Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дівчина-Стрілець, розчарована в чоловіках і не забула колишніх кривд, може знайти зцілення у дружній турботі і ніжній любові, чоловіка-Терезів.

Але рай, швидше за все, наступить не відразу. Перш за все треба зрозуміти, як далеко це повинно зайти? Може, нехай це так і залишиться однією чарівною миттю, не усвідомленим до кінця дивом? Якщо з’ясується, що все набагато серйозніше, виникає нова проблема: чи треба їм жити разом, адже любов має пройти перевірку часом, і якщо так, то таємно або відкрито – як?

А може, просто відразу ж одружитися і покінчити з усіма коливаннями?

Якщо він одружений або вона заміжня? Або обидва вони розлучені, і нема чого турбуватися, що їх любов послужить причиною розриву з кимось іншим, але тоді варто ризикувати і вдруге вступати в шлюб, якщо перший був такою серйозною і сумною помилкою?

Вона, вірніше за все, ще не була заміжня. Звичайно, завжди є винятки, але, як правило, дівчата-Стрільці не поспішають зв’язати себе узами шлюбу так рано, як це буває з чоловіками-Терезами. Але романи у неї були напевно – Стрільці одолеваємі цікавістю і пристрастю до експериментів в області любові так само, як і в будь-який інший сфері життя. Бути її найпершою любов’ю – це чудове, зворушливе переживання, яке запам’ятається на все життя, але це не завжди приводить до бажаного результату – сталості. Її серцю потрібен досвід …

Справа не в тому, що вона легковажно ставиться до любові. Просто її наївні, довірливі, так широко відкриті очі не завжди вміють побачити реальність людської природи. Кожного разу, коли вона любить, вона всім серцем вірить, що двоє людей вперше переживають подібне диво. Вона щиро хоче, щоб її любов була справжньою і вічної, як це буває в казках. В цьому відношенні вона злегка відрізняється від середнього чоловіка-Стрільця, для якого сталість – не найголовніше.

Чоловік-Терези, закоханий у цю чарівну і зворушливу дівчину-Кентавра, повинен знати, що, завдяки управлінню Юпітера, театр у неї в крові. Багато Стрільців – професійні актори чи актриси (так само, як багато Терезів – адвокати, судді, поліцейські, письменники або власники книжкових магазинів). Навіть якщо вона не має ніякого відношення до сцени, все одно в ній є щось театральне, і хоча вона не завжди це усвідомлює, вона цілком здатна на блискучу гру, яка заслуговує нагород, але за яку, однак, Життя ніколи не дасть їй Оскара. Вона любить, вона довіряється, вона вірить, вона докладає весь свій полум’яний ідеалізм і всю рішучість і – зривається вниз, і немає ніякої сітки, щоб спіймати її, тому що Стрілець швидше зробить всі ставки на щастя, чим обтяжить себе страховкою або гарантіями. Але ким би вона не була – секретаркою, вченим або співачкою, вона прикинеться, що їй не боляче за допомогою свого драматичного таланту і веселої усмішки.

Коли її юпітеріанських весела усмішка замикається на сліпучій посмішці чоловіка-Терезів, кімната, в якій вони перебувають, не потребує ніякого штучному освітленні: ці двоє висвітлять її так, що опівніч здасться днем. Це не перебільшений зразок астрологічного гумору, а чиста правда.

Якщо б коли-небудь Терези і Стрілець спробували пограбувати банк (навряд чи, звичайно, тому що Терези не змогли б вирішити, де припаркувати машину для втечі, а Стрілець спіткнулася б об сумку з грошима і впустила пістолет, але якщо б вони все ж спробували ), вони просто засліпили б касира посмішкою, і він, швидше за все, сам віддав би їм гроші, посміхнувся у відповідь і радісно помахав на прощання. Це заразлива, непереборна парочка (і особливо одне для одного).

Як тільки вони вирішать всі проблеми типу «слід-нам-чи-не-слід» і «коли-слід-і-як-слід», цей чоловік і ця жінка можуть одержати стільки відсотків щастя зі своєї любові, що їм не знадобиться грабувати банк. У них є все для того, щоб перетворити прекрасну мить в довготривалу любов. До того ж вони будуть не тільки коханцями, але й гарними друзями. Зрештою, саме це привернуло їх один до одного – збіг цілей і симпатій, спільні ідеали, потреба в змінах і переживаннях. Всі справжні закохані – друзі, але не всі закохані залишаються друзями, втративши романтичне почуття. Терези і Стрілець, напевно, залишаться.

Дружба завжди додає щось нове до почуттів чоловіка і жінки і лише посилює їх сексуальні переживання. Так, саме дружба подарує Терезам і його коханої-Стрільцеві справжню ніжність. Чудово, коли секс між людьми радісний, відкритий і вільний. Фізична близькість з людиною, яку ви дійсно любите і яка до того ж ще й ваш друг, змушує вас відчути себе відпочив, чистим, як би вимитим.

Любов, дарована Юпітером і Венерою, завжди в якомусь сенсі особлива. Чудо любові робить їх добрішими, м’якше, щедрішими, допомагає ясніше розгледіти свої мрії. І тоді з’являється бажання обійняти весь світ, а не тільки один одного, і страх перед майбутнім здається, дурним, і все саме неймовірне стає можливим … Терези і Стрілець краще, ніж багато інших, вміють висловити ці почуття один одному словами.

Ці двоє знають, як розмовляти один з одним. Вони можуть сваритися, як і будь-яка інша пара, навіть, може бути, частіше й сильніше, але вони відкрито обговорюють свої образи чи ревнощі, сексуальні бажання, фінансові проблеми та взаємні скарги. І часом просто в розмові все вирішується само собою. Враховуючи те, що Терези управляють зваженими судженнями, а Стрілець – філософією, деякі з їхніх бесід можуть призвести до дуже серйозних, майже сократовским висловлювань з приводу людських взаємин. Часто розбіжності між Терезами і Стрільцем кінчаються сміхом і любов’ю.

Іноді вона занадто різко вказує йому на його недоліки. Наприклад, на те, що він працює по вечорах, залишаючи її одну. Це може так розсердити і образити його, що він затримається навмисне, щоб показати їй, хто у них головний. Її часом дратуєте його нерішучість, тому що вона більш імпульсивна й швидше розуміє, чого хоче. Вона може заявити, що він повинен стати рішучіше, інакше вона піде від нього. Він, звичайно, скаже, що вона несправедлива, і відправиться без неї кудись на вечірку, де як слід заїсть або зап’є свої неприємності, щоб знову знайти рівновагу. Йому потрібен добре налагоджений, тихий, мирний і спокійний будинок, а вона потрібну домашню роботу зневажає (хоча може бути відмінною господинею). Його дратує, що телевізор увімкнений занадто голосно, а в кухні безлад. А фіранки взагалі не підходять до покривала, так навіщо ж вона їх купила? На що вона відповість, що не збирається все своє життя бути його покоївкою. Але потім вони ще раз обговорять, це, і між ними відновиться гармонія.

Його фізична присутність надає дивно заспокійливу дію на її непосидючу натуру, і йому дуже подобається вчити її бути терплячою. А її фізичну присутність хвилює його так, що він починає забувати деякі речі, наприклад, свою дріб’язкову нерішучість, а це дуже корисний різновид втрати пам’яті.

Важливі гороскопи

Сумісність Терези і Стрілець
Гороскоп Терези чоловік
Гороскоп Стрілець жінка
Гороскоп Терезів
Гороскоп Стрілець

  1. 3 коментарі до “Сумісність чоловік Терези і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Катрін в 22.01.2014 | Відповісти

    все правда..від першого до останнього слова…

  3. Анонім в 26.01.2015 | Відповісти

    Все правда

  4. міша в 29.04.2016 | Відповісти

    правда

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,189