Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


Травень буде складним місяцем для Тельців, хоча і буде світле віконце в середині місяця. Цей рік не рік Тельців, червень і липень будуть досить конфліктні. Лише з липня, може бути серпня, буде невелике полегшення. Друга декада травня більш-менш сприятлива. У травні багато періодів впливатиме на Ваше багатство, джерела доходів, накопичення, колекції, цінності. Розпочнеться повторення, або посилення, несприятливого тренда, що вказує на несподівані і швидкі руйнування, аварії, неприємні зміни. Завершиться на час період для кар’єри, репутації, статусу, він же давав Вам розчарування і крайності в житті. Буде помітний сприятливий період для дружби, товариства, планів.

З 14 квітня по 9 травня акцент на відносини і багатство, може бути багато несприятливого. З 19 квітня по 4 травня інтелектуальний тонус, можуть бути не приємні новини, спілкування, угоди, поїздки. З 23 квітня по 11 липня активні в спілкуванні зі знайомими і далекими родичами.

З 1 по 5 травня найскладніший тренд, може бути, що Тельцям він буде довше. Несприятливі події, розчарування, обмеження зі здоров’ям, занепад сил, кар’єрою, репутацією.

З 4 травня по 11 липня багато інформації про багатство і для багатства. Період сприятливий щоб використовувати свої знання для багатства, укладати угоди, дізнаватися де можна заробити, знаходити нові навички для заробляння грошей, проходити курси для роботи, вивчати своє багатство, депозити, накопичення, проводити угоди і переговори, оформляти документи. Спілкуйтеся з клієнтами, подивіться на свої проекти, які дають дохід, джерела доходів. Займайтеся інтелектуальними проектами, торгівлею, угодами, документами. Але обережніше після 20 травня по 9 червня, буде тренд обманів, нерозуміння, ліні, складності. З 30 травня по 23 червня по-іншому подивитеся на своє багатство.

З 5 по 8 травня єдиний сприятливий тренд для відносин і багатства, після складного квітня і травня в цій сфері. Цей тренд дасть Вам харизму, привабливість, магнетизм, маніпулювання іншими. Сприятливий для змін, відроджень, позбавлення в стосунках і багатстві.

З 6 по 10 травня несприятливі будуть романи, особливо з керівництвом. Незадовільні будуть дорогі покупки. Буде велике бажання романів і витрат.

З 8 по 15 травня багато енергії, фізичних сил, легко виходитимуть емоції і втілення в життя бажань. Займайтеся тим, чим хочете, можна братися за складні проекти, якщо Ви їх хочете. Збільшиться бажання нового, експериментів, бунтарства.

З 9 травня по 2 червня період для сфери багатства, зможете збагатитися, вдало укласти угоди, здійснити покупки, поповнити свою колекцію. Порадуйте себе і купіть собі, що серце бажає. Оновлюйте свої джерела доходів, шукайте нові, обговорюйте спільні проекти. На цей період плануйте важливі переговори. Можна починати збирати гроші, робити інвестиції, але в борг давайте тільки по 20 травня. Обережніше з угодами і переговорами після 20 травня, якщо не довіряєте, то не укладайте, а після 30 травня не робіть дорогих покупок.

З 11 по 15 травня буде вітальність, творча енергія, більше доброти. Це сприятливі дні допомагати іншим і сяяти на публіці. Посилиться інтуїція, можуть бути віщі сни.

З 11 по 14 травня сприятливий тренд для серйозних переговорів і угод, особливо для кар’єри і багатства. Виступайте перед керівництвом і партнерами, покажіть свої знання, зміцнюйте свої зв’язки з ними. Можна поговорити про серйозне з дітьми та коханими.

Пік 11 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – найважливіший пік для Тельців у 2021 році, для початку нового. Пік принесе нове і новини, нові бажання, вчинки, творчість, інтуїцію, все в ці дні буде дуже помітним для Тельців. Починайте щось нове в своєму житті, дивіться на своє життя і свої бажання, здійсніть це. Дуже сприятливий початок духовного розвитку, слідування осяяням, творчі проекти, допомога іншим і публічна активність. Можна просити про допомогу у друзів і суспільства.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 тривати один і той же період, але зараз, з травня по липень, цей період принесе Вам більше полегшення. Полегшення буде в тому, що з грудня минулого року у Вас зросли бажання, більше крайнощів і максималізму, впертості, можливо в житті виникали проблеми через невідповідностей можливостей бажанням, може бути тому що Ви хотіли занадто багато. Всі розчарування в житті були масштабні. Робили з мухи слона в усьому. Цей період з грудня по травень ще повториться з 29 липня по 29 грудня, насправді він не так вже й несприятливий. Так, падали різко духом, та й різко піднімалися. Так, могли розчаруватися у багато чому, але ж було бажання більшого. А головне, що цей період сприятливо впливав на Вашу кар’єру, цілі, репутацію, особливо якщо Ваші бажання відповідали дійсності. Хоча, у періоду було багато несприятливих вказівок, могли бути втрати в репутації, цілях, статусі в житті, кар’єрі в зимку. Але не важливо. Поки його не буде пару місяців, Вам буде легше. З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 інший період, який масштабно вплине на розвиток дружби, планів, громадської активності. У Вас буде багато планів, ідей на Ваше майбутнє, новий погляд на своє далеке майбутнє. Позбудетеся від незадовільних планів. У Вас буде розвиток сфери дружби, нові друзі і поліпшення дружби. А якщо дружбу неможливо поліпшити, то зможете від неї позбутися. Цей період оновить Вашу дружбу і публічне життя. У суспільному житті багато подій, виступів на публіці, участь клубного життя. Ставайте членом клубу або громадської організації. Можете стати політиком або більше цікавитися політикою. Як мінімум просто більше часу будете присвячувати друзям, планам, суспільству, масштабно переглянете ці сфери. Цей період навіть трохи згладить негативні вказівки, адже буде віра в майбутнє, але цього літа Ви згладжування не помітите, в наступному році буде краще. Не помітите, тому що з травня по липень, а може бути серпень, буде повторення несприятливого тренда.

З 14 травня по 13 липня, повториться тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Його повторення буде гірше, особливо з червня місяця. Він описаний в гороскопі на січень, цитата: «Друга важлива і рідкісна вказівка, теж погана і теж сильний вплив на Тельців з 28 січня до 21 березня, максимум 31 березня. Швидко зруйнує все слабке в Вашому житті. А самі, Ви, будете бажати руйнувати в житті все, що заважає і стримує Вас, що обмежує. Абсолютне бунтарство і революційний дух у Тельців. Найсильніші зміни у Вашій репутації, кар’єрі, важливих цілях, статусі, відносинах. Вказівка буде повторюватися ще пару раз в 2021 році, а може бути буде з січня до серпня і повториться лише з осені, ще буде в 2022 році. За ці роки Ви змінитеся, зміниться Ваше ставлення до обов’язку, професії, статусу, довгостроковим планам і цілям в житті. Зміна кар’єри та професії, звільнення або Вам набридне Ваша робота. Розлучення в особистих відносинах, розрив ділових, початок серйозної інтриги. Зовнішні події – розрушаючі і непрогнозовані, але вони змінять серйозно Ваше життя і Вас. ».

З 15 по 19 травня сила волі, наполегливість, впливовість. Сприятливий тренд змінювати себе, робити операції, змінювати світогляд, віру. Можна впливати на інших, направляти їх, бути наставником.

З 18 по 21 травня серйозні покупки і договору можна планувати в ці дні. Зміцнюйте стосунки, шлюб, з керівництвом і ВІПерсонами. Сприятливий тренд, щоб укладати важливі договори по кар’єрі, шлюбу.

З 19 по 23 травня не хваліться своїм багатством, не витрачайте багато грошей, особливо на дружбу і суспільство, перед друзями і на публіці. Погані дні для публічних скандалів, судів, масштабних планів.

З 20 травня по 9 червня несприятливий тренд для багатства, інформація про багатство може бути з спотвореннями, буде лінь в роботі над проектами які дають дохід, безвідповідальність, плутанина, складно фокусуватися на чомусь одному. У ці дні краще не братися за складні проекти, перевіряйте ще всю інформацію, не давайте обіцянок. Переговори, угоди, документи, колекції, накопичення, інвестиції, вся інформація про це може бути неправдива. З друзями, мріями, планами на майбутнє не завадить обачність і вже точно не витрачайте багато на це грошей. Публічні скандали, плітки, обмани будуть погано впливати на багатство.

З 23 травня по 11 жовтня можуть повернутися старі проблеми з кар’єрою, статусом, репутацією, цілями, важливими проектами. У цих же сферах буде уповільнення, по-іншому на них поглянете і оціните. Це сприятливий період щоб зміцнити їх, завершити старе. Може бути руйнування старого, повернення старих проблем, буде повторюватися негативний тренд. Краще не починайте новий кар’єрний шлях, нову професію, зміну статусу, важливий проект. Все довгострокове в цих сферах так само краще не починати. Якщо Ви планували вступати в шлюб офіційно, може бути, теж будуть проблеми. Але може завершитися старе, що раніше не могли завершити, повторяться проблеми.

З 26 по 29 травня романтичні дні, творчі, щедрості. Можете бути дуже ліниві в ці дні. Обережніше з любовними романами, публічними і таємними. Складні проекти не беріть на себе. Намагайтеся багато не витрачати на дружбу і суспільство.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, кульмінації, рішення, усвідомлення. Обережніше з кар’єрою, репутацією, статусом, цілями, любовними романами, переговорами, угодами, документами, витратами в ці дні, будуть посилені негативні тренди. Акцент піку на Ваші джерела багатства, спадок, борги, інвестиції, заробітки, витрати, отримання допомоги від інших. Обережніше з спілкуванням з кредиторами, боржниками, клієнтами, керівництвом. Можна зайнятися своєю психологією, робити операції в ці дні.

З 27 по 30 травня товариськість, харизма, чарівність, але серйозні переговори і угоди краще не проводити. Сприятливо спілкування романтичне. Творча енергія.

З 27 травня по 3 червня енергія для громадської активності, спільних проектів, дружби. Допомагайте друзям і суспільству. Будьте наставником і захисником для друзів, займіться спільними проектами, приймайте участь в публічних заходах.

З 30 травня по 23 червня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Тельці по-іншому подивляться на своє багатство, джерела доходів, проекти, роботу, колекції. У всього цього буде переоцінка, перегляд. Зміни Вашої системи цінностей, чим дорожите і що цінуєте. Повернення старих поглядів на багатство і цінності. Поки краще не поповнювати свої колекції новим, але можна спробувати поповнити старим, що раніше не вдавалося. Можуть повернутися старі клієнти і можете відновити стосунки зі старими клієнтами, але нових поки не беріть. Нові розпочаті проекти для збагачення не будуть задовільними, потім треба буде їх переробляти, затягнуться. Не починайте переговори, інвестиції, угоди, оформлення документів для збагачення.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – інформація про багатство.

З 9 травня по 2 червня – збагачення.

Пік 11 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, акцент на Ваше життя.

З 13 травня по 29 липня – масштабне в дружбі, планах, суспільстві.

З 14 травня по 12 липня – несприятливий в кар’єрі, репутації, статус, руйнування в житті.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, кульмінації, рішення, акцент на багатство, витрати, спадок, допомогу.

З 30 травня по 23 червня – перегляд сфери багатства, повторення старого в багатстві.

Гороскоп опублікований 28 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,493