Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на грудень дуже важливий для Водоліїв, в кінці грудня почнуться найважливіші вказівки, періоди, здатні змінити життя у Водоліїв. Січень і лютий для Вашого знака будуть складними, дуже, постарайтеся вже зараз підготовитись (зміцнити слабке, не ризикувати, берегти себе). Але це потім, в кінці грудня і з приходом січня. А до тих пір, весь грудень буде дуже публічним для Водоліїв, багато спілкування, громадської активності, дружби і спільного. З самого початку грудня почнуться зміни в таємному, з кінця грудня зміни в житті.

З 27 червня по 7 січня 2021 року Водолії активні в спілкуванні, навчанні, торгівлі, поїздках, в кінці грудня намагайтеся не ризикувати і не конфліктувати. З 21 листопада до 15 грудня розвивайте і покращуйте стосунки з керівництвом і іншими важливими людьми.

З 1 – 20 листопад спілкуйтеся з друзями, дізнавайтеся про дружбу і групах, колективах, в яких перебуваєте, плануйте своє майбутнє. Хороший період для публічних виступів.

З 3 грудня до 7 січня (максимум лютого) період масштабних і серйозних змін, можна починати щось серйозне і масштабне нове, події можуть бути хорошими і поганими, з січня скоріш за що будуть поганими (руйнівними). Його можна розділити на дві частини. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – це час подій з таємницями, здоров’ям, духовним, різними ізоляціями від буденності (переїзди, лікарні, в’язниці, тривалі подорожі). А з 19 грудня по 7 січня (хоча скоріш за середину лютого) – різні великі зміни у Вашому житті, з середини січня вони будуть руйнувати слабке, руйнування не задовільне для Вас, проблеми з відносинами, таємницями, сім’єю, джерелами доходів.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, починання, нове. Акцент Водоліям на дружбу, суспільстві, планах. Вступайте в нові колективи або групи. Починайте політичну і громадську діяльність. Проведіть час з друзями, починайте нову дружбу і новий спільний план.

З 15 грудня до 8 січня ще один період для дружби, громадської активності, спільних планів і проектів. Більше харизми для Водоліїв, задоволення від відносин з публікою і друзями. В цей час налагоджуйте і розвивайте стосунки з суспільством і друзями, миріться, укладайте важливі договори. Можливість сподобатися суспільству, добре виступити на публіці, розібратися з публічними скандалами і публічно скандалити.

З 16 – 23 грудня виступайте публічно, покажіть свої знання та ідеї колективам, в яких Ви берете участь, навчайте своїх друзів. Вдалими будуть операції, поїздки, спільні групові плани. Займіться публіцистикою, публічними виступами, просуванням своїх ідей.

З 17 – 29 грудень психологічні фрустрації, таємна дратівливість, можуть бути таємні конфлікти, бережіть свої таємниці. Бережіть здоров’я, не робіть операції в ці дні.

Важливий період буде у Водоліїв, рух Сатурна по знаку Водолія, один з найвпливовіших на життя, найважливіших в астрології, і дуже рідкісний (раз в приблизно 30 років), період вже був з 22 березня до 2 липня, а тепер буде з 17 грудня 2021 до 8 березня 2023. Те, що було цієї весни-літа зараз може повторитися. Буде час «карми», платити за рахунками, слабке буде зруйновано, зовнішні обмеження, необхідність серйозніше ставитися до свого життя і собі. Зросте схильність до розчарування, депресії, прокрастинації, засмучення і обмеженням. Але цей же період дасть Вам схильність до планування життя, серйозності в оцінці себе і свого життя. Обмеження будуть помітні навіть у Вашій зовнішності – Ви схуднете і занепад фізичних сил. Цілком ймовірно, що проблем найбільше буде зі здоров’ям, кар’єрою, репутацією, сім’єю, нерухомістю, цілями в житті і особистим розвитком. Але це не всі сфери, багато що залежить від особистих гороскопів. На жаль, в 2021 році і частині 2022 багато сильних несприятливих вказівок. Наступні пару років для Водоліїв будуть кармічні. Це не означає, що у Вас буде менше успіху, просто життя може стати складніше. Повторюся, що слабке він зруйнує, якщо нічого не робити, не зміцнювати. Намагайтеся більше спати і відпочивати, не навантажувати себе занадто і все планувати. І намагайтеся зміцнити своє життя, свій статус, репутацію, здоров’я – це період може допомогти Вам з цим, якщо працювати. У 2021 року цей період буде згладжений рухом Юпітера по Водолію, що позиціонується як хороша вказівка. Але в будь-якому випадку з січня до березня буде багато змін в житті.

З 19 грудня 2020 до 13 травня 2021 і з 29 липня до 29 грудня 2021 – це другий важливий період для Водоліїв, буде сильно впливати і змінювати їх життя, рух Юпітера по знаку Водолія. Рух Юпітера вважається найкращою вказівкою для знаку де буде знаходитися Юпітер. Дає зростання, експансію, нові можливості, розширення в житті і поліпшення. Юпітер згладить для Водоліїв багато проблем від Сатурна в 2021 році. Але, на початку цього руху у Юпітера будуть погані вказівки в січні-лютому, про які буде написано в гороскопі на січень. За час Юпітера у Водолії Вам треба розвивати себе, позбавлятися від того, що не задовольняє Вас, шукати нове. Міняйте місце проживання. Починайте нову творчість або хобі. Новий любовний роман, розвивайте свої відносини, оформляйте офіційно цивільний шлюб. Заводьте дітей. Отримуйте вищу освіту або ступінь. Розвивайтеся інтелектуально і духовно, змінюйте свої ідеали і життєву філософію і знаходьте нові. Більше подорожей. Вдалими будете в навчанні, на публіці, в збагаченні.

З 20 грудня до 8 січня дізнавайтеся більше таємниць, пліток, чужих секретів, духовного і містичного. Проводьте таємні переговори, таємні угоди, пишіть таємні документи. Займіться таємним самонавчанням, не обов’язково щось містичне, просто вивчайте щось таємно від інших.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, результати, новини. Акцент Водоліям на роботі, завданнях, здоров’ї, таємниць, духовному. Завершуйте завдання на роботі, звільняйтеся з роботи, приймайте рішення про нові проекти або посади, проходьте останні співбесіди, наймайте або звільняйте співробітників. Займіться своїм здоров’ям. У ці дні можна відпочивати, вони гарні для духовного відпочинку і усамітнення, самотності.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на грудень 2020

З 1-20 грудня – спілкування.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, починання, акцент на суспільство і плани.

З 15 грудня до 8 січня – розвиток відносин з друзями і суспільством.

З 17 грудня до березня 2023 – стаєте серйозніше, руйнування слабкого.

З 19 грудня по травень 2021 – беріться за нові можливості в зміні свого життя і експансії.

З 20 грудня до 8 січня 2021 – вивчайте таємне і духовне.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, кульмінації, акцент на роботу і здоров’я.

Гороскоп опублікований 3 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,184