Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Хороший місяць для роботи і здоров’я, крім кінця. З середини місяця приріст енергії, але не стабільною, з кінця місяця енергія і активність спровокують скандали. Два важливих періоди почнуться для сфери відносин, щоб розвивати і руйнувати, захищати себе, лідирувати. З травня життя стало гірше, в кінці червня і початку липня пік для поганого.

Для Водолія з гороскопу на травень 2021 повторення поганого тренда і на час завершився хороший період, в гороскопі на квітень почався ще один період.

З 1-5 червня зміцнюйте себе, вітальність, впевненість в собі, прилив сил і енергії, займайтеся серйозним з метою, кар’єрі, репутації, любові, відносинами з дітьми, розвагах, творчості, відносинах.

З 2 до 27 червня весь період хороший для робочих відносин, здоров’я, крім 22-25 червня. На роботі поліпшення відносин з клієнтами і співробітниками, мир, гармонія. Любовні стосунки на роботі з клієнтами і співробітниками. Важливі нові договори, трудові контракти, укладайте після 23 червня, до 23 червня переукладайте, пере обговоріть існуючі договори і угоди. Суди з питань роботи на цей раз краще відкласти. Зі здоров’ям весь період буде хорошим з самого початку, лікуєте хронічні хвороби, хорошими будуть дієти, косметичні процедури, обережніше в кінці.

З 2-8 червня погані дні, скандали, травми, психологічні проблеми, втрати, небезпека для роботи, здоров’я, таємниць.

Пік 10 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – прилив сил і енергії, вітальність, нове, новини. Пік важливий для любові, творчості, романів, розваг, дітей. У всьому можете почати нове або повторення, крім інтелектуальної творчості. Для інтелектуальної творчості період найкраще, але тільки для повторного старту.

З 11 червня до 29 липня період активності у відносинах, перепади особистої активності та фізичних сил. Період буде стимулом діяти у відносинах, лідирувати, захищати себе, вступати в сильні скандали. Сила руйнувань у періоду залежить від особистих гороскопів, буде хороша вказівка з 10-17 липня, буде дуже погане вказівка з 28 червня до 7 липня. Обдумано захищайте себе, не вступайте у війну, яку програєте. З липня період стане легше.

З 12-16 червня погана вказівка, лінь, незібраність, обмани, нездійсненні фантазії, розчарування для сфер багатства, любові, творчості, розваг, дітей.

З 21-25 червня успіх і удача в багатстві, роботі, здоров’я, працюйте над великими ідеалами і цілями, дороге купуйте після 23 червня.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – усвідомлення, важливі новини, рішення, кульмінації. Хороший пік для поїздок, багатства, роботи і здоров’я, таємниць. Важливий пік для роботи, здоров’я і таємниць. Добре можете завершити завдання або роботу, прийняти рішення по роботі. Лікуйте себе фізично і психологічно, відпочивайте. Можете піти від світу, виїхати за кордон, лягти в лікарню.

З 27 червня до 22 липня важливий період для сфери відносин, початків, розвитків, завершень, з цього періоду Ви станете харизматичні, послабить проблеми в стосунках. Будуть дуже погані дні після 27 червня, пік поганого з 5-10 липня, в решту часу він хороший, найкраще з 10-17 липня. Суди, договору, шлюб, співжиття, перехід з любовних відносин в особисті, ділове партнерство, співробітництво з конкурентами, примирення в ці дні. Суди, сварки, захист своїх прав, вимоги до інших краще планувати на 10-17 липня, для любовних і шлюбних відносин це кращі дні.

З 28 червня до 7 липня чреда поганих вказівок на травми, аварії, сварки, бійки, скандали, руйнування, гірше для сфер відносин, сім’ї, кар’єри.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на червень 2021

З 2 до 27 червня – відносини на роботі, здоров’я.

Пік 10 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, рестарт, любов, діти, творчість, розваги.

З 11 червня до 29 липня – активні в стосунках.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, усвідомлення, кульмінації, результати, робота, здоров’я, таємниці, усамітнення.

З 27 червня до 22 липня – важливість відносин.

Гороскоп опублікований 9 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,174