Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Квітень і травень будуть складними місяцями для Тельців, поганого вистачатиме до серпня. У Вас було ослаблення поганого з кінця березня і триватиме до кінця квітня, в травні проблем, раптових змін і руйнувань, додасться. У гороскопі на квітень розпочнуться важливі періоди для Ваших сфер відносин, багатства, знайомств, спілкування, навчання, поїздок, новин, інтелекту, системи цінностей. Бережіть своє здоров’я і таємниці. До другої декади квітня постарайтеся відпочити і підготуватися.

Періоди для таємниць, таємних відносин, відпочинку, заробітків і витрат тривають для Тельців з гороскопу на березень 2021.

З 4-19 квітня дізнаєтеся таємниці, плітки, будете приймати участь в таємних переговорах, угодах, спілкуванню, вивчайте таємні мистецтва і містику, свої і чужі таємниці. Період хороший для таємної інформації, поїздок, навчання.

З 5-13 квітня скандальні дні для спілкування, скандали на публіці, неуважність в бажаннях, дурні витрати.

З 8-19 квітня працюйте над таємницями, енергія для таємницею активності і розвитку таємного, духовного зростання, поліпшення психологічного стану. Будуть сили для багатства, заробляння грошей, показати себе інвесторам і клієнтам, відстояти свої права.

З 10-18 квітня чреда поганих вказівок втрат для відносин і багатства, гірше для таємного і скандалів.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, невелика депресія, підвищена жорстокість і бажання почати щось завершувати або позбавлятися. Приділіть увагу таємницям, духовному, здоров’ю, психологічному стану, смерті.

З 12-21 квітня хороша вказівку для розвитку і досягнення цілей в багатстві і кар’єрі, захищати свою репутацію і багатство, боротися за місце під Сонцем.

З 14 квітня до 9 травня важливий період для Тельців, впливає на відносини і багатство, розвиток, оновлення та відновлення, завершення. На жаль, в 2021 році у періоду багато поганих, Тельцям сильних, вказівок, не дасть він хорошого розвитку, мало дасть гармонії. Постарайтеся поліпшити, постарайтеся не поспішати руйнувати і змінювати, не ризикувати, не чекати занадто багато чого, не порушувати правила, незадоволеність.

З 19 квітня до 4 травня другий важливий період для Тельців, впливає на навчання, інтелект, товариськість і коло спілкування, знайомства, поїздки, угоди, переговори, важливу інформацію і новини. Багато поганих вказівок на обмеження, обмани, розчарування.

З 21-28 квітня чреда поганих вказівок для спілкування, відносин, багатства, поїздок, навчання і іншого.

З 23 квітня до 11 червня нейтральний або хороший період для Тельців, дасть енергію для спілкування з іншими, будете лідером в колі знайомих, родичів, сусідів. Після 4 травня буде легше навчатися новому, розвивати свої знання. Якщо у Вас схильність до сварок з сусідами і родичами, тоді період буде гірше. В кінці період поганий.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це один з найважливіших піків для Тельців в році, дні емоційні, егоїстичні, ексцентричні, раптові зміни і нестандартна поведінка, руйнування або звільнення. Кульмінації, результати, рішення, завершення або продовження по-іншому. Приділіть увагу своїм відносинам і своєму життю. Пора розібратися в собі і своїй поведінці, своїх бажаннях, самореалізації, показати себе світу і партнерам, прийняти важливі рішення про це. Свої бажання у відносинах реалізовуйте обдумано, втрати відносин і скандали в стосунках будуть складними для Вас.

З 28 квітня до 2 травня ексцентрична поведінка, бажання руйнувати, нервові дні, безсоння, несподівані зміни зовнішності, травми.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельців на квітень 2021

З 4-19 квітня – таємна інформація та спілкування.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, таємниці і духовне, психологічний стан.

З 14 квітня до 9 травня – відносини і багатство.

З 19 квітня до 4 травня – інформація, поїздки, спілкування, знайомства.

З 23 квітня до 11 червня – активне спілкування.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – результати, завершення або зміни, Ваше життя і відносини.

Гороскоп опублікований 7 квітня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,415