Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій-підлеглий – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Водолій підлеглий, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Ти блимаєш, пугач мій!
Я не знаю, що з тобою!
Високо ж ти над нами,
Як піднос під небесами!

Якщо серед ваших співробітників є Водолій, слід запрошувати його до себе в кабінет не рідше одного разу на тиждень. Справа в тому, що Водолій існує десь у далекому майбутньому, лише зрідка з’являючись в сьогоденні, і, як правило, настільки несподівано, що падає немов сніг на голову. Правда, в той час, поки він витав у хмарах, він напевно вивудити з повітря кілька нових ідей. І якщо ви вислухаєте його уважно, в його повідомленнях завжди знайдете масу нового і цікавого, що може виявитися для фірми небезкорисним. Маючи під своїм началом Водолія, слід завжди бути готовим до того, що він незабаром зникне так само несподівано, як і з’явився, Водолій весь час знаходиться в пошуку, цікавлячись всім і перебираючи всі мислимі і немислимі професії, поки не знайде себе. Знайшовши ж справу свого життя, він зазвичай заспокоюється і повністю присвячує себе їй.

Водолій по натурі не сентиментальний. До всіх подій і фактів у нього строго науковий підхід. На жаль, його ідеї та погляди випереджають свій час років на п’ятдесят, а то й на сто, і тому люди найчастіше йому не довіряють, знаходячи його навіженим. А дарма. Бути може, якби ми частіше прислухалися до того, що говорить Водолій, ми стали б дальновиднішими і мудрішими.

Водолій настільки доброзичливий і розташований до всіх навколо, що він завжди оточений натовпом друзів і приятелів, щоразу нових. Даруючи себе всім відразу, Водолій часто недоотримує тієї глибини відносин, яку швидше за все заслуговує.

Що стосується ділових якостей, можете бути впевнені, що Водолій чесно відпрацює свою платню. Більше того, він здатний не тільки зберігати виробничі секрети, а й винайти щось таке, що висуне вашу фірму в перші ряди і принесе їй широку популярність. Водолій – надійний, розумний і чесний партнер, майже начисто позбавлений честолюбства. Гроші також не є його основною турботою. Зваживши всі ці якості і додавши до них його доброзичливість та вміння ладити з людьми, ви зробите дуже далекоглядний вчинок, якщо запросите його стати своїм компаньйоном.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,169