Все про вагістність
Все про вагістність

Терези-підлеглі – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Терези-підлеглі, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Швидше б закінчили судити … і подали частування.

Якщо ви помітили у вашому підлеглому-Терезах приховане невдоволення або він раптом став часто помилятися в роботі, постарайтеся з’ясувати, в чому причина подібної зміни. Швидше за все його щось засмучує, турбує або дратує. Цим «щось» може виявитися кричущий колір стін кімнати, в якій він працює, один із товаришів по службі або атмосфера в офісі в цілому. Терези чуйно реагують на найменший дискомфорт і тут же «виходять з ладу».

Підлеглий-Терези із задоволенням візьме участь у всяких громадських заходах і організаціях, таких, наприклад, як профспілки. Відстоювати правоту і правду – його улюблене заняття.

Терези завжди щирі. Якщо вони чимось незадоволені, ви відразу це побачите, якщо ж посміхаються, то в усмішці їх немає і межі штучності. Терези ніколи не будуть обдаровувати вас черговою усмішкою, якщо ви їм не до душі.

Ніколи не підвищуйте голосу на свого підлеглого-Терези, якщо хочете від нього чогось добитися. Вказівки повинні бути чіткими, логічними і зроблені спокійним, рівним тоном.

Якщо з Терезами звертатися по справедливості, у вашій конторі встановиться атмосфера загальної доброзичливості, адже Терези дивно дипломатичні, володіють великим тактом і вмінням створювати навколо себе красу і гармонію.

Всі ці якості Терезів знаходять відмінне застосування в шоу-бізнесі та видавничій справі, в політиці та юстиції, охороні здоров’я та багатьох інших областях. В цілому Терезів можна уподібнити людському кондиціонеру, що створює там, де він знаходиться, атмосферу спокою, комфорту і тепла.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 110 T. 0,263