Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Гарна буде перша половина місяця, погані вказівки будуть ослаблені, багато хороших дають енергію, успіх в поїздках, бізнесі, спілкуванні. Погана друга половина, проблеми в спілкуванні, відносинах, сім’ї та багатстві. В кінці квітня почнуться нові періоди, для роботи і здоров’я, сімейної сфери.

З гороскопу для Водолія на березень 2021 тривають періоди для різних сфер.

З 4 до 19 квітня вчіться новому і розвивайте знання, заводьте нові знайомства і дізнавайтеся більше про знайомих, товариськість і красномовство, переконливість в спілкуванні, багато новин і інформації, поїздок. Весь період дуже хороший, крім останніх кількох днів, досить важливий, дізнаєтеся багато нового, вдалими будуть переговори і поїздки. Навчайтеся новому, знайомтеся, пишіть важливе, виступайте перед публікою.

З 5-13 квітня проблемна вказівка для сексуальної сфери, розваг, любові, відносин з дітьми, азарту, витрат. Багато бажань і мінливості в них, бравада в діях. Розпилення сил на різні завдання буде шкідливим. У багатстві і розвагах не беріться за складне. Вказівка для Водоліїв слабкіше.

З 8-19 квітня хороша вказівка для Водоліїв, дасть сили, вітальність, дії. Завдання будь-якої складності зможете реалізувати, головне концентруватися на одному. Добре зможете захистити свої права і показати себе. Успіх в спілкуванні і творчості, любові, розвагах.

З 10-18 квітня погана вказівка, не надто сильне вказівку для Водоліїв, проблеми з відносинами, багатством, знайомими, поїздками, бізнесом.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини. Інформація, поїздки, навчання, новини, знайомств, спілкування. Приділіть увагу навчанню, починайте нове навчання або розвиток своїх знань – це дасть хороші результати. Відносини зі знайомими будуть проблемними.

З 12-21 квітня дуже багато енергії і сил, активності, зможете домогтися будь-яких бажаних результатів, успіх у творчості, спілкуванні, навчанні, судах, захисту своїх прав та ідей, розвитку себе і своїх ідей, поїздках, вихованню дітей, завоювання улюблених.

З 13-18 квітня прилив вітальність і впевненості в собі, покажіть себе. Будьте публічні, спілкуйтеся, успіх в зарубіжних поїздках і відносинах з іноземцями, ораторстві і переконання інших.

З 14 квітня до 9 травня період для відносин з рідними, поліпшення (невеликого ремонту та декору) будинку, важливих договорів з нерухомості і сімейних питань. Період хороший, але в цьому році у нього буде дуже багато поганих вказівок, які його зіпсують. Постарайтеся розвинути відносини з рідними, помиритися, знайти компроміси, а не погіршити або зруйнувати їх. Не поспішайте з покупкою або продажем нерухомості. Покращуйте свій будинок за своїми можливостями, а не бажанням.

З 19 квітня до 4 травня ще один період для сімейної сфери, інформація про нерухомість, спілкування і новини від сім’ї. І цей період буде мати багато поганих вказівок, неприємних новин, проблем зі спілкуванням, невдалих угод по нерухомості.

З 21-28 квітня чреда поганих вказівок для відносин, нерухомості, сім’ї, багатства.

З 23 квітня до 11 червня енергія для роботи і здоров’я, дасть хороше і погане. Буде руйнування і посилення поганого, скандали по роботі, травми, проблеми зі здоров’ям. Будуть сили стояти за свої права, енергія для складних завдань, лідерства на роботі, управління іншими. Займіться своїм здоров’ям, лікуєте себе, робіть операції. Займайтеся спортом, тільки без великих навантажень. Погані вказівки у періоду в червні.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі відомості, кульмінації, рішення, результати, продовження або завершення важливого в житті, в родині і кар’єрі. Покажіть себе в сімейній сфері, допомагайте рідним, проявіть активність з нерухомістю. У кар’єрі постарайтеся розібратися в своїх бажаннях, складних проектах, плани та цілі, отримати результати або завершити, вирішити, що робити далі. Приділіть увагу репутації і відносинам з керівництвом.

З 28 квітня до 2 травня егоцентричним і егоїстична поведінка, порушення правил. У сімейній сфері несподівана поведінку, події і зміни.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на квітень 2021

З 4 до 19 квітня – спілкування, поїздки, новини, навчання.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, знайомства, спілкування, поїздки, навчання.

З 14 квітня до 9 травня – відносини з сім’єю.

З 19 квітня до 4 травня – інформація про сім’ю і нерухомості.

З 23 квітня до 11 червня – енергія для роботи і здоров’я.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, рішення, сім’я і кар’єра.

Гороскоп опублікований 31 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,423