Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Терези і Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


У Терезах і Стрільцях легко заплутатися: їх астрологічні «паспортні дані» так само різноманітні, як і у Близнюків і Риб, оскільки всі ці чотири Сонячних знака називаються подвійними знаками або знаками подвійності. Багато що з властивостей і примх Терезів і Стрільців просто не піддаються визначенню, але у цих знаків досить і таких яскравих відмінних рис, що їх можна безпомилково розпізнати в переповненому ліфті після декількох годин вимушеного спілкування, якщо ліфт застрягне між поверхами.

Є Терези, люблячі розваги і веселе життя. Є «книжкові» Терези, працьовиті законники, вчені-інтелектуали. Є артистичні, чутливі, що витають у хмарах Терези. Чаші Терезів ходять то вгору, то вниз, і важко сказати, в який момент вони прийдуть в рівновагу. Але можете бути впевнені: всі вони – невиправні оптимісти, які намагаються бути справедливими. Усі без винятку.

Що стосується Стрільців, ми точно знаємо, що вони щиросерді, відверті і часто нетактовні, хоча не мали на увазі нічого поганого. Ми також знаємо, що вони і сміливі, і дуже розумні, ідеалістичні, іноді незграбні – і ще більш оптимістичні, ніж Терези. Вони в чомусь неминуче наївні. Однак між цими надійними покажчиками характеру Стрільців існує маса найкоротших шляхів і обхідних маршрутів.

Є оманливе тихі, схожі на сов, проникливі Стрільці, які хмуряться, а потім раптом підморгують вам і вирікає щось смішне або просто приголомшливо розумне. Є також Стрільці, які зовні консервативні і здаються серйозними. Вони ведуть себе в такій манері досить довго, але потім раптом ошелешують вас феєрверком мрій … настільки величезних за своїм масштабом, що тільки дитина наважився б так мріяти.

Якщо піти далі, існують ще Стрільці, які взагалі нічого не роблять, а тільки читають і думають. Є й інші, які проводять більшу частину часу в співі, танцях і жартування над друзями. А є ще Стрільці – натхненні дослідники, письменники та вчені. І такі, які зводять з розуму друзів, родичів і сусідів питаннями, питаннями, питаннями … Всі вони в якійсь мірі обезкуражуєче цікаві, обезкуражуючі для вас, а не для них. Стрільця нелегко збентежити – це не той знак, який легко червоніє. Стрільці можуть розмовляти на будь-яку тему. І якщо говорити про те, що об’єднує Стрільців і Терезів, це, безсумнівно, любов до розмов.

Швидкість думок і красномовство змішані і в тих, і в інших приблизно в рівних пропорціях – навіть у нетипових тихих і неговірких Терезах і Стрельцах. Замість того щоб висловлювати свої думки вголос, вони просто записують їх і продовжують думати, думати, думати …

Коли стикаються типові Терези і Стрільці, вони можуть розмовляти годинами з жвавістю і запалом, доставляючи один одному задоволення. Стрільцям необхідна стимуляція будь-якого роду, так як це знак Вогню. Повітря Терезів роздуває Стреліцовський Вогонь, даруючи йому яскравість і силу. Однак якщо Стрілець втрачає почуття міри, чаші Терезів втрачають рівновагу, і Повітря може злетіти справжнім смерчем гніву. Оскільки Терези – Кардинальний знак, а Стрілець – Рухливий, лідером в їх союзі будуть Терези. Стрільці рідко протестують проти цього, адже якими б філософами вони не були, їм більше подобаються розваги і зміна декорацій, а лідерство передбачає відповідальність і нудоту, стримуючі вас обов’язки. Навіть Стрільці монашки і священики не бувають нудними і обмеженими.

Ні Терези, ні Стрілець один одному не набриднуть. Стрілець у вищій мірі ерудований, цікавий, як мисливський собака, швидкий, розумний і не стане відмовлятися від відповідей, які можуть запропонувати йому Терези, адже вони завжди ретельно продумані і майже завжди мудрі. Бувають поодинокі випадки, коли цим двом не дуже-то комфортно разом, – якщо, наприклад, в одного з них Місяць або Асцендент в Земному знаку і в ньому занадто багато раціональності і земної манірності, і він постійно виховує іншого. Терези, які люблять іноді налягти на солодощі, повинні бути акуратніше, коли поруч їх один-Стрілець, який може вручити Терезам книгу Білла Дафт «Цукровий Блюз» і радісно помітити як ні в чому не бувало: «А знаєш, у тебе росте черевце! А товстий ти тому, що цукор – це наркотик, а ти – наркоман і навіть не усвідомлюєш цього ». Схожим чином Терези можуть порушити їх гармонію, пообіцявши Стрільцеві кудись сходити або щось зробити, а потім ухилятися від цього, зважуючи всі «за» і «проти». Нарешті Терези говорять «так», але за цим слід: «Але може бути, краще не варто, тому що …» Або, нарешті, Терези кажуть «ні», і за цим слід: «Але з іншого боку, краще так і зробити , тому що … »- але до цього часу Стрілець вже передумав і домовився з кимось іншим.

Але не хвилюйтеся – це пройде. Вони все владнають, тому що між цими знаками аспект секстиля, а в астрології це означає можливість. Якщо тільки Стрілець навчиться рахувати до десяти, перш ніж щось говорити, а Терези перестануть занадто ретельно зважувати кожне рішення, у них завжди буде можливість бути щасливими разом.

Важливі гороскопи

Гороскоп Терези чоловік
Гороскоп Стрілець чоловік
Гороскоп Терези жінка
Гороскоп Стрілець жінка
Гороскоп Терезів
Гороскоп Стрілець
Сумісність чоловік Терези і жінка Стрілець
Сумісність чоловік Стрілець і жінка Терези

  1. Один комментар до “Сумісність Терези і Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Юлія в 01.01.2015 | Відповісти

    Дякую)дуже зрозуміло)

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,131