Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на лютий 2022 – Марфа Бомбушкар


На календарі 14 лютого і я нарешті дописала загальний гороскоп на лютий. Дуже велике навантаження у житті. Лише у суботу з’явився час, бо змінилися вечірні плани. По гороскопу лютий сприятливий, особливо для людей, на глобальному рівні негативніший початок. А ось як все у житті відбувається, лякає.

Оголошення

Поки не зрозуміло багато, але я планую зробити важливі оголошення у себе на Facebook.

Вони будуть про безкоштовні консультації цього року.

Про нові ціни на гороскопи, хоча тут ще не ясно, все ж таки навіть торік я не змогла їх робити. А як буде у цьому… з інфляцією. Може бути торкнуся консультації, занадто дешево у мене для «ринкової ціни».

І я все ще пишу гороскоп на рік для знаків Зодіаку, на жаль, трохи вибита з творчого стану. Мені дуже шкода.

Що було і/або почалося в минулому гороскопі на січень 2022 року або раніше

Ситуація в Україні вибиває землю з-під ніг. Близькі люди в Україні та Росії. І тут це загострення. Я не буду багато писати на сайті про це, можливо напишу у себе на сторінці в Facebook.

Конфлікт був найголовнішою картиною новин, навіть затьмарив зимову Олімпіаду у Китаї.

Ще у загальному гороскопі на січень, який я написала писала у грудні, «Наприкінці лютого перший помітний негативний тренд на війни та конфлікти у 2022 році на глобальному рівні». І про негативні тренди для конфліктів з осені 2021 року було написано у гороскопах на жовтень та вересень, уся картина року у гороскопі подій на минулий рік.

І тут у новинах пишуть про 15 та 16 лютого. 16 лютого буде другий пік місяця, кульмінації, усвідомлення, завершення. Помітніше всього, що почалося на початку лютого. Я не знаю, що буде. Дуже сподіваюся, що все завершиться сприятливо. Пік буде плюс-мінус 3-5 днів, тож… По 21 лютого, а там якраз з 28 лютого, може раніше на пару днів, початок першого тренду для конфліктів, агресії, таємного, усунень, трансформацій.

Потрібно дочекатися березня, у березні багато сприятливого. Навіть якщо конфлікт, війна, почнуться, у березні буде полегшення, але на якийсь час, по квітень-травень.

Як було написано у гороскопі подій на 2022 рік – це буде рік важливий для воєн, конфліктів, на жаль.

Ще в січні були події в Казахстані, про які вже майже нічого не видно в новинах, наче їх і не було.

Що буде нового важливого у гороскопі на лютий 2022

Все найнегативніше на початку та наприкінці місяця. Дуже швидкий. Бідний на періоди, але багатий на важливі тренди. Дуже помітний тренд для стосунків та багатства, людям та глобально, для людей краще. Найважливішим у гороскопі на лютий будуть стосунки та богатство. Важливий сприятливий тренд для людей і глобально, для духовного, таємного, багатства, цінностей. Найсприятливіший місяць для глобальної економіки на рік. Інтелектуальний тонус у Козерога та Водоліїв. Енергія та харизма для Козерогів. Хороший гороскоп для Тельців і Дів, Козерогів, але останнім можуть бути негативні руйнації наприкінці лютого.

Два піки у гороскопі на лютий, перший негативний:

  • – 1 січня, кілька днів до і після – негативний пік нового, руйнування, порушення, несподівані зміни, прискорення негативного та руйнівного. Непередбачуваний, необдуманий, поспішний, егоцентричний, що порушує правила. Пік для людей для несприятливий багатства, покупок, джерел доходів, суспільства, дружби, планів. На глобальному рівні проблеми з економікою, суспільством, державною владою, корпораціями, наукою та технологією.
  • – 16 січня, кілька днів до та після – кульмінації, рішення, усвідомлення, результати. Посилення трендів у відносинах, багатстві, економіці, суспільстві. Для людей пік для кохання, творчості, дітей, хобі та захоплень, друзів, планів, суспільства. На глобальному рівні культура, мода, розваги, суспільство, політика.

З 8 по 27 лютого сприятливий тренд, якщо люди будуть діяти, а не чекати, а на глобальному рівні сам по собі він сприятливий. Усім можна займатися творчістю, навчанням, таємним, духовним, психологією, зміною себе, джерелами доходів, проектами, багатством, благодійністю, таємними проектами, подорожами, змінами та реформами у всьому цьому. На глобальному рівні тренд є сприятливим для економіки, прискоренням, масштабністю, сприятливими змінами, особливо для нафти, банків, фінансів, накопичень. Лютий найсприятливіший місяць для економіки цього року, розвитку та змін, масштабного.

З 8 лютого по 17 березня сприятливий тренд для людей, трохи негативніший глобально, найгірше наприкінці лютого. Після 6 березня забарвлення у тренда зміниться на глобальному рівні і для людей. До 6 березня він важливий для кар’єри, проектів, цілей, статусу, після 6 березня для суспільства, дружби, планів. Тренд яскравих подій та вчинків у відносинах, помітні любовні романи, енергія для стосунків, конфлікти з ворогами, розриви незадовільних стосунків, початок нових бажаних стосунків, помітний розвиток важливих стосунків. Для багатства тренд дасть енергію, щоб заробляти, домовлятися, харизму, роботу над спільними проектами, але й енергію витрачати свої накопичення, розвивати колекції, захищати свої права на багатство. На глобальному рівні розвиток та руйнування конфліктів та партнерства, зростання багатства та його витрати. Для країн тренд буде важливим по 6 березня для відносин, економіки, конфліктів, партнерства.

З 15 лютого по 10 березня січня інтелектуальний тонус для знаків стихії повітря, особливо Водоліїв. Усім період вивчення суспільства, політики, громадських виступів, спілкування, планування, відносин із друзями. На глобальному рівні багато політичної інформації, важливих виступів політиків, суспільних ідей. Багато новин про науку, технології, несподівані неприємні новини про економіку.

Короткі періоди та тренди в гороскопі на лютий

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) та ділові переговори, документи, недалекі подорожі:
– Немає, всі будуть лише важливими.

Перший пік 1 лютого.

З 2 по 6 лютого – негативне, необхідність зміцнювати себе, здоров’я, статус, репутацію, становище у суспільстві. Проблеми із серцем та кістками, нервовою системою. Обтяжливі дні, розчаровують, депресії. У проектах та планах обмеження. На глобальному рівні важливі для політиків і влади, суспільства щось слабке буде зруйноване, щось міцне може початися. Потрібно дивитися тверезо в майбутнє і планувати, не поспішати, акуратно руйнувати правила, що не задовольняють, боятися різких революцій.

З 5 по 11 лютого – багато сил та енергії, швидкі починання реалізації бажань, енергія для важливих проектів та цілей. Сприятливий для кар’єри та багатства, змін, конфліктів, розвитку. На глобальному рівні пом’якшення конфліктів, сприятлива енергія для розвитку в економіці та політиці.

З 7 по 14 лютого – скрупульозність, егоїзм, домінування, підозрілість, маніпулювання у спілкуванні, навчанні, поїздках, договорах. Деталі, дослідження, глибина, до 4 лютого перегляд старого, після нового. Проблеми при конфліктах у спілкуванні та угодах, порушення правил. Можна розібратися глибоко у спілкуванні, документах, трансформувати або розірвати. На глобальному рівні негативний для переговорів, договорів, якщо немає довіри будуть руйнування.

Другий пік 16 лютого.

З 23 по 26 лютого – поспішність, егоїзм, бажання порушувати та нестримно все змінювати у спілкуванні, поїздках, угодах, переговорах, проектах, здоров’ї. На глобальному рівні руйнування договорів, переговорів, негатив для політики та економіки, несподівані новини.

З 28 лютого до 6 березня – перший помітний негативний тренд для конфліктів, терактів, воєн, багато агресії. Людям конфлікти від влади, кар’єри, цілей, статусу, можливі травми. На глобальному рівні конфлікти державні, таємні та явні, катастрофи.

Гороскоп опублікований 14 лютого 2022 – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171