Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій-дитина – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Водолій-дитина, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

… І, ніби то уві сні,
Нечутно дівчинка йде
Пo казковій країні
І бачить безліч чудес
У підземній глибині …

Як випливає з народних англійських віршів Матінки Гуски, хлопчики зроблені «з равликів, черепашок і зелених жаб», а дівчинки «з цукерок і тістечок і ласощів всіляких». Але це твердження ніяк не відноситься до немовлят-Водоліїв. І хлопчики і дівчатка Водолії зроблені з суміші урану, електрики і високочастотних хвиль, і вам доведеться все життя знаходити їх не поряд з собою, а в далекому майбутньому.

Ці діти незалежні, уперті, чутливі, винахідливі і на рідкість оригінальні, причому настільки, що батьки не знають, що й думати. Іноді їм здається, що їх дитина геній, а іноді – мало не божевільний. Причому і в тому і в іншому випадку вони не далекі від істини. З Дитиною-Водолієм ніщо не виключене. Він – справжня загадка. Видатні здібності Водолія можуть виявитися як у дитинстві, так і в зрілому і навіть похилому віці.

У дитинстві Водолій частіше перебуває під знаком «мінус». На всі батьківські накази (напевно) і навіть прохання (швидше за все) він відповідає відмовою і поступає завжди по-своєму. Правда, слід сказати, що його власні рішення не тільки цілком осмислені, але часом і дуже розумні.

Навіть ті хлопчики і дівчатка Водолії, які здебільшого тихі і милі, здатні на найнесподіваніші вчинки. Вони ніколи не знають, яка їх мета; у чому вони упевнені – чи як туди добратися.
Вчити і виховувати Водоліїв – завдання не з простих. Вам доведеться сильно постаратися, щоб наставити своє чадо на шлях істинний.

Перше, що слід зробити, – зупинитися на який-небудь одній з його карколомних ідей і направляти його до неї, стежачи, щоб він нікуди не звертав. Ваша дочка-Водолій цілком можливо захоче стати прима-балериною світового масштабу, причому такою, щоб їй позаздрила покійна Ганна Павлова, а син-Водолій зупинить свій вибір на професії іхтіолога, океанографа, антрополога і чомусь ще екзотичному. Такі професії, як медсестра, продавець, вчитель, службовець, бухгалтер, ніколи не привернуть уваги Водоліїв через свою буденності і неоригінальності.

З Дитиною-Водолієм треба бути постійно готовим до всього. Він може бігати по вулиці в дощ без парасольки і плаща, бродити в тумані і загубитися, а також рити канавку для стоку води на задньому дворі за допомогою вашої улюбленої антикварної срібної ложки.

Так само нерівний Водолій і в навчанні. Ви будете поперемінно то сяяти від гордості за своє чадо, який “просто справжній геній», то згорати від сорому за його несподівані витівки в школі. Вчителі будуть часто скаржитися, що, знайшовши швидше за всіх у класі вірне рішення задачі, ваш Водолії відмовляється повідомити, як він це зробив. Але вся справа в тому, що найчастіше він і сам цього не знає. Все відбулося чисто інтуїтивно.

Виховуючи Водолія, допомагайте йому систематизувати свої думки і вибудовувати їх за законами логіки. Інакше він виросте в досить ексцентричну особу з безліччю ідей, які переплуталися у нього в голові так, що він не в змозі знайти кінців.

Привчіть вашого Водолія з дитячих років до якого-небудь виду спорту або хоча б до простих прогулянок і зарядці. Володіючи підвищеною мозковою активністю, Водолії часто фізично абсолютно інертні.

Через свою надчутливість і здатності проникати в думки і душі інших Водолії нерідко схильні до песимізму або дратівливості. Це пояснюється тим, що вони вловлюють навіть невисловлені і невиражені думки і почуття і це їх сильно мучить. Простежте за тим, щоб атмосфера в будинку була спокійною і доброзичливою, інакше ваш Водолій виросте нервовим і неврівноваженим.

У Водоліїв завжди маса друзів і знайомих. Вони примудряються за один день познайомитися і подружитися з десятком нових людей і зі стількома же за кількістю розлучитися. Не дивуйтеся, коли у вас в будинку за одним столом опиняться одночасно нащадок сімейства Рокфеллерів і бродяга з сусідньої вулиці. Водолії не надають значення соціальному походженню своїх знайомих. Для нього всі вони друзі. Він ставиться до них з однаковою симпатією просто тому, що вони – представники людства, яке він щиро любить.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,380