Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Всі піки в гороскопі на серпень дуже погані, в іншому місяць хороший. Хороший період для спілкування, інтелектуальної творчості, інтелектуальний тонус. Два важливих, хороших, періоду для сфер роботи і здоров’я.

З гороскопу на липень 2021 для Тельців повторення періоду для кар’єри і статусу, проблем з самооцінкою, тривають інші хороші періоди.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік несподіваних змін, подій, новин, починань. Руйнування, революції, бунтарство, звільнення. Тельцям зміна себе, звільнення, бунтарських вчинків, сімейних революцій, змін місця проживання, нерухомості, сім’ї.

З 11 до 30 серпня інтелектуальний тонус, товариськість, хороший період, краще для інтелектуальної творчості, підійде бізнесу, творчим завданням, навчанню новому. Важлива інформація про дітей, любові, творчості. З 11 до 30 серпня сила і енергія для ідей, промов, бізнесу, будь-яких складних інтелектуальних завдань.

З 16 серпня до 10 вересня хороший період для відносин на роботі. На роботі розвивайте стосунки з клієнтами і співробітниками, укладайте договори, миріться, судіться. Легко наймати і звільняти співробітників. Можна піднімати ціни на свої послуги. Покращення здоров’я, гарний час для косметичних процедур, дієт.

З 17-21 серпня посилення інтелектуального тонусу, активності.

З 19-25 серпня сили і енергія, підвищена сексуальність, легкі будете на підйом в будь-яких починаннях і завданнях, легко реалізувати малі проекти.

З 20 серпня до 18 січня 2022 року фоновий період повернення подій і бажань на зміни в житті, зовнішності, прискорення вчинків, бунтарство, готовність до порушень і руйнувань. Що було змінено, зруйновано в ці півроку – повториться, якщо за ці півроку відкладали свої бажання на зміни в житті – реалізуєте.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – проблеми з масштабним в оцінці, прагненнях, себе, репутації, кар’єри, статусу, цілей, сім’ї, нерухомості. Це важливий пік для Тельців, результати, рішення, важливі новини, завершення або новий етап. Головне не перебільшувати свої можливості і бажання.

З 30 серпня до 5 вересня сварки, публічні скандали, проблеми в любові і зради, Тельцям вказівка ослаблена.

З 30 серпня до 5 листопада нове і старе в роботі і здоров’я, важливі новини, навчання, відрядження, знайомства, спілкування, завдання. Період Тельцям дуже хороший, погана вказівка з 19 вересня до 4 жовтня буде ослаблена. Час для нового до 27 вересня і після 18 жовтня, старе з 27 вересня до 18 жовтня. Під час старого не розпочинайте нове, поверніться до старого. Найкраще період буде з 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня – це хороші дні для використання знань в професії, вивчення нового, презентації проектів, бізнесу, договорів, спілкування з клієнтами. Дізнавайтеся про здоров’я, способи лікування хвороб, медичних процедурах, ЗСЖ, шукайте докторів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на серпень 2021

Пік 8 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – революції, нове, новини, сім’я і Ви.

З 11 до 30 серпня – інтелектуальний тонус.

З 16 серпня до 10 вересня – відносини на роботі, поліпшення здоров’я.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, результати, завершення або новий етап, масштабне, сім’я і кар’єра.

З 30 серпня до 5 листопада – інформація для роботи і здоров’я.

Гороскоп опублікований 8 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,165