Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на липень 2019 – Марфа Бомбушкар


Гороскопи на липень будуть «ювілейними» – 6 років як я пишу гороскопи на місяць для російськомовного і україномовного сайтів. Раніше гороскопи були більш детальними, але і часу на їх написання було більше і розміри у них були більше (рекорд 8 сторінок для 1 знака), більше давала порад в гороскопах, ніж констатувала астрологічні факти (як зараз). Дякую читачам, що залишаєтеся зі мною. Спасибі друзям за підтримку, помічникам за допомогу, читачам за коментарі та увагу.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на червень 2019 або раніше

Місяць був насиченим, хоча він ще і не завершився і в кінці нас ще чекають негативні тренди для відносин і соціальна агресія, фінансові обмани і любовні інтриги.

Відразу ж кілька важливих трендів для суспільства, релігії, міжнародних відносин, таємниць і економік, влади. Я їх описувала в гороскопах на червень і травень, перший з 15 травня по 19 (30) липня – сприятливий, що розвиває і зміцнює – деталі в загальному гороскопі на травень. Другий з 1 червня по 3 (10) липня – негативний, роздмухує все негативне (гординю, обіцянки, конфлікти) і обманює, він описаний в загальному гороскопі на червень. Я не буду повторювати тексти цих трендів, вони дуже великі, кому цікаво – перечитайте старі гороскопи. Тренди дійсно важливі і рідкісні, раз на кілька років. В цьому році вони повторяться ще раз з вересня по листопад, ймовірно будуть ще сильніше.

У червні 2 тренди впливають на релігію, один сприятливий з 15 травня по 19 (30) липня і один негативний з 1 червня по 3 (10) липня. Папа Римський змінив текст молитви «Отче наш» (однієї з головних молитов). В Україні виникли проблеми з новою церквою і старою.

Червень обіцяв багато соціальної напруги, і це збулося. Починаючи з 10 червня почалися негативні тренди. Спочатку були протести в Гонконзі. А з середини місяця, коли почалися самі негативні і конфліктні тренди (з 12 червня і саме агресивне, кульмінації, з 17 червня по 23) – була низка негативних подій в світі. Атака на танкери, збитий дрон США. 20 числа пан Трамп попередив Іран про напад. З 21 числа масові мітинг в Грузії. 22 – мітинги в Німеччині, досить помітні для цієї країни і вкрай грубі. 23 – мітинг в Празі – дуже масовий. Подивимося що буде далі. В кінці червня проблеми з законом, економікою, фінансами.

Марк Цукерберг оголосив про створення криптовалюти – Libra, це дуже великий крок для економіки світу, а не тільки для соціальної мережі Facebook. Але в наступні роки, людей і світ, чекають великі зміни в економічних і фінансових інститутах, про що я писала ще в гороскопі на 2019 рік. Рух Урана по Тельцю.

Харизма чарівність і відносини, фінансовий і матеріальний успіх був у земних знаків з 15 по 9 червня, особливо у Тельців. З 9 червня по 3 липня у повітряних знаків, особливо у Близнюків, будуть ці якості і можливості.

У червні було багато інформації, поїздок, спілкування, інтелектуального тонусу для різних знаків. З 21 травня по 4 червня – для повітряних знаків, особливо Близнюкам. З 4 по 27 червня – для водних знаків, особливо Ракам. З 27 червня по 19 липня – вогненним знакам, особливо Левам.

З 16 травня по 2 липня більше енергії, активності, фізичних сил для водних знаків, особливо Ракам. На жаль, більше конфліктів і ймовірність травм з 2 по 3 декади.

Піками в червні були 3 (нове) і 17 (кульмінація) червня, другий пік був більш негативним.

Що буде нового важливого в гороскопі на липень 2019

Гороскоп на липень буде останнім місяцем з великою кількістю негативних трендів. Я не думаю, що будуть нові глобальні, світові конфлікти (багато хто говорить про попередження президента Трампа до Ірану і війни з Іраном, але на разі цього не буде, але загострення старих конфліктів може бути по всьому світу). У вересні куди більше вказівок на нові міжнародні конфлікти і глобальні, вказівки сильніше. Липневі конфлікти будуть швидкими і несподіваними, соціальними і бунтарськими. Негативні тренди будуть протягом усього гороскопу на липень, але все найскладніше в кінці першої та другої декаді, особливо з середини липня. Багато агресії, конфліктів, на особистому і соціальному рівні, бажання руйнувати, не підкорятися, підкоряти своїй владі інших і стримувати. Конфлікти з тими, хто Вас контролює і стримує, керівництвом, сім’єю, тиск і непокора. Велике бунтарство в суспільстві, протистояння між владою і народом. Багато бажання ризикувати і розважатися, любовних інтриг і розваг, творчих поривів. Краще відправлятися у відпустку, відпочивати, не брати на себе нові зобов’язання, не починати нові проекти і нове навчання, відкласти відрядження. Зірки штовхають до відпочинку, розваг, захоплень. Буде негативний період для нових справ, так що краще відпочивати або повертатися до старого. Для розваг, ризику і азарту, любовних інтрига серпень буде куди більш кращим місяцем, в липні потрібно бути обережніше. Серпень взагалі, один з кращих місяців в 2019 році.

Піковими періодами будуть 2 і 16 липня, обидва емоційні, посилять тренди які будуть відбуватися, переломні події. Другий пік проблемний, конфліктний і агресивний, можуть бути соціальні хвилювання або агресія, прихована чи явна, масова і особиста.
– 2 липня, кілька днів до і після – нове, нейтральний, в суспільстві і особистих гороскопах посилить сформовані тренди, можна починати щось нове або готуватися до кардинальних змін. Для людей акцент на питання щодо сім’ї та будинки. Посилення трендів і періодів, що впливають на духовне, міжнародне, політику, владу, економіку, нафту і море.
– 16 липня, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, розуміння, можуть бути грубими і остаточними, кардинальні і усуваючи. Негативний пік, конфліктний і грубий. Можуть бути несподівані зміни у відносинах і фінансах, обмеження або порушення. У суспільстві агресія, явна і прихована, грубість, мітинги, теракти.

С2 липня по 18 серпня енергія для вогненних знаків, особливо Левам. Для всіх, трохи більше звичайного – азарту, готовності ризикувати, енергії для розваг і творчості, любовних тем. Спочатку періоду негативний тренд, а після 15 червня період буде повністю сприятливий (хіба, що в особистих гороскопах вказівки на негативізм в любові, розвагах і азарті).

З 3 по 28 липня період харизми і чарівності для водних знаків, особливо Ракам. Для всіх це можливість налагодити відносини з сім’єю, хоча і буде досить багато негативних трендів, намагайтеся менше витрачати на сім’ю і будинок, вимагати.

З 8 червня по 1 серпня період, коли краще відпочивати. На роботі можуть бути проблеми, нові проекти та договори краще в ці дні не починати. Не починайте нове навчання і поїздки ділові та особисті. Можуть бути проблеми з технікою і транспортом. З документами, інформацією, комп’ютерами і подібним можуть бути проблеми, поломки і втрати, потрібно бути уважніше. Уважніше будьте з підписанням документів і оформленням їх, будь-яких листів і комунікації. Початок важливих переговорів і покупок краще відкласти. Я раджу просто не починати нового, але можете повернутися до старого, переоцінити старе, завершити розпочате раніше або поліпшити і переробити. У розвитку проектів можуть бути затримки, а нове-розпочате потрібно буде потім переробити або буде незадовільний результат. Тому цей період такий хороший для відпочинку, якщо є можливість. Можна ще вивчати глибше те, що Ви часто аналізуєте, вивчаєте, читати книги і перечитувати, документи, дізнаватися інших людей і проекти, аналізувати інформацію. У світі на протязі цього періоду будуть проблеми з інформацією, технікою, комунікаціями, транспортом, важливі переговори не принесуть результатів.

З 19 липня по 11 серпня, повторення періоду, знову інтелектуальний тонус для водних знаків, особливо Ракам. Водним знакам варто повторно навчатися в цей період. Негативних трендів буде більше ніж минулого разу, енергії для нового буде менше. Краще переоцінювати накопичену інформацію. Період був з 4 по 27 червня.

З 28 липня по 21 серпня харизма і чарівність для вогненних знаків, особливо Левам. Для всіх цей період посилить бажання розваг, творчості, любовних романів і інтриг.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на липень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
З 20 по 22 липня – один з двох коротких трендів, але сильний, час показати свої знання, почати щось знову з комунікацією, переговорами, письменством, публічними виступами і знайомствами.
З 24 по 25 липня – другий з двох коротких трендів, але теж сильний, хороші дні для важливих переговорів, повторних, укладення угод і просто спілкування, творчих проектів.

Місяць почнеться з піку – 2 липня перший пік.

З 4 по 10 липня – інтелектуальна мінливість, рване мислення, багато поспішності, імпульсивності. Дні нехороші для серйозних справ, коли потрібно концентруватися. У спілкуванні можете бовкнути зайвого, багато впертості. Можна братися за швидкі завдання, але не довгі і важливі. Обережніше з імпульсивністю, бажанням все розірвати і самолюбством.

З 5 по 11 липня – прилив інтелектуальної енергії і товариськості, але все ж поспішність і впертість можуть зробити багато негативного. У справах і переговорах можуть бути конфлікти, через егоїзм. Для світу це конфліктні на словах дні.

З 7 по 11 липня – потрібно берегти фізичне здоров’я, особливо серце і кістки, може бути занепад фізичних і психологічних сил, депресія, розчарування. Для світу це дні похмурості і конфліктів з владою.

З 8 по 14 липня – конфліктні дні, агресивні, швидкі починання конфліктів і швидкі завершення, складно буде стримувати агресію, бажання і будь-яку енергію. Для світу – це дні бунтарства, можуть бути посилення воєн і конфліктів, особливо через енергію і уран (атомна енергетика), руйнування основ, конфлікти з владою, екстремізм. Можуть бути проблеми з ураном (атомною енергією) і будь-якими іншими видами енергії. Посилюється ймовірність аварій і травм.

З 9 по 13 липня – один з небагатьох сприятливих трендів, тренд творчий, одухотворяє, мрійливий. Допомагайте іншим і просіть про допомогу, зміцнюйте свою віру, займайтеся творчістю. Можна відпочивати душею.

З 12 по 16 липня – ще один конфліктний тренд для суспільства і особистостей. Конфлікти будуть грубими, усуваючі, готовності до кардинальних вчинків, багато егоїзму, жорстокості.

З 15 по 18 липня – можуть бути обмеження і розчарування в фінансах і важливих відносинах, порушення правил. Погані дні для ділових угод, дорогих покупок і домовленостей, спілкування.

16 липня – другий пік.

З 17 по 20 липня – ще один творчий і духовний тренд, хороший для відпочинку, допомоги іншим.

З 19 по 22 липня – негативний тренд для фінансів і важливих відносин, маніпулювання, контроль, грубість. Готовність до кардинальних вчинків, ризику, усунення в стосунках і фінансах.

З 22 по 28 липня – сприятливий тренд, приріст енергійності і активності, творчих сил, віри, цілеспрямованості. Цей тренд згладить конфлікти, але може і роздути їх, буде бажання довести своє і показати себе, відстояти справедливість. Як на особистому, так і на рівні суспільства і світу.

З 27 липня по 1 серпня – несподівані вчинки, підвищений егоцентризм і егоїзм, готовність до змін, бунтарство. На рівні суспільства – він може дати невеликі революції, а може і великі зміни влади (2 серпня буде пік). На особистому рівні, він може принести зміни в житті, для кожного знака в своїй сфері, але всім несподівані любовні зміни, іміджу, вираження себе, багато бажання свободи.

З 31 липня по 3 серпня – несподівані вчинки з фінансами і накопиченнями, розтрати і покупки, вчинки у відносинах особистих і будь-яких важливих. Можуть бути закоханості нові або розрив існуючих. Потрібно бути обережніше з відносинами і фінансами, багато бажань, які можуть бути шкідливі. Бажання розриву складних відносин або нестандартні вчинки, можуть бути конфлікти.

Гороскоп опублікований 24 червня 2019 року. М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua копіювання гороскопів тільки з дозволу і посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,174