Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


З гороскопу на вересень почнеться низка поганих періодів для сфери відносин, яка триватиме до грудня. Перший з періодів дасть оцінку відносинам, оновлення, розвиток, незадоволеність, зради, обмани. Активність в сферах роботи і здоров’я, переоцінка, повернення.

З гороскопу на липень 2021 Тельцям більше сил, активності в розвагах, з гороскопу на серпень багато різних періодів.

З 3-9 вересня енергія, сила волі, діяльність. Хороші дні для руйнувань і оновлень. Активні в ідеях, прагненнях, любові, розвагах, бізнесі і відносинах.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – багато енергії, сил, впевненості, швидкості, швидкий розвиток подій. Пік нового і новин. Тельцям важливий для змін в житті, сильніше того, що раніше відкладали або не наважувалися. Важливий для любові, дітей, творчості, захоплень. Можна завагітніти.

З 10 вересня до 7 жовтня важливий період для відносин, поганий, днями легше. Суди, публічні скандали, ризикований бізнес, договори в яких не впевнені краще відкласти на наступний рік. Бережіть відносини, якщо дорогі Вам, багато вказівок на руйнування, зради, обмани, маніпуляції. Посилиться незадоволеність відносинами.

З 12-16 вересня обережніше з судами, публічними виступами, поїздками, не довіряйте всім новинам.

З 15-19 вересня багато сили волі для змін в житті, любові, творчості, ідеях, вірі, впливу на інших. Хороші дні для спроб завагітніти.

З 15 вересня до 30 жовтня сили для роботи і здоров’я. Для здоров’я займайтеся спортом, у вересні можна робити операції, в жовтні додатися сил, але потрібно бути обережніше. На роботі у вересні беріться за будь-які завдання, захищайте свої права, вимагайте від клієнтів, співробітників і роботодавців. У жовтні на роботі надлишок сил і енергії, головне направити їх на творення, а не руйнування. Плануйте найскладніше на жовтень, краще для завершення і рестарту старих завдань.

З 18-24 вересня і з 30 вересня до 6 жовтня хороші дні для навчання, публічних виступів, поїздок, контактів, бізнесу по роботі і кар’єрі.

З 19 вересня до 4 жовтня обережніше з ідеями, судами, повчанням інших, особливо на роботі.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – більше енергії, кульмінації, рішення, важливі новини, завершення або новий етап. Для Тельців важливий для планів, дружби, публіки, любові, творчості, захоплень, дітей.

З 23 вересня до 2 жовтня хороші дні для реалізації складних цілей, захисту своїх прав для репутації, кар’єри, по роботі.

З 27 вересня до 18 жовтня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Тельців настане період затримок в роботі, бізнесі, відрядженнях, курсах. Краще на роботі зайнятися старим, завершувати завдання, переоцінити роботу, переробити. У багатстві переоцінка, можливість відродити джерела доходів, повернути старих клієнтів. У любові і творчості переоцінка, відродження старих почуттів і інтересів. Повернення хронічних захворювань, постарайтеся їх вилікувати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, любов, діти, творчість, прискорення змін в житті.

З 10 вересня до 7 жовтня – відносини.

З 15 вересня до 30 жовтня – сили для роботи і здоров’я.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – завершення або новий етап, важливі новини, таємниці, духовне, здоров’я, робота.

З 27 вересня до 18 жовтня – переоцінка, затримки, повернення в здоров’я, роботі, любові, творчості, багатство.

Гороскоп опублікований 2 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,186