Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Поганий місяць для Тельців, до серпня мало хорошого. Хороші відносини з оточуючими. Найгірше в сімейній сфері, після в кар’єрі. До кінця липня вказівки на травми і аварії, сварки. З липня в сімейній сфері стане легше.

З травня триває вказівка на руйнування і багато періодів, з квітня один період.

З 1-5 червня хороші дні для багатства і кар’єри, репутації.

З 2 до 27 червня хороший період для відносин з оточуючими, спілкування, навчання, поїздок. У знайомих, коло спілкування, сусідів, можете знайти підтримку, любовні відносини, ділове партнерство. Погані з 22-25 червня.

З 2-8 червня для Тельців слабка вказівку на сварки, травми, агресивність, гірше для публічних скандалів.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, початок старого. Важливий пік для багатства. Нове з інвестиціями, покупками, переговорами і будь-яким в бізнесі не починайте. Пік для рестарту. Переоціните своє багатство, дізнайтеся більше про старе і існуюче.

З 11 червня до 29 липня період аварій, агресії, травм, сварок. Якщо Ви агресивна і скандальна людина, часто потрапляє в неприємності – стережіться. У сімейній сфері найсильніші проблеми. Період дасть енергію, активність, в сімейній сфері. Лідерство над рідними. У нерухомості легко все руйнувати, після 10 липня спробуйте будувати. Найгірше період з 28 червня до 10 липня, в дні, що залишилися залежить від Вас, крайності в тенденціях з 10-17 липня.

З 12-16 червня погана вказівку для багатства, суспільства, дружби, планів на майбутнє, розчарування, лінь, обмани, хвастощі.

З 21 по 25 червня гарна вказівка для спілкування, дружби, товариства, публічних виступів, навчання, поїздок.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – хороший пік, кульмінації, важливі новини, результати, завершення або новий етап. Успіх в суспільстві, на публіці, з друзями. Пік важливий для ідей, віри, філософії, поїздок, спілкування, знайомств, навчання, вищого навчання.

З 27 червня до 22 липня важливий період для відносин з рідними, прикраси будинку, бізнесу з нерухомістю. Цього року період поганий, гірше за все з 5-10 липня, проблеми почнуться з 27 червня. Вказівка на поліпшення з 10-17 липня, якщо все погано з самого початку тоді замість поліпшення – крайності поганого.

З 28 (24) червня до 7 (10 \ 17) липня вказівки на сварки, травми, руйнування, зради, гірше для сімейної сфери, кар’єри, репутації.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на червень 2021

З 2 до 27 червня – спілкування.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рестарт, нове, новини, багатство.

З 11 червня до 29 липня – агресивний період, активність в сімейній сфері.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новий етап або завершення, важливі новини, навчання, спілкування, поїздки, філософія життя.

З 27 червня до 22 липня – відносини в родині.

Гороскоп опублікований 18 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,167