Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Все найкраще з кінця місяця. У липні три періоди для сфери відносин, два періоду для сфери багатства від інших. Один важливий період для роботи і здоров’я. Пік для нового в роботі і здоров’ї. Пік для завершення або нового етапу для життя і стосунків.

З травня й червня тривають важливі періоди для Водоліїв.

З 5-10 липня чреда поганих вказівок для багатства, витрат, відносин, любові, ідеалів, навчання, судів, сімейної сфери, репутації, кар’єри.

З 10-17 липня вказівка підсилює розвиток відносин, дій і подій у відносинах. Добре чи погане залежить від особистих гороскопів. Посилення любові або ворожнечі, сильні вчинки у відносинах.

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і новини. Водоліям в роботі і здоров’ї.

З 11 до 28 липня хороший період для інформації, навчання, знайомств, спілкування в роботі і здоров’ї. Багато роботи.

З 13-17 липня хороші дні для багатства, творчих завдань на роботі, слухайте інтуїцію про роботу і багатстві. Дні духовного здоров’я.

З 16-10 липня сварки на роботі, бережіть таємниці і фізичне здоров’я. Погані операції.

З 22 липня до 16 серпня хороший період для збагачення за рахунок інших людей, відносин з людьми, що дають багатство і підтримку, боргів, спадщини, виплат. Хороший період для психологічного, змін себе, позбавлення, сексуальної сфери.

Пік 24 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – другий за важливістю пік для Водоліїв в цьому році, кульмінації, важливі новини, рішення, результати, завершення або новий етап. Багато бажань, емоцій, енергії. Важливий для життя і стосунків.

З 27 липня до 1 серпня низка вказівок на сварки, травми, витрати. Водоліям гірше після 29 липня.

З 28 липня до 11 серпня інформація про відносини, зросте товариськість. Поганих новин і розмов більше. Суди, публічні виступи, важливі переговори, скандали плануйте не раніше 5 серпня.

З 29 липня до 15 вересня період активності в багатстві за рахунок інших людей, витрат, вимог про кредити і підтримки. Період почнеться погано, з серпня стане краще, багато важливого з 17-25 серпня. Борги, виплати, витрати, спадок, отримання допомоги від інших.

З 29 липня до 29 грудня 2021 року повторення хорошого, важливого, сильного і рідкісного періоду для Водоліїв. Був з 19 грудня 2020 до 13 травня 2021 – це другий важливий період для Водоліїв в 2021 році, буде сильно впливати і змінювати їх життя, рух Юпітера по знаку Водолія. Рух Юпітера вважається найкращою вказівкою для знака де буде знаходитися Юпітер. Дає зростання, експансію, нові можливості, розширення в життя і поліпшення. Юпітер згладить для Водоліїв багато проблем від Сатурна в 2021 році. За час Юпітера у Водолії Вам треба розвивати себе, позбавлятися від того, що не задовольняє Вас, шукати нове. Міняйте місце проживання. Починайте нову творчість або хобі. Новий любовний роман, розвивайте свої відносини, оформляйте офіційно цивільний шлюб. Заводьте дітей. Отримуйте вищу освіту або ступінь. Розвивайтеся інтелектуально і духовно, змінюйте свої ідеали і життєву філософію і шукайте нові. Більше подорожей. Більш вдалим будете в навчанні, на публіці, в збагаченні.

З 30 липня до 3 серпня чреда важливих поганих вказівок про інформацію про сферу відносин, спілкування, публічних виступів. До 4 серпня не плануйте нічого складного, ризикованого, скандального.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, робота, здоров’я.

З 11 до 28 липня – інформація для роботи і здоров’я.

З 22 липня до 16 серпня – відносини для багатства, психологічна і сексуальна гармонія.

Пік 24 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати, кульмінації, завершення або новий етап в житті і відносинах.

З 28 липня до 11 серпня – інформація про відносини.

З 29 липня до 30 серпня – активність в багатстві і з чужими коштами.

З 29 липня до 29 грудня 2021 – удача, розширення, зростання, великі зміни в житті.

Гороскоп опублікований 2 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,186