога (випадок, всесвіт, карму (залежно від світогляду )) аби уникнути ситуацію, що склалася або людини, піти від цього і не мати ніяких справ. Дуже часто, якщо в їхніх помилках неможливо знайти вину іншої людини, вони починають іти у світ фантазій та ілюзій.

Ідеалістичність
Великі ідеалісти. Люблять намалювати в своїй уяві, уявити, як усе має бути. При цьому їх ідеалістичність не висока, а широка. Якщо реальність не відповідає ідеалу – будуть проблеми. Наприклад, відносини – можуть очікувати від партнера багато позитивних якостей, якщо партнер не володіє всіма – можуть бути вкрай не задоволені ним, і їм байдуже на те, що партнер має деякі якостями (дуже добре “розвиненими”), потрібно щоб він володів усіма відразу. Через невідповідність світу їх ідеалістично, може, настати фантазія.

Слабка воля, безхарактерність
Риб вкрай легко поранити, деморалізувати, «зупинити», образити. Навіть якщо у Риб є всі ресурси, вміння, таланти, зв’язку, можливості, щоб реалізувати свої мрії – їх слабовілля, невпевненість у собі – стає стіною на шляху. Яку, навряд чи, без підтримки інших вони намагатимуться перелізти.

Надчутливість
Приймають все близько до серця, вкрай емоціональні. Можуть уявити, що муха – це слон.

Песимістичність
Якщо щось не так, як вони собі це уявляли (ідеалізували), не так як очікували, Риби відразу ж втрачають мотивацію. Це ті люди, які вірять, що склянка порожня на половину.

Лінивість
Риби ліниві в тих питаннях, які можуть мати для них значення, не кажучи вже про незначущі. Їх ентузіазм і енергія вкрай непостійна, енергетичність триває на протязі короткого періоду часу.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 20.01.14

  1. 2 коментарі до “Риби – риси характеру. М. Бомбушкар”

  2. Алла в 12.06.2014 | Відповісти

    Спасибі. Правдиво. Основне, що допомагаєте правильно далі робити певні кроки

  3. Коля в 09.12.2020 | Відповісти

    Дякую.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 34 T. 0,385