Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – жовтень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


З вересня почалася низка поганих періодів для відносин, в середині жовтня невелика перерва, з кінця жовтня другий період з поганими вказівками. У жовтні хорошими стануть чужі гроші, багатство від інших, борги, виплати, допомога. Непоганий місяць для кар’єри, обережніше зі здоров’ям і роботою.

Для Тельців в гороскопі на вересень 2021 почався важливий період для відносин, з великою кількістю поганих вказівок. Тривають два періоди для роботи і здоров’я.

З 2-14 жовтня багато сил для роботи і здоров’я. Направте їх на творення, захист, реалізацію цілей, самоствердження в роботі. Приплив енергії для здоров’я. Небезпека сварок на роботі, травм зі здоров’ям.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове. Для Тельців робота, здоров’я, обов’язки, звички, вихованці. Небезпека сварок, руйнувань, якщо не направити сили на творення. Нові завдання на роботі і для здоров’я не починайте, робіть рестарт старого.

З 7 жовтня до 5 листопада хороший період для відносин для багатства, допомоги, використання інших. Хороший для психології, еротизму, маніпуляції. Нові відносини, бізнес, починайте після 18 жовтня. Весь період хороший для виплат, податків, спадщини, кредитів, різних боргів, прохання про матеріальну підтримку. Розвивайте і завершуйте відносини з боржниками, кредиторами, спонсорами, нові відносини для збагачення та бізнес починайте після 18 жовтня.

З травня повернення проблем в житті, кар’єрі, метою, затримка, необхідність зміцнювати, вирішувати, проблеми з результатами в новому. Після 11 жовтня нове в цьому, легше реалізовувати нове.

З 13-22 жовтня хороші дні для великого в роботі, кар’єрі, цілях, репутації, здоров’ї, впевненість в силах, реалізація складного.

З 15-25 жовтня погана вказівка, Тельцям ослабленна, проблеми зі сварками, втратами, змінами в роботі, здоров’ї, віри, прагненнях, життєвої філософії. Дуже погані дні для різних сварок і операцій.

Після 18 жовтня легше реалізовувати великі цілі, прагнення, плани для кар’єри, професії, репутації. Нова віра для кар’єри і репутації. Проблеми з новим, повернення старого, невпевненість в собі і кар’єрі були з червня.

Після 18 жовтня починайте бізнес, відрядження, курси для роботи і здоров’я. Період затримок був з вересня.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, важливі новини, завершення або новий етап. Тельцям вигнання, в’язниця, таємниці, обмани, репутація, відпочинок, усамітнення, робота, завдання, здоров’я, духовне, містика. Переоцінка минулого.

З 28 жовтня до 1 листопада погані дні для кар’єри, репутації, відносин, скандалів, судів, безвідповідальності.

З 30 жовтня до 13 грудня другий важливий період для відносин, перший був з 10 вересня до 7 жовтня, новий період руйнівний, активний, зміни у відносинах, сильні вчинки і реакції. Посилення вимог у відносинах, сварок, реалізації бажань, наполегливості. Весь період Тельці дратівливі, уперті, готові до бою, ризик аварій, травм, бійок. Скандали у відносинах зруйнують відносини, бережіть дорогі відносини і терпіть, проблеми з судами, конкурентами, бізнесом, шлюбом, серйозними зрадами. Терпіння мало. Найгірше з 7-14, 15-20 листопада, з 4-11 грудня. Гарна вказівка з 13 грудня до 7 грудня для чесних, обдуманих, по справедливості, сильних вчинків і скандалів у відносинах, суді, бізнесі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельців на жовтень 2021

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, робота, здоров’я, сварки.

З 7 жовтня до 5 листопада – гарне багатство від інших.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення або новий етап для багатьох сфер, таємниці, самотність, робота, здоров’я.

Гороскоп опублікований 3 жовтня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,171