Все про вагістність
Все про вагістність

Терези-дитина – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Терези-дитина, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Вона в такому, настрої, – додала Біла Королева, – коли обов’язково потрібно з кимось сперечатися. Неважливо про що – тільки б сперечатися.

«Боже, який красень». Батьки дитини-Терезів часто чують цю фразу. Діти-Терези дійсно настільки чарівні, що нагадують янголят із чудової дитячої книжки з картинками. Терези рідко кричать, весь час посміхаються і здаються всім задоволеними. Але ви відмітили у нього ямку на підборідді? Ось тут-то і зарита собака. У майбутньому вам ще належить дізнатися, яким насправді є ваше янголятко.

Одного разу, поставивши перед ним на сніданок вівсяну кашу і яйце, ви будете дивуватися, чому він не їсть. Ви ж знаєте, що це його улюблені страви. Може, він захворів? Ні, почувається добре. Може, просто не голодний? Ні, дуже голодний. Тоді в чому ж справа, питаєте ви. Бажаючи його роздратувати, ви ставите перед ним склянку апельсинового соку і тост із сиром. І здійснюєте ще більшу помилку. Вся справа полягала в тому, що він ніяк не міг вирішити, з чого почати, а ви ускладнили завдання, додавши дві нові страви. В результаті сніданок цього дня пішов нанівець.

На наступний день, пам’ятаючи про вчорашню помилку, ви ставите перед ним тільки одну тарілку. Він змітає все в одну мить. Подаєте наступне блюдо. Через хвилину і його немає. Тепер ви зрозуміли, що найголовніше – не ставити дитину-Терези перед вибором? Він не в змозі прийняти рішення.

Точно так же Терези не люблять, коли їх кваплять, особливо з ухваленням рішення. Тут Терези зовсім губляться і впадають у прострацію. А навколишні схильні прийняти це за прояв упертості. Але чим-чим, а впертістю Терези не відрізняються.

Дитині-Терезам краще на перших порах підказувати, з чого почати. І робити це потрібно спокійним, рівним голосом, інакше ви не тільки не зрушите справу з місця, але й погіршити її. Так само, як ви вчите інших дітей прибирати за собою іграшки і чистити зуби на ніч, дитину-Терези потрібно з дитинства вчити самостійно приймати рішення, інакше він надалі не зможе обійтися без вашої допомоги. Ця проблема для нього одна з найскладніших.

Якщо дитина-Терези неспокійна, роздратована або упирається, причиною може бути занадто голосно працюючий у вітальні телевізор або шпалери кричущого забарвлення в дитячій. Замініть шпалери на блакитні або рожеві, і настрій її різко покращає. Якщо ви хочете від нього слухняності, включіть тиху музику, і він, слухаючи її, немов змія, зачарована звуками флейти, зробить все, що ви від нього хочете. Пам’ятайте: дитині-Терезам необхідні спокій, тиша і триваліший, ніж іншим дітям, відпочинок.

Тут ви стикаєтеся ще з однією проблемою. Вам здається, що ваша дитина ледача. Це не зовсім вірно. Просто у нього періоди активності змінюються періодами повної апатії. Прийміть це як належне. З цим важко щось вдіяти. У період спокою вона як би акумулює енергію.

Якщо вам вдалося навчити свою дитину-Терези хоч у мінімальному ступені ухвалювати рішення, він буде непоганим учнем. Розум Терезів швидкий і логічний, вони люблять дискутувати і дуже допитливі.

Терези не люблять пліток. Не терплять вони і коли порушують їх самоту. Самі вони поважають інших і ніколи не втручаються туди, куди їх не просять.

Діти-Терези обожнюють лад і затишок в домі, тому часто допомагатимуть вам підтримувати в будинку чистоту. У дітей-Терезів зустрічаються артистичні і музичні здібності, тому непогано вже в дитинстві показати їх фахівцям, щоб дати цим здібностям вчасно розвинутися.

Діти-Терези незвичайно легко закохуються, тому в перехідному і юнацькому віці у них буде багато романів. Правда, справжню любов вони знайдуть не дуже скоро. Пам’ятаючи про те, як важко їм прийняти рішення, вам, можливо, доведеться їм допомогти (підказати їх обранцеві або обраниці рішучіше узятися за справу і самим зробити пропозицію). Інакше все може вийти так само, як в дитинстві з тим самим нещасливий сніданком.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,429