Все про вагістність
Все про вагістність

Терези-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Терези-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

У ранній юності м’язи своїх щелеп
Я розвинув, вивченням, права,
І так часто я сперечався з дружиною своєю,
Що жувати навчився на славу!

Від цієї людини ви завжди отримаєте масу безкоштовних порад з любого питання. Він здатний вирішити всі ваші проблеми, крім однієї – ваших з ним стосунків. Звичка Терезів раціоналізувати все, включаючи любов, може довести вас до нестями.

Познайомившись з чоловіком-Терезами, гарненько подумайте, чи варто в нього закохуватися. Причому часу на роздуми у вас дуже мало, інакше ви опинитеся настільки їм зачаровані, що втратите будь-яку здатність вирішувати і думати самостійно. Його мрії стануть вашими мріями, його думки – вашими думками, і єдиним вашим бажанням буде зробити його щасливим.

Він же зі свого боку не буде прагнути до того, щоб ви постійно відчували себе на верху блаженства. Рівно половину часу він буде перебувати в неврівноваженому стані, коли йому буде абсолютно все одно, що ви думаєте і відчуваєте. Правда, іншу половину часу ви будете почувати себе такою щасливою, немов ви знаходитесь на божественному Олімпі. Тому подумайте, перш ніж зважитеся стати його дружиною. Адже ви заздалегідь приречені півжиття бути їм незадоволеною.

Терези – люди не дуже надійні, на них важко покладатися. Сьогодні вони можуть думати так, а завтра інакше. Уявіть, в якому становищі ви опинитеся, погодившись стати його дружиною, коли на наступний же день після зробленої пропозиції він передумає одружуватися і не забуде вам про це повідомити. Зізнатися, я вам не заздрю. Звичайно, ця ситуація досить екстремальна, але вона цілком може статися, так чи варто ризикувати?

Зате в справах любовних Терези, здається, перевершили всі інші знаки. Вони не тільки винайшли любов і роман, а й перетворили їх на вищу форму мистецтва. Чоловіки-Терези не втрачають інтересу до любові до дев’яноста років. Часто, зрозуміло, цей інтерес лише платонічний, але його присутність в природі Терезів до кінця їхнього життя – безсумнівна. У чоловіків-Терезів завжди повно прихильниць. Через свою м’якості, нерішучості й небажання заподіяти кому-небудь зло Терези можуть одночасно мати не один десяток романів на різній стадії розвитку. Сказати «ні» Терези просто не в змозі, хоча продовжувати тяжкі стосунки набагато більш жорстоко, ніж разом їх обірвати. Те ж можна сказати і про зворотній випадку, коли відносини настільки щирі і глибокі, що слово «так» здається єдиним можливим результатом. Але Терези і тут примудряються тягнути, ухилятися, обмірковувати, не наважуючись зробити потрібний крок, і тим самим упускають любов.

Чоловіки-Терези, не будучи по натурі пристрасними, не сильно переживають любовні невдачі. До того ж навколо завжди стільки інших жінок, що вони швидко втішаються. Єдине, коли Терезам доводиться по-справжньому незатишно, це коли вони примудряються одружитися на владній, рішучій жінці. Такій особі вдається вселити Терезам, що розлучення з нею – набагато більший гріх, ніж усі сім смертних гріхів разом узяті. Спіймані в таку мережу, Терези виявляються жалюгідним рабом любові. Але такі випадки вкрай рідкісні.

Терези не страждають зайвою цікавістю. У них немає ні найменшого бажання дізнатися таємні мотиви вашої поведінки. Він годинами буде доводити вам, що тут слід було б вчинити так, а тут – ось так і що це випливає з логічного ходу речей, однак при цьому не погодиться взяти до уваги, що причини багатьох людських вчинків криються в першу чергу в психології людини. Але так далеко у своїй допитливості Терези не заходять; їх інтереси носять більш абстрактний характер.

Будучи знавцем в справах любовних, він аж ніяк не є таким у справах душевних. Вас не тільки здивує, але і жахне його душевна черствість. Наприклад, ви можете звернутися до нього за співчуттям, а він замість того, щоб беззастережно прийняти вашу сторону, візьметься міркувати і задавати вам питання і в кінці навіть оголосить, що винні саме ви. Але вам від цього не стане легше. Ви йшли до нього не за з’ясуванням істини, а за виразом симпатії. Якраз її-то ви швидше за все і не отримаєте.

Відносно грошей Терези досить щедрі. Готуйтеся також до ролі чарівної, вмілої господині. Правда Терези ніколи не запросять до хати багато гостей. Йому потрібна якість, а не кількість. Тому серед запрошених будуть і знаменитості, і просто розумні, цікаві люди.

Пам’ятайте про те, що у вашому будинку має бути не тільки чисто і смачно, але й красиво. Якщо ви не хочете, щоб чоловік з вами розлучився, то не включайте на повну гучність телевізор, стежте за тим, щоб запахи з кухні в жодному разі не проникали в кімнати (це його страшно мучить), щоб діти не кричали і не бігали по дому , щоб пелюшки і сорочечки не висіли на видному місці, щоб ви не з’являлися перед ним в бігуді і кремі і ще багато всяких інших «не». При всьому тому сам він може бути неохайний, як порося, залишаючи на стільцях шкарпетки і кидаючи на підлогу недопалки і папірці. Але ви тут же зобов’язані приводити все в порядок.

Терези не висловлять вам свого незадоволення вголос, але будуть потай страждати від не поєднуючогося за кольором килима і завіс, від позбавленою смаку картини над каміном, від яскравого кольору кахлю у ванній. При цьому він навіть сам може не віддавати собі звіту, в чому причина його поганого настрою. Про це доведеться здогадатися вам.

Терези – досить спокійний батько. Він не буде гніватися і кричати на дітей, але і впадати в екстаз з приводу власних нащадків також не буде. Для нього, навіть після появи в будинку дітей, перше місце віддано дружині, і ніякі батьківські почуття не переважать його ставлення до вас, якщо, звичайно, ви не будете по три дні залишати посуд немитої в раковині і не робити інших речей, які можуть образити його естетичні почуття.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,390