Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це дуже товариські й дружелюбні люди, що відрізняються прямотою у відносинах з іншими. На них немає сенсу сердитися чи ображатися, оскільки у них немає злості, їх шокуючі зауваження видаються з повною невинністю, а той факт, що вони можуть образити людину до них не доходить. Не судіть їх строго, у них немає поганих намірів. Під їх нетактовними манерами ховається дуже розумна голова і високі принципи. Унікальне поєднання дотепного інтелекту і цілеспрямованості вводить їх в коло переможців. Стрільці щиро переконані, що вони самі дипломатичні люди. Вони постійно говорять: «Я ж не хотів зачепити нічиїх почуттів». Вони все роблять щиро, фальш і обман їм чужі. Вони такі ж щирі і серйозні як 6-ти річні діти. Вони дуже рухливі, люблять тварин, швидкість, спорт. Типового Стрільця притягує небезпека, вони обожнюють фізичний і емоційний ризик. Небагато людей можуть чинити опір Стрільцеві довгий час, оскільки в його поведінці немає зловмисності. Це знак вогню, тому вони балакучі і екстравагантні. У душі це марнотрати. Як правило, ці люди завжди щасливі і веселі. Але їх настрій може мінятися, якщо їх оточують люди, які зловживають їх дружелюбністю, або стають з ними занадто фамільярними. Вони також можуть обуритися проявом влади над собою. Вони не уникають боротьби і не звуть на допомогу. Всі Стрільці можуть себе прекрасно захистити. Зовсім не виносять, коли їх звинувачують в нечесності. Після сутички вони відчувають каяття і постараються налагодити відносини. Стрільці завзяті мандрівники. У них завжди є щось дитяче, вони не хочуть бачити серйозність в житті, хоча багато з них можуть проявляти велике почуття відповідальності. Але Стрільці не люблять нести відповідальність, намагаються цього уникати.

Найчутливіші місця для хвороб – легені, печінка, руки і ноги. Їх велика любов до спорту може призвести до травм, але як правило, Стрільці не довго лежать у лікарні. Вони насилу здаються хворобі і швидко одужують.

Взагалі життя рідко перемагає цих людей. Вони завжди вірять, що завтра буде краще, ніж сьогодні і вчора. Кожен Стрілець азартний гравець. Закохуються вони швидко, але миттєво остигають, в основному, при вживанні жінкою слова шлюб. Вони дуже довго обмірковують рішення одружуватися і не можуть зважитися, «зловити» їх важко.

Серед найнеприємніших рис Стрільця – тенденція багато пити і їсти, що може привести до алкоголізму. Їх розумовий блиск може перейти в сарказм або ексцентричність, а також в нездатність зберігати секрети. Але Стрілець може легко вийти з будь-якої ситуації. Багато чоловіків-Стрільців можуть позичати вам гроші, навіть не запитуючи, навіщо вони вам потрібні. А жінка-Стрілець може усиновити сироту або пригріти заблукалу тварину.

У Стрільця фантастична пам’ять, вони можуть добре пам’ятати дати, різні дрібниці, але цілком можуть забути, де залишили своє пальто. Вони постійно втрачають свої речі.

Яким би Стрілець не був, його справжня натура – щедрий і веселий ідеаліст. Якщо Стрілець на щось націлився, то він стріляє вище, ніж інші люди можуть розглянути, повз зірок, туди, де народжуються всі мрії.

Важливі гороскопи

Гороскоп Стрілець чоловік
Гороскоп Стрілець жінка

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,381