Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на червень 2019 – Марфа Бомбушкар


Не особливо насичений місяць, але вже з другої декади напружений, спочатку будуть тренди мрій і великих надій та обіцянок, які зміняться конфліктними трендами, а в кінці тренди бажань і, ймовірно, розчарувань з обманами. Тільки перша декада відносно сприятлива. Багато новин і спілкування протягом місяця, займайтеся навчанням і торгівлею, справами, але остерігайтеся проблем з другої половини місяця. Повторення середньострокового тренда, негативного, що впливає на міжнародні відносини, торгівлю, навчання і релігію.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на травень 2019 або раніше

У мене був завантажений місяць, по хорошим причин, але не було часу для нотаток щоб робити кореляцію прогнозів на травень з подіями в травні.

Можу лише про останні написати – це політичний скандал в Австрії і величезне посилення торговельних розбіжностей з діями між США і Китаєм. Особливо між США і Китаєм, нові обмеження ринку від пана Трампа для китайських товарів. Я вважаю, виходячи з гороскопу, що в червні міжнародні відносини ділові будуть тільки сильніше загострені. Якраз обидві ці події відбувалися під час піку 18 травня.

Піки в травні були 4 (негативний) і 18 (сприятливий) чисел.

Змін в трендах і періодів, важливих, було 6 штук, я не будуть все перераховувати, це займе 1-2 сторінки тексту і немає часу. Кому цікаво, читайте загальний гороскоп на травень.

Що буде нового важливого в гороскопі на червень 2019

З другої половини травень був сприятливий, було багато хороших періодів і трендів (особливо для відносин і багатства), а в червні тільки перша декада буде хорошою. У цьому місяці складно домовлятись, проводити важливі переговори, планувати, абстрактно і точно оцінювати все що відбувається навколо. З кінця першої декади починаються негативні тренди. Спочатку буде лінь і мріяння, великі бажання і обіцянки. Найбільш грубі конфлікти в середині місяця, складно буде знаходити компроміси, бажання диктувати свої умови і порушувати правила. Конфліктні тренди будуть більше всього помітні для сімейної сфери, відносин з керівництвом і владою, конфлікти будуть як на особистому рівні, так і на соціально-державному (народ-влада), можуть бути і міжнародні приховані або обманні конфлікти. Вже з середини місяця і по останню декаду, не плануйте важливі оформлення документів і переговори, покупки, продажу, багато маніпуляцій і потурання бажанням. Або намагайтеся бути стримані і менш мрійливі. У липні, теж, буде багато напруги, конфліктний і агресивний тренд на початку місяця, а проблеми з відносинами і фінансами в середині, але зате серпень обіцяє бути хорошим.

Пікові періоди 3 і 17 червня, обидва будуть багаті на новини. Перший в міру сприятливий і більш важливий для суспільства і світу. Другий дуже насичений, багато всього як глобального, так і персонального.
– 3 червня, кілька днів до і після – нове. Великий акцент на міжнародні відносини і торгівлю (ймовірно негативний), релігію, таємні (приховані) питання, нафту. Для людей ці дні хороші, для відносин і фінансів, але для світу негативні. Можна почати щось вивчати. Багато новин і спілкування.
– 17 червня, кілька днів до і після – кульмінації, перехід на новий рівень, завершення, прийняття рішень. Ще більше акцент на міжнародні відносини, ніж під час першого піку, більша ймовірність конфліктів, скандалів, агресії. Знову акцент на релігію і духовне, для людей і суспільства може бути напруга в цих питаннях. Паралельний конфліктний і агресивний тренд для всіх, можливість соціального бунтарства, терористичних актів, конфліктів між державою і людьми, міжнародних конфліктів (особливо торгівля і право), релігійного фанатизму. Багато спілкування і новин в ці дні. Щоб не було великих скандалів, треба намагатися прощати і брати провину на себе, не звалювати на інших. Шляхом переговорів, допомоги, жертвування, прийняття, можна пом’якшити конфліктні ситуації. По можливості в ці дні краще відпочивати, займатися творчістю, допомагати іншим. Пік посилить все, може принести, а можете самі домогтися, «результатів» в різних сферах і питаннях.

Перший важливий тренд буде з 1 червня по 3 (максимум 10) липня, він буде негативним і повторюваним, з сильним впливом на суспільство. Він уже був з 1 по 26 січня і буде ще один раз в 2019 році. Цього разу може бути повторення подій, які були в січні і виникнення нових. Тренд рідкісний, він і його повторення бувають приблизно кожних 5-6 років. Він буде впливати на релігію, духовні питання, містику, благодійність, жертовність, схильність до навчання і усвідомлення, творчості і марень, міжнародні відносини і право, нафту, море й океани. Цього разу дуже сильний акцент на духовне і містичне. Досить абстрактний тренд, який стосується питання релігії і духовності, наставництва, навчання, «усвідомлення і прозріння». У цьому всім можуть бути проблеми, перебільшення, обмани, розчарування і порушення під час тренда. Багато фанатичності, бажання більшого. На більш прагматичному рівні він торкнеться судові питання, питання навчання і поїздок, зарубіжжя, підтримки та спонсорства, наставництва. Людям він дасть схильність до перебільшення всього, ймовірних обманів, бажання більшого, сильний стимул до духовних і містичних питань, фанатизму. Для людей, в цей раз потрібно постаратися завершити те, що турбує Вас з січня або почалося в січні, то що повторно почнеться (якщо вже було в січні). Можна проаналізувати повторно своє минуле. На рівні світу він торкнеться міжнародні питання і договори, кордони, питання моря, нафти, міжнародне право, фанатизму і релігійності. В цілому, для людей і для соціуму, під час цього тренда не варто перебільшувати, потрібно бути обережніше з обіцянками і обманами, бажаннями. Бути готовим до порушення планів і правил. Складно буде дотримуватися графіка, бажань, схильності до змін і перебільшення зростуть багатократно. Можуть бути «гойдалки» в міжнародних відносинах, релігії та релігійних питаннях, нафти, творчості. Найпомітніше Рибам і Стрільцям.

З 5 по 27 червня інтелектуальний тонус для водних знаків, особливо Ракам. Багато розмов і новин, знайомств, поїздок. Водним знакам варто навчатися в цей період. Навчати інших, зайнятися публіцистикою. Буде парочку хороших і енергійних трендів, та кілька негативних.

З 9 червня по 3 липня період харизми і чарівності для повітряних знаків, особливо Близнюкам. Любов, творчість і розваги, і ще більше спілкування, більше гармонії і бажання розваг для повітряних знаків. В кінці червня будуть негативні тренди, можуть бути обмани і розчарування.

Фоновий тренд, помітний не всім, найбільше помітний Рибам, з 21 червня по 27 листопада. Деталі для Риб в гороскопі для Риб. Тренд помітніше для суспільства, ніж для особистих гороскопів. Час регресу, затримок, повернення старих подій, переоцінки трендів в питаннях релігії, духовного, таємних спільнот і різних таємниць, містики і езотерики. Дуже великий акцент на духовне і таємне. На прагматичному рівні – це час торкнеться питань благодійності, церковні питання, нафту. Переоцінка допомоги іншим або від інших. Переоцінка та зміни церковних звичаїв, структури. Зміна тренда щодо нафти, ймовірно, що по липень місяць буде стрибок ціни, а після падіння або навпаки.

З 27 червня по 19 липня інтелектуальний тонус для вогненних знаків, особливо Левам і в серпні цей період повториться. Багато новин і спілкування, можливості для поїздок. Навчайтеся, займіться своєю творчістю, хороші дні для письменників і поетів.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на червень

Короткі періоди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
З 15 по 17 червня – сприятливий тренд, особливо для духовного розвитку, сильна буде інтуїція і чутливість.
З 15 по 17 червня – негативний тренд, інтелектуальна відсталість, може бути обмеження (складно буде спілкуватися, висловлювати думки, приймати чужі ідеї). Особливо погані для ділових переговорів, оформлення документів, конфліктів.
З 18 по 20 – негативний тренд, конфліктні дні, бажання розібратися в усьому глибше, недовірливість, неприйняття чужих ідей. Теж буде складно спілкуватися, через недовірливість, бажання тиснути та грубити іншим.

З 1 по 4 червня – хороші дні для змін в будь-яких видах відносин, заробітках, витрати і доходи. Можна глибше розібратися в цьому всьому, змінити й оновити, позбутися. Особливо гарні дні для позбавлення, того що вже не потрібно Вам.

3 червня перший пік.

З 7 по 11 червня – мріяння, обмани, схильність все звалювати на інших і дуже багато чим жертвувати, занадто сподіватися на інших, велика довірливість. Неуважність і лінь. З усім незрозумілим намагайтеся бути обережніше в ці дні. Небезпека духовних і творчих оман, ризик любовних інтриг.

З 9 по 12 червня – схильність все перебільшувати, будь-які бажання і вчинки, обіцянки, очікування, маніпулювати іншими і обманювати, перекручувати правила. Знову небезпека духовних і творчих помилок, ризик любовних інтриг.

З 11 по 17 червня – хороші дні для духовних занять, практик, допомоги іншим. Фізичних сил буде мало, але багато духовних. Займайтеся своїми ідеалами, мріями, творчістю.

З 12 по 17 червня – перший конфліктний тренд, конфлікти з керівництвом та сім’єю, бажання порушувати правила і диктувати свої. Є ризик травм. Може бути занепад сил, емоційне вигорання. Вірогідні соціальні хвилювання, протистояння влади, тиск влади на народ.

З 15 по 22 червня – нейтральний тренд, багато інтелектуальних сил і енергії, особливо водним знакам. З одного боку, можна активно відстоювати свої знання, навчатися новому, буде енергія для спілкування і навчання. З іншого боку, ймовірність конфліктів за свої ідеї, неприйняття чужих ідей. Можна займатися навчанням в ці дні і роботою над документами, а для переговорів дні не найкращі, хіба що потрібно поскандалити.

З 17 по 23 червня – другий конфліктний тренд, більше конфліктів глобальних, на рівні світу. Багато агресії, жорстокості. Можливі таємні конфлікти, теракти і подібне, то що було приховано. Для людей це теж конфліктні дні, агресивні. Бійтеся травм і намагайтеся не ризикувати.

17 червня другий пік.

З 22 по 26 червня – проблемні дні для фінансів і відносин. На особистому і на глобальному рівні. Ці дні погані для важливих угод і переговорів, вступу у відносини або розривів відносин, вимог більшого від інших людей і не давайте великих обіцянок. Бійтеся романів, якщо Ви у відносинах. Намагайтеся не витрачати багато грошей, економте, не особливо витрачайте на інших, остерігайтеся обманів. У світі можуть бути торгові конфлікти, порушення правил торгівлі або законів міжнародних, морського права і торгового, таємні маніпуляції.

Гороскоп опублікований 22 травня 2019 року. М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua копіювання гороскопів тільки з дозволу і посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,421