Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на вересень 2021 року – Марфа Бомбушкар


Дуже контрастний місяць, перша половина дуже сприятлива, а в другій почнуться несприятливі періоди і тренди. Важливий місяць для відносин, багатства, новин, переговорів і угод, почнеться з гарного і завершиться негативним. З кінця місяця краще не починати нових проектів, а повернутися до старих, завершувати і переглядати старі. Розпочнеться важливий період для воєн, конфліктів, ворожнечі. Це помітний місяць для Дів, Терезів і Скорпіонів, цим знакам важливі періоди, піки, тренди в гороскопі на вересень.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на серпень 2021 або раніше

Афганістан – це те, що найпомітніше. Про нього я писала ще в кінці липня, в загальному гороскопі на серпень. Що ж, будемо чекати жовтень, в гороскопі на жовтень були єдині вказівки на початок нових воєн в цьому році. Жовтень зробить всі конфлікти яскравіше і помітніше, на глобальному рівні і персональному.

Наступний рік буде з важливим періодом для воєн, до того ж в наступному році важливий період для релігій. Подивимося як цей симбіоз покаже себе.

Що буде нового важливого в гороскопі на вересень 2021

Гороскоп на вересень дуже багатий на тренди і періоди, найпомітніші для відносин, багатства, новин, проектів. Негативних періодів буде менше, але вони більше помітні. Перша половина сприятлива для сфери відносин, особистих і ділових, ворожих, а друга буде дуже несприятливою. Буде початок важливого періоду для конфліктів, воєн, ворожнечі. На глобальному рівні важливе для конфліктів, агресії, воєн, у вересні буде сприятливим, а вже в жовтні стане яскравішим і гірше, буде кульмінація або новий початок. На персональному рівні в гороскопі на вересень скандалів, агресії, менше і вони сприятливі. Гороскоп на вересень багатий на новини, проекти, угоди, переговори, подорожі, відрядження, навчання, спілкування, знайомства. Але поспішіть починати нове до кінця вересня, потім будуть проблеми з розпочатим новим, але легше буде завершувати старе, переглянути і переробити. Дівам і Терезам вересня буде хорошим місяцем, Скорпіонам негативним для відносин і багатства.

Два піки, перший хороший, другий нейтральний, але з впливом на відносини і конфлікти:

  • – 7 вересня, кілька днів до і після – сприятливий пік, посилить паралельні тренди, яких дуже багато, є і погані. Пік нового, але може бути початок нового в старому, в старих змінах, тому що раніше відкладали. Для людей і на глобальному рівні пік прискорить все у багато разів. На глобальному рівні зміни політичні та економічні. Для людей готовність до змін, втілення бажань. Сприятливий для покупок, відносин, судів, договорів, на глобальному рівні для економіки, відносин у суспільстві. Для людей в ці дні краще не розривати відносини, а розвивати, на глобальному рівні можуть бути розриви відносин державних. Серйозні новини та договори, переговори, угоди, зміцнення в цьому. Багато енергії і фізичних сил для тиску і трансформацій, на глобальному рівні пом’якшення конфліктів, тому що їх не буде видно. З конфліктами краще не поспішати, поки не побачите всю картину цілком, остерігайтеся фанатизму, на глобальному рівні фанатизм буде помітним. В цей пік людям найкраще почати нове в роботі і зі здоров’ям. А глобально буде багато всяких подій.

  • – 21 вересня, кілька днів до і після – пік кульмінацій, усвідомлення, завершення, новин, результатів. Помітний пік для відносин, конфліктів, скандалів, воєн. Людям саме час поглянути на свої стосунки і себе, любов, партнерство, ворожнечу, прийняти рішення, рухатися, можуть бути зовнішні важливі події. Для ділових відносин пік гірше, проблеми з начальством, договорами, переговорами. Але краще для навчання, публічних виступів, дружби, подорожей. На глобальному рівні посилення агресивності, помітні конфлікти. Цей пік принесе неприємні новини, можуть бути проблеми з переговорами, угодами, проектами, спілкуванням у людей. На глобальному рівні проблеми з державними новинами, переговорами, руйнування домовленостей. Але буде і гарне для новин та проектів – це публічність і багато ідей.

З 10 вересня по 7 жовтня сприятливий період для знаків стихії води Риб і Раків, а ось Скорпіонам він гірше, менше приємного, але помітніше. Період дасть харизми, більше чуттєвості, емоцій, важливий для особистого і ділового партнерства, Рибам і Ракам більше спокою душевного, творчої енергії. Скорпіонам період важливіше і гірше для відносин, багатства, харизми, але Ви в цьому побачите більше незадоволеності, любовних романів, витрат, ризику, жорстокості. Жінкам Скорпіонам треба бути обережніше зі зміною іміджу і стилю, незадоволеність зовнішністю і собою. Людям багато неприємного для використання інших, чужого багатства, підтримки від інших, кредитів, боргів, виплат. На глобальному рівні період для економіки, але теж не дуже райдужно, масштабні витрати, обмеження, революції. У періоду багато несприятливих трендів, але будуть і хороші.

З 15 вересня по 30 жовтня період дасть фізичну енергію для знаків стихії землі Терезам, Водоліям, Близнюкам, більше активності і дій, досягнення цілей. Найпомітніше період Терезам, більше енергії фізичної, дій у відносинах, захисту своїх прав, цілеспрямованості, оновлення активності і реалізація бажань, можуть бути скандали, аварії і травми. У вересні можна скандалити, всі скандали будуть з хорошим закінченням, захищати свої права, руйнувати відносини ділові, любовні, ворожі. Не бійтеся своїх ворогів у вересні, але не чекайте дрібних конфліктів, все буде серйозно. А ось в жовтні період стане помітніше, яскравіше, коли скандалів краще побоюватися. Для людей енергія для відносин. На глобальному рівні період вплине на відносини, війни, агресію – це буде масштабнішим, серйозніше весь періоду. А особливо помітні війни і скандали будуть в жовтні.

З 19 вересня по 4 жовтня довгий несприятливий тренд для проектів, переговорів, подорожей, спілкування, знайомств, відряджень, новин. Звертайте увагу на конфлікти в ідеях з керівництвом, свої знання, переговори, вони можуть завдати шкоди Вашій кар’єрі і статусу. На глобальному рівні він гірше, дуже негативний для державних переговорів, договорів, скандалів, буде руйнування, обмани, усунення.

З 27 вересня по 18 жовтня період уповільнення в новому, повернення і перегляду старого і існуючого в знаннях, новинах, знайомствах, спілкуванні, проектів, подорожей, спілкування, переговорів, оформлення документів, навчання. Бережіть інформацію, уважніше будьте з документами. Людям не треба починати нові проекти, поїздки, знайомства, переговори. Відкладіть дорогі покупки і угоди. У цей період будуть переглянуті домовленості, партнерство, суди, всі важливі відносини. Можна повернути старі відносини, більш уважно розглянути партнерів і ворогів. На глобальному рівні будуть безрезультатні нові переговори, проблеми з транспортом і інформацією. Буде перегляд угод, партнерства, ворожнечі, судів.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на вересень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– сприятливі: з 3 по 6 вересня.

З 3 по 9 вересня – трансформувати себе, сила волі, братися за важкі проекти і цілі в роботі і здоров’ї. На глобальному рівні таємні конфлікти, усунення, агресія, але сприятливий.

З 4 по 7 вересня – будуть болючі втрати в стосунках, багатстві, краще не ризикувати, не витрачати багато на дурні бажання. Стримуйте своє бажання маніпулювати і любовних романів. На глобальному рівні проблеми в економіці. Тренд не надто небезпечний, буде паралельний пом’якшувальний тренд з 5 по 8 вересня.

З 5 по 8 вересня – у цього тренда йде паралельний негативний тренд, тому він повністю себе не покаже у всій красі. Але це хороші дні для розвитку відносин, судів, договорів, переговорів, краще для старого. Головне не ризикуйте, не обманюйте, не маніпулюйте, остерігайтеся любовних романів. Можна здійснювати масштабні покупки, але не в борг. На глобальному рівні легше в суспільстві, з судами, конфліктами.

З 5 по 9 вересня – прискорення всього, додасть вітальності, практичних творчих ідей, легко працювати над невеликими проектами, що дають багатство, здоров’я. На глобальному рівні вплине на економіку і здоров’я.

Перший пік 7 вересня.

З 12 по 16 вересня – поганими будуть обмани, лінь, літання в хмарах, остерігайтеся фанатизму, любовних романів. Це хороші дні для відпочинку і творчості. Бережіть репутацію, не давайте обіцянок. Проблеми з роботою і духовним.

З 15 по 19 вересня – змінюйте себе, покажіть силу волі, проявіть впертість, хороші дні для роботи і здоров’я.

З 15 по 18 вересня – перший несприятливий тренд для багатства і відносин. Обмеження, засмучення, треба бути серйозніше з витратами, боргами, чужим багатством і його використанням. На глобальному рівні помітні дні для економіки, кредитів, боргів, витрат.

З 18 по 24 вересня – укладайте угоди, ведіть переговори, виступайте публічно, дуже хороший тренд для навчання і подорожей.

Другий пік 21 вересня.

З 21 вересня по 25 жовтня – другий несприятливий тренд для багатства і відносин. Несподівані руйнування, егоїзм, екцентризм, порушення правил, свавільні вчинки у відносинах і любовних романах, витратах. На глобальному рівні це дуже поганий тренд для економіки і відносин, несподівані зміни.

З 23 по 28 вересня – хороший тренд для скандалів, зміцнювати свою репутацію, прагнути до цілей, але треба бути серйозними, все планувати. На глобальному рівні сильна рука влади, держави.

З 28 вересня по 1 жовтня – романтичні і творчі дні, сприятливі щоб просити про допомогу і допомагати іншим. Хороші для відпочинку.

З 28 вересня по 2 жовтня – покажіть себе в суспільстві, дружбі, стосунках, планах, кар’єрі. На глобальному рівні буде більше спокою, стабільності.

З 29 вересня по 2 жовтня – третій несприятливий трен для багатства і відносин, судів, публічних скандалів, витрат, Бійтеся всього масштабного в бажаннях, обмани, розчарування в багатстві і відносинах. Не ризикуйте чужими грошима, боргами, підтримкою, любов’ю, дружбою. На глобальному рівні проблеми в економіці і відносинах, суспільстві.

З 30 вересня по 6 жовтня – перегляньте угоди, повторно проведіть переговори, ще раз можна переконати інших, переоформити документи, повторно відправитися в подорож і глибше щось вивчити. А ось нове ні в якому разі не починайте.

Гороскоп опублікований 18 серпня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 11 T. 0,220