Все про вагістність
Все про вагістність

Водолій-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Водолій-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– А ви що пам’ятаєте найкраще? – Запитала Аліca, набравшись хоробрості ..
– Те, що станеться через два тижні.

Якщо вашим начальником виявився Водолій, вважайте, що ви зіткнулися з феноменом, свого роду білою вороною.

Звичайний Водолій швидше помре з голоду, чим буде сидіти за робочим столом від дев’ятої ранку до п’ятої вечора. Водолії терпіти не можуть приймати рішення (за всіх), незатишно почуваються, віддаючи накази і взагалі розпоряджаючись іншими. На довершення всього вони ненавидять духоту багатогодинних і багатолюдних зборів. І все ж, якщо Водолію вдається впоратися з усією цією масою негативних моментів (не без допомоги трюків, зрозуміло), з нього виходить на рідкість компетентний керівник.

Тільки уявіть: гострий розум, помножений на разючу інтуїцію, плюс дивовижна здатність аналізувати факти і вчинки, плюс надзвичайна доброзичливість та вміння розташувати до себе будь кого – від буфетниці, що розносить чай, до важливого клієнта – верх довершення всього лібералізм, широта поглядів і здатність передбачати майбутнє . По-моєму, всіх цих достоїнств вистачить з лишком навіть не на одного, а на кількох начальників.

Працюючи під початком Водолія, намагайтеся дотримуватися таких правил: не позичайте у нього грошей – він любить людей, що живуть за коштами. Викладайтеся на роботі повністю – він не виносить людей, що роблять за повну платню половину роботи. На його думку, це нечесно, а нечесності він не прощає. Не намагайтеся втручатися в його особисте життя і давати йому поради – він ніколи не втручається у ваше, надаючи вам робити все, що ви вважаєте за потрібне.

Не засуджуйте його за несподівані вчинки та рішення – він вважає, що право кожного чинити, як він думає, незаперечно. Не брешуть за його спиною, не намагайтеся обдурити його, зірвати або порушити дану обіцянку.

Працюючи з Водолієм, будьте готові до всіляких несподіванок. Наприклад, прийшовши одного разу вранці в офіс, ви можете виявити, що він переїхав на інший поверх і навіть в інший район міста, а вам про це просто забули сказати. Але не засмучуйтеся, нічого страшного не сталося. Водолію не прийшло в голову вам про це повідомити тому, що, як він вважає, ви могли прекрасно самі про це здогадатися, як здогадується про все, що буде попереду, він сам.

Найчастіше ваш бос-Водолій перебуває у відмінному настрої. Але зате коли він усамітнюється у себе в кабінеті, його краще не турбувати. Такі періоди короткочасного відпочинку необхідні його душі.

Всі співробітники, незалежно від службового становища, мають можливість заходити до нього в кабінет і розмовляти з ним по душах. У Водолія на всіх вистачить симпатії, участі та любові.

Працюючи тривалий час з Водолієм-начальником, ви можете настільки до нього звикнути, що перестанете помічати якісь його дивацтва. Але ось в один прекрасний день, коли на багатолюдному банкеті його буде нагороджувати сам мер міста, ваш погляд несподівано опуститься до підлоги, і ви побачите, що ваш шеф нетерпляче постукує об килим ногою, взутою в строгий чорний черевик, і при цьому носки у нього будуть різного кольору – один синій, а інший жовтий. Б’юся об заклад, вам це все ж здасться дивним, а йому ні.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,175