Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Весь місяць багато спілкування та інформації, по 21 число переоцінка і повернення старих знайомих з ідеями, до цього числа не розпочинайте нові проекти, уважніше будьте з документами і технікою, після 21 – нове в спілкуванні та інформації. Лютий, як і друга половина січня, буде скандальним місяцем для Водоліїв. Додадуться скандали у відносинах і багатстві, будуть хороші дні і дуже скандальні, в сімейній сфері найсильніші скандали. Відносини і багатство будуть в центрі Вашої уваги весь місяць, з кінця лютого увага перемкнеться на багатство. Руйнуйте в цьому місяці або стережіться руйнувань.

У гороскопі на січень для Водоліїв почалося багато важливих періодів і трендів, найважливіші вказують на руйнування і зміни в житті, в самих собі, в цілях.

З 1 до 25 лютого важливий період для сфери відносин, трохи менш важливий для сфери багатства. У Водоліїв зросте харизма і товариськість, бажання публічності і дружби, трохи душевної гармонії, впевненість в краще, успіх на публіці. Це хороший період, крім поганих днів (яких буде мало, але будуть для Водоліїв гірше 4-8 і 17-22 в лютому). Розвивайте відносини, але обережніше будьте під час поганих днів, починайте нові або завершуйте безглузді. Розвивайте не тільки особисті і ділові відносини, але ще відносини з друзями і суспільством. Не скандалити стане трішки легше, легше миритися і домовлятися, але не з 17-22 лютого, суди і важливі скандали краще після 21 лютого. Для сфери багатства – заробляйте, піднімайте ціни, переукладайте старі договори і нові після 21 лютого, купуйте бажане, але менше витрачайте з 4-8 і 17-22, та не скандальте. Для жінок Водоліїв період дасть більше харизми, привабливості, Ви будете подобатися публіці і особливо чоловікам, займіться зовнішністю і її зміною, стилем, але не в погані дні.

З 4-8 лютого погані дні для відносин і багатства, намагайтеся бути розважливі, дотримуйтеся правил, не ризикуйте, остерігайтеся вчинків від розчарувань і нестримних бажань.

З 9-13 лютого дуже хороші дні для відносин і багатства, для важливих і масштабних вчинків, покупок, договорів, розвитку багатства і відносин. Рішення судових і закордонних питань, публічні виступи, початок відносин та інвестицій.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це найважливіший пік для Водоліїв у 2021 році, щоб почати в житті щось важливе нове і змінити своє життя. Пік новин, нового, емоції, зросте скандальність і емоційність, руйнівність і бажання змін. Цього року життя може змінитися несподівано без Вашої участі, погані тренди (почалися в січні) посиляться. До нового ставитеся серйозніше, нове починайте обдумано, бережіть дороге і руйнуйте непотрібне. У Вас буде велике бажання змін, яке треба реалізувати тільки все обдумавши.

З 13-17 лютого дуже багато важливих новин і розуміння життя. Спілкуйтеся, відновлюйте знайомства. Успіх в ораторстві і пропаганді, навчанні себе. вдало складуться повторні поїздки і переговори, переоформлення документів, перенавчання.

З 17-22 лютого сильний вказівку для скандалів у відносинах, сімейних скандалів, витрат і матеріальних втрат. Підвищиться агресивність і образливість. На ці дні краще відкласти суди і будь-які скандали, не здійснювати витрат грошей.

З 21-28 лютого займіться лікуванням, зміною свого психологічного та духовного стану. Буде енергія для змін в сімейній сфері, ремонту будинку, розвитку відносин з рідними і впливу на них, захисту сім’ї.

З 25 лютого до 21 березня хороший період для збагачення. Час робити покупки, розвивати свої колекції, починати збирати щось, приділити увагу цінностям. Хороший період для бізнесу, треба зайнятися судами по бізнесу, оформляти договори, проводити важливі переговори, шукати партнерів для бізнесу, розвивати або розривати ділові відносини, реалізовувати спільні проекти.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, результати, кульмінації, усвідомлення. Розберіться з витратами і доходами, приділіть увагу інвестиціям, накопиченням, джерелами доходів і заробітків, спадку, боргам, отримання допомоги від інших. Спробуйте змінити свою психологію, свою систему цінностей, сексуальність. Знову, в ці дні Водолії будуть дуже бунтарські, бажання змін в житті і себе.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – привабливість, харизма, відносини, багатство.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – початок нового і новини.

З 25 лютого до 21 березня – збагачуйтесь.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, результати, кульмінації, акцент на доходи і витрати.

Гороскоп опублікований 29 січня 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,178