Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – листопад 2021 року від Марфи Бомбушкар та A.S.


Поганий місяць, посилення сварок, агресії, серйозні травми, аварії. Обидва піки важливі для життя та стосунків. Період інформації та комунікації для стосунків. Хороший період для інформації про фінанси та чужі гроші. Гарний період, що дає харизму, віру, ідеали, з кінця гороскопу на листопад для Тельців, слабо гармонує їхнє життя, легше і філософськи ставлення до проблем.

Для Тельців з жовтня 2021 року поганий, руйнівний, агресивний період для життя та стосунків.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – впертість, свавілля, агресивність, екстремізм, руйнівність, нерозсудливість для Тельців у ці дні. Руйнівний від зовнішніх та внутрішніх вказівок пік. Зовні – несподівані новини та зміни. Нове, старти. Відносини та життя.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року хороший період для Тельців. Він зробить Ваше ставлення до життя філософським, виваженим, прагматичним. Легше ставлення до проблем, твереза оцінка проблем, готовність терпіти та чекати. Період дасть Тельцям харизму, успіх у навчанні інших, публічних виступах, привабливість для послідовників та учнів. Хороший період для навчання себе, саморозвитку, далеких поїздок, судів та будь-якої істини, довгих інвестицій та бізнесу, серйозних покупок. У листопаді період дуже добрий. У грудні період змінить, усуне, відродить, посилить скандали, кардинальні дії. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нових відносин, повернення до старого в житті, переоцінка себе, ідеалів, відносин, віри. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого.

З 5 до 24 листопада проблеми у спілкуванні, бізнесі, поїздках, погані новини та інформація про стосунки, партнерів, ворогів, шлюб. Обережніше з обманами, перевіряйте інформацію, стримано ведіть бізнес, суди, переговори. Багато ідей про стосунки, сильніше товариськість, але великі перепади та крайнощі.

З 7-20 листопада черга сильних вказівок на травми, сварки, агресивність, проблеми із сексом. Гірше для стосунків, кар’єри, цілей.

З 9 листопада до 4 лютого, сильніше з 8 грудня до 9 січня, повториться тренд, що був з січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Ймовірно, спрацював для Тельців у березні-травні 2020 року. Вперше тренд описаний у гороскопі на січень 2021 року, часткова цитата: «Швидко зруйнує все слабке у Вашому житті. А самі, Ви, бажатимете руйнувати в житті все, що заважає і стримує Вас, що обмежує. Абсолютне бунтарство та революційний дух у Тельців. Найсильніші зміни у Вашій репутації, кар’єрі, важливих цілях, статусі, відносинах. … ще буде у 2022 році. За ці роки Ви змінитеся, зміниться Ваше ставлення до обов’язку, професії, статусу, довгострокових планів та цілей у житті. Зміна кар’єри та професії, звільнення або Вам набридне Ваша робота. Розлучення у особистих відносинах, розрив ділових, початок серйозної інтриги. Зовнішні події – зруйновані та непрогнозовані, але вони змінять серйозно Ваше життя та Вас.».

З 10-14 листопада найкращі дні для стосунків, дружби, публічності у листопаді. Обережніше із сварками.

З 13 листопада до 7 грудня вказівка послабить сварки та конфлікти. Дасть сили для дій у відносинах, боротьбі за правду, саморозвитку та настанови інших. Загалом більше сил та дій для Тельців. Трохи покращить стосунки, компроміси, дії. Послабить погане, легше сварки, втрати, розриви.

З 16-21 листопада харизма, привабливість, прискорення. Хороші дні зміни цінності ідеалів, життя, відносин, зовнішності.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – один із найважливіших піків на рік для Тельців, розібратися у собі та стосунках. Важлива інформація, кульмінація, завершення або новий етап.

З 24 листопада до 13 грудня інформація, поїздки, бізнес у темах боргів, виплат, витрат, здобуття багатства від інших, підтримки від інших, боржників, кредиторів, спонсорів. Гарний період. Підходящий період вивчення психології, сексології, езотерики, вивчати свої глибини та інших людей. Хороший для вивчення необхідних хірургічних операцій, виходу із психологічної кризи.

З 25 листопада до 2 грудня презентація ідей перед спонсорами, кредиторами, боржниками.

З 26 листопада до 2 грудня сприятливі дні для громадської активності, реалізації спільних планів, дружби, відносин. Допомоги друзям та партнерам. Дні згладять сварки.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Тельців на листопад 2021

Пік 4 листопада, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – зміни, екстремізм, нове, стосунки та життя.

З 5 листопада до 6 березня – гарний період для ставлення до проблем життя, харизма, саморозвиток.

З 5 по 24 листопада – інформація для відносин.

З 9 листопада до 4 лютого – руйнування.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 5 днів та спад 10 днів – кульмінації, завершення або новий етап, важливий у житті та стосунках.

З 24 листопада до 13 грудня – інформація для витрат та багатства від інших.

Гороскоп опубліковано 3 листопада 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

  1. Один комментар до “Гороскоп Телець – листопад 2021 року від Марфи Бомбушкар та A.S.”

  2. Віка в 06.11.2021 | Відповісти

    Гороскоп і справді говорить правду

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,427