Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Поганий місяць, погані періоди і вказівки почалися з червня. Друга половина липня і серпень краще для Тельців. Хороший період інформації та спілкування. Хороші періоди для любові, зрад, розваг, творчості, харизми і енергії. Важливий пік для сфер, сім’ї, кар’єри і статусу. З кінця липня повторення важливого періоду для кар’єри і статусу.

З травня й червня йдуть різні періоди і тренди.

З 5-10 липня дуже погані дні, розчарування, зради, витрати, сварки, проблеми в родині, кар’єрі, статусі, багатстві, скандалах.

З 10-17 липня підсилення для любовних відносин, зрад, бізнесу, розваг, сімейної сфери, хорошого і поганого. Агресивність і дратівливість для Тельців.

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове. Тельцям старт в поїздках, навчанні, комунікації, бізнесі, знайомствах.

З 11 до 28 липня хороший період для спілкування, новин, поїздок, швидкого або несерйозного навчання, невеликого бізнесу і справ. Отримуйте нові навички для життя, розвивайте знайомства.

З 13-17 липня хороші дні для публічності, допомоги іншим, спілкування, творчості.

З 16-20 липня психологічні та ідеологічні фрустрації, руйнівні публічні скандали.

З 22 липня до 16 серпня полегшення, спокій, гармонія, харизма і привабливість. Хороший період для любові, розваг, творчості, відносин з дітьми та коханими. Період послабить всі сварки і незадоволеність життям.

Пік 24 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це важливий пік для Тельців, результати, рішення, важливі новини, завершення або новий етап. Найважливіше в сферах сім’ї та нерухомості, кар’єри і статусу, цілей в житті.

З 27 липня до 1 серпня низка вказівок на сварки, травми, неконтрольовану силу.

З 28 липня до 11 серпня інформація про сім’ю і нерухомості, спілкування з рідними, бізнес по нерухомості. У періоду багато поганих вказівок, найгірше з 30 липня до 3 серпня.

З 29 липня до 15 вересня приріст енергії і фізичних сил, цілеспрямованості, активності. Найбільше для розваг, творчості, любові, в темах дітей. Завоювання улюблених, розрив поганої любові. Виховання дітей. Сили для творення в творчості. З 17-21 серпня важливі гарні вказівки для періоду на новини і розвиток.

З 29 липня до 3 серпня чреда вказівок на сварки, травми, агресивність, гірше для розваг, любові, кар’єри, статусу.

З 29 липня до 29 грудня 2021 року повторення важливого періоду, був з 19 грудня 2020 до 13 травня 2021. Бажання і мрії, не підкріплені реальністю і серйозними діями, не реалізуються. Намагайтеся братися за те, що можете зробити в кар’єрі і статусі, досяжні цілі. Бережіть репутацію, менше обіцянок. Будь-які розчарування в житті будуть масштабніші, ніж звичайно. Не зовсім хороший період для Тельців, якщо Ви безвідповідальні і лише любите мріяти і планувати. У кар’єрі і статусі у Вас будуть нові можливості, зможете змінити місце роботи і професію не раз за цей рік, будуть можливості прославитися і зробити собі ім’я. Беріться за ці нові можливості, але ставитеся до них серйозно.

З 30 липня до 3 серпня чреда поганих вказівок для бізнесу, інформації про сімейне сфері, поїздок, спілкування.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, спілкування, поїздки, навчання.

З 11 до 28 липня – спілкування, поїздки, навчання, бізнес.

З 22 липня до 16 серпня – харизма, любов, розваги, творчість, відносини з дітьми.

Пік 24 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, завершення або новий етап, кар’єра і статус, сім’я і нерухомість.

З 28 липня до 11 серпня – інформація про сім’ю і нерухомості.

З 29 липня до 30 серпня – енергія і фізичні сили, розваги.

З 29 липня до 29 грудня 2021 – важливий період для самооцінки, кар’єри, статусу, цілей в житті.

Гороскоп опублікований 8 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,404