Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолія – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Сконцентруйте увагу на багатстві, початку нових проектів, поновлення джерел доходів, розвитку бізнесу та ділових відносин, дізнавайтеся більше корисної інформації для багатства. У гороскопі на березень для людей Водоліїв настане тимчасове полегшення, з кінця березня, припиниться погана вказівка до початку травня (кінця квітня). Березень і квітень будуть для Водоліїв хорошими місяцями. З березня більше вітальності, інтелектуальної і фізичної енергії, приємніше буде спілкування, успіх в бізнесі.

Для Водолія з гороскопу на січень триває дуже важлива вказівка – зміни в житті і цілей, руйнування слабкого, бунтарство. З січня тривають інші значущі вказівки. З гороскопу на лютий для Водолія гарна вказівка для сфери багатства.

З 2-7 березня багато інтелектуальної енергії, красномовства, товариськості, важливих новин і спілкування.

З 4 березня до 23 квітня період дасть енергію і вітальність, найбільше енергії для розваг, захоплень, спілкування, творчості і любові. Оновить Ваші бажання любовні і творчі, дасть бажання розвитку в цих сферах, активніше будете діяти, стояти на своєму, впливати на інших, руйнувати незадовільне. Займіться творчістю, іграми, розвагами та захопленнями. З дітьми станете активні в стосунках, більше вимог. Активні та енергійні в любовних зв’язках, хороший період для вільних Водоліїв. Стриманіше будьте з азартністю і розвагами, зрадами, в кінці першої половини квітня.

З 9-15 березня бережіться обманів в збагаченні, дорогих покупках, договорах, інвестиціях, матеріальної допомоги іншим. Дні для відпочинку, романтики, творчості, допомагати іншим (не матеріально).

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини і нове, важливий для багатства. Серйозно оціните свої можливості, використовуйте інтуїцію, приділіть увагу джерелам доходів, багатстві, колекціям, цінностям, бізнесу. Після серйозної оцінки – починайте нове. Інвестуйте в творчість, мистецтво, допомогу іншим.

З 15 березня до 4 квітня інформація про багатство. Самі можете вивчати, дізнатися нове і більше про своє багатство, колекції та накопичення, джерела доходів, бізнес, завдання для збагачення. Хороший період для відряджень, поїздок і нових знайомств, угод з метою збагачення та отримання нової інформації для багатства. Спробуйте дізнатися більше про свої заощадження і куди їх інвестувати, щось придбати нове для своїх колекцій. Займіться ідеями для багатства і бізнесу, плануйте, пишіть проекти, вивчайте ринок і клієнтів, оформляйте документи.

З 18-25 березня займіться складними цілями в житті, кар’єрою, творчими та інтелектуальними завданнями, вихованням дітей, домагайтеся коханої людини. У ці дні у Водоліїв буде енергія для зміцнення і досягнень.

З 18-21 березня займіться стосунками, які впливають на багатство, судами, презентацією ідей, переговорами, творчими завданнями.

З 21 березня до 3 квітня хороші дні для спілкування, публічності, угод, поїздок, навчання. Невелика удача в активності для особистих і ділових відносин.

З 22-26 березня скандальні дні для багатства і розваг, відносин з дітьми і в любові.

З 21 березня до 14 квітня гарний час для поверхневих відносин, покращаться відносини зі знайомими і далекими родичами. Відносини зі знайомими можна розвинути в щось більш важливе. Будете бажати спілкування і будете активно спілкуватися весь період. Гарний час почати навчатися того чого хочете, писати, виступати, ділитися знаннями. Більш вдалими будуть переговори, торгівля, поїздки, угоди, оформлення документів, публіцистика.

Пік 28 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – хороший пік, кульмінації, результати, рішення, важливі відомості. Приділіть увагу ухваленню рішень про завершення або продовження в питаннях поїздок, знайомств, спілкування, навчання і знань, духовного і інтелектуального розвитку. Отримайте результати в навчанні, поїздках, судах, багато різних новин. У цьому кварталі – це найкращий час для судів. Займіться своїм ставленням до життя, правді, ідеалам, прагненням, своєю філософією, якщо Ви духовні, до віри і релігії.

З 29 березня до 2 квітня ще один приріст вітальності, покажіть і зміцните себе, свою серйозність, плани та ідеї. Спілкуйтеся з начальниками і впливовими людьми.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – активність в розвагах, творчості, романах, відносинах з дітьми.

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, акцент на багатство.

З 15 березня до 4 квітня – інформація для багатства.

З 21 березня до 14 квітня – відносини з оточуючими, поїздки, навчання, переговори.

Пік 28 березня – результати, кульмінації, рішення, відомості, акцент на інформацію, поїздки, філософію життя.

Гороскоп опублікований 2 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,169