Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


Багато сприятливих періодів і негативних трендів почнуться для Водоліїв в травні. Важливий період для Вашого багатства матеріального і духовного, що розширює багатство, що дає можливості збагатитися з травня по липень, повториться з грудня місяця. Сприятливі періоди для творчості, дітей, любові і розваг. Повторення негативного важливого тренда, що руйнує, в цей раз він буде гірше. Акценти на сім’ї, любові, дітей, творчості, дружбі, товаристві і планах на майбутнє.

З 14 квітня по 9 травня помітний період для відносин з родиною, подій з нерухомістю, не зовсім приємний. З 19 квітня по 4 травня період інформації про сім’ю і нерухомості. З 23 квітня по 11 червня енергія для роботи і здоров’я.

З 1 по 5 травня дні розчарувань, депресії, занепаду сил. Не беріться за складне і бережіть репутацію, можуть бути проблеми зі здоров’ям, нерухомістю, цілями в житті, кар’єрою і репутацією, сім’єю.

З 4 травня по 11 липня період інтелектуального тонусу, товариськості, творчих ідей. Дізнаєтеся багато нового про кохання, тих кого любите, дітей, творчості, захоплення, хобі, розваги, любовних романах. Буде час поглянути по-іншому на ці сфери, переоцінити їх, повернутися. Спілкуйтеся зі своїми дітьми, вчіть їх як жити, саме час для серйозних і не дуже розмов. Дізнавайтеся про свою любов, свою кохану людину, поговоріть з ним про важливе. Вивчайте свої хобі та захоплення, займіться творчими проектами. Пишіть книги, вірші, займіться творчістю.

З 5 по 8 травня сприятливий тренд для відроджень, змін, позбавлення сферах сім’ї, таємних відносин, важливих відносин, любові, духовна гармонія.

З 6 по 10 травня не витрачайте багато грошей, бережіть свою репутацію, несприятливі дні для скандалів і судів, обережніше з відносинами, не треба купувати дороге для будинку або нерухомості.

З 9 травня по 2 червня дуже сприятливий період для Водоліїв, душевна гармонія, харизма, привабливість, творча енергія, бажання творити і розважатися, романтичний, поліпшення відносин з улюбленими і дітьми. Любов і романтики в цей період будуть дуже швидкоплинні у Вас, легко закохуватися, розвивати любовні і романтичні відносини, легко забути стару любов. Якщо в любові все добре, то Ви зможете закохатися ще сильніше. Якщо погано, може вийти згладити кути або легко розірвати цей зв’язок. Легко завести новий роман і не один. Ще один період для спілкування і відносин з дітьми, вони повинні Вас порадувати. Постарайтеся бути публічними в цей період, більше спілкуватися. Хоббі та розваги будуть приносити задоволення.

З 11 по 14 травня сприятливий тренд для важливих переговорів і угод, найкращий в цьому місяці, особливо для спілкування по проектам, кар’єрі, з керівництвом, дітьми, коханими, творчості.

Пік 11 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини. Сприятливий пік для допомоги рідним, але не знімайте останню сорочку. Починайте щось нове в сім’ї і з нерухомістю, можна проводити угоди, але краще поки не укладати договори, почекати кінця червня. Якщо встигнете укласти договір з нерухомості до 20 травня, тоді можна.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 важливий і сприятливий період для багатства. На жаль, з початком цього періоду, Ви можете помітити, що в житті у Вас настає сіра ніч, багато поганих вказівок і трендів буде під час цього періоду для життя посилені (дивіться гороскоп на грудень 2020 і січень 2021). Але для багатства цей період сприятливий. Починайте масштабні проекти для збагачення, шукайте куди вкласти гроші, щоб отримати більше. Можна починати збирати гроші, накопичувати багатство, можна розвивати свої колекції або починати нові. Легше буде збагачуватися, заробляти гроші, удача в збагаченні. Ви станете багатшими. У цей період у Вас буде зміна оцінки багатства, що вважаєте дорогим для себе, філософії багатства, як матеріального, так і духовного, нові цінності і розвиток існуючих. Вперше по-іншому поглянете на своє багатство влітку.

З 14 травня по 13 липня, повториться тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Він описаний в гороскопі на січень, цитата: «З 28 січня до 21 березня, максимум 31 березня, друга дуже важлива і сильна вказівка (тренд), рідкісна. Впливатиме на Ваше здоров’я, Ваше Я (вираз себе, поведінка, відстоювання своїх прагнень і цілей), кар’єру, професію, репутацію, духовний світ, духовні цінності, будинок і нерухомість, місце проживання, сім’ю і рідних, віру, плани на майбутнє. Якщо нічого не робити, під час зазначення буде зруйновано все слабке в цих сферах. Під час цієї вказівки будете відчувати обмеження і розчарування, бажання все кинути і зруйнувати. Ваша безвідповідальна поведінка і бунтарство будуть руйнівними. Необхідно все планувати, структурувати, відповідально підходити до проблем, посилено працювати. Важка вказівку для життя. ».

З 15 по 19 травня сприятливий тренд, щоб проявити силу волі в сімейній сфері, таємниці, психології, змінювати і впливати в цих сферах.

З 18 по 21 травня сприятливий тренд для відносин, сім’ї, любові, захоплень, серйозних договорів і покупок. Багато харизми і привабливості у Водоліїв у їх серйозності. Зміцнюйте любовні відносини, шлюб, відносини з дітьми та керівництвом.

З 19 по 23 травня дні перебільшень, масштабних подій в житті, егоїзму, впертості, ліні, намагайтеся бути обережніше з репутацією, обіцянками, сімейної сферою і друзями. Несприятливі дні для судів і публічних виступів.

З 20 травня по 9 червня обережніше з плітками, фантазіями, обманами в любові і роботі. Несприятливий тренд для укладення угод і переговорів, перевіряйте інформацію. В любовній сфері можуть бути таємні романи. Не витрачайте багато на розваги.

З 23 травня по 11 жовтня в життя у Водоліїв буде уповільнення, уповільнення цілей, кар’єри. Можуть повернутися старі, які раніше не вирішили, старі обмеження, тяжкість зобов’язань. Це, може бути, повернення того, що було у Вас з січня по травень місяць. В цей період Ви переоціните себе, свою репутацію, статус в суспільстві, дружбу, плани. Поки краще не починати нову кар’єру і плани на довгі роки.

З 26 по 29 травня обережніше з любовними романами, витратами на любов і творчість. Дні дуже романтичні, але якщо Ви в серйозних відносинах, то можуть бути проблеми.

Пік 26 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – Водоліям дасть енергії, віри, творчих сил, любові, товариськості, публічності. В цей пік кульмінації, рішення, результати. Акцент на дружбу і планах на майбутнє, любові, дітей, творчості, захоплення. Саме час прийняти важливі рішення в цих сферах. Обережніше з любовними романами, якщо у Вас вже є відносини.

З 27 по 30 травня сприятливі дні для романтичного спілкування і творчості.

З 27 травня по 3 червня енергія для роботи, беріться за складні проекти, допомагайте іншим людям, заробляйте гроші. Сприятливий тренд для здоров’я, особливо психологічного і духовного.

З 30 травня по 23 червня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Водоліїв треба поглянути по-іншому на свої любовні романи, любов, творчість, дітей, захоплення. Будете переоцінювати їх, дізнаєтеся більше корисного про них. Любовні романи будуть несерйозними, але приємними. Спробуйте ще раз поговорити про важливе з улюбленими і дітьми. Творчі проекти поки не починайте. Завершуйте або переробляти старі творчі проекти, написання книг, віршів, дізнайтеся більше про свої хобі. Повернення думок до старих розваг і захоплень, творчості.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – інформація, спілкування, з дітьми, коханими, творчістю.

З 9 травня по 2 червня – романтика, харизма, любов, творчість, стосунки з коханими і дітьми.

Пік 11 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, акцент на сім’ю і будинок, нерухомість.

З 13 травня по 29 липня – сприятливий період для збагачення матеріального і духовного.

З 14 травня по 13 липня – сіра ніч, стережіться руйнувань в життя і сім’ї.

Пік 26 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, кульмінації, акцент на дружбу, плани, дітей, любов, творчість.

З 30 травня по 23 червня – не починайте нові проекти, по-іншому погляньте на дітей, любов, творчість і захоплення.

Гороскоп опублікований 17 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,173