Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


2021 рік для Тельців непростий, з початку року почалися важливі і складні вказівки, одна з вказівок тимчасово завершиться в кінці березня. У березні та квітні відпочивайте, поки є час, виправляйте таємні проблеми, заробляйте гроші, плануйте і вивчайте цілі, досягнення, професію, репутацію і кар’єру. Весь місяць будете приділяти увагу дружбі і планам на майбутнє, будете починати нові. В кінці місяця починайте відпочинок, завершуйте роботу, увага до роботи і здоров’я, таємниць.

Важливі вказівки для кар’єри, цілей, положення в житті і відносин, розвитку, тривають для Тельців з гороскопу на січень, завершаться в березні, одна з них повториться з кінця квітня або початку травня. З гороскопу на лютий багато різних вказівок.

З 4 березня до 23 квітня буде енергія і бажання для заробітку грошей і витрат. Період в цьому році хороший, зможете більше заробити, ніж витратити, а витрати будуть приємними. Займіться розвитком джерел доходів, беріть нові підробітки і завдання, вимагайте заслуженого підвищення заробітної плати та оплати праці. Вимоги, суди, скандали для сфери багатства під час цього періоду будуть сильніше і частіше, але в цей раз вдалими і корисними, крім 22-26 березня і на початку квітня.

З 9-15 березня успіх на публіці і в любові, багато чутливість і мрійливості, відпочивайте і розважайтеся, а від серйозних справ тримайтеся подалі, для бізнесу погані дні.

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – хороший пік для несерйозного, нового, новин. Почати несерйозний роман, публічний виступ, приділити увагу друзям, суспільству, недалеким планам на майбутнє, допомагати іншим. З серйозним треба бути обережніше, не час для витрат, планів по бізнесу. Романтичний і творчий пік, відпочивайте.

З 15 березня до 4 квітня інформація про друзів і суспільстві, дізнаєтеся про них більше, спілкування з ними, легше говорити на публіці, доносити свої ідеї друзям і суспільству. Хороший період для планування, особливо для творчих планів та ідей. Подумайте про своє майбутнє, що хочете досягти, дізнайтеся про перспективи своїх планів і проектів.

З 18-25 березня хороші дні для серйозних завдань, дорогих покупок, стояти за свої права в кар’єрі і багатстві, за свою репутацію, зможете досягти складних цілей.

З 18-21 березня публічна привабливість, успіх в суспільстві і дружбі, стосунки, будете помітні в ці дні, додасться енергії.

З 22-26 березня стережіться витрат і скандалів в угодах.

З 21 березня до 3 квітня ще одна вказівка, коли додасться енергії, тепер успіх буде в таємних відносинах, покажіть себе в них, відпочивайте.

З 21 березня до 14 квітня гарний час для відпочинку, краще в цьому році, особливо якщо з початком року у Вас в житті почалися неприємності – це можливість перепочити (в кінці квітня або початку травня повторення поганої вказівки). Відпочивайте, навіть якщо без відпустки, у Вас все одно виникне душевна гармонія і бажання усамітнення. Ще цей період хороший для таємних романів і таємних відносин, початку, поновлення, розвитку, завершення. У квітні буде сильне бажання таємних любовних романів, зрад, якщо в існуючих особистих відносинах проблеми. Таємні любовні романи і зради. Вдало таємно вести ділові переговори і укладення угод, діяти разом з кимось потай. Таємно збагачуватися, робити покупки або інвестувати приховано від інших.

Пік 28 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – хороший пік для завершень, усвідомлення, отримаєте важливі звістки, кульмінації. Завершуйте завдання на роботі і починайте відпочинок або усамітнення до середини квітня – це найкраще. Приділіть увагу своєму здоров’ю, психологічному стану, завершення лікування, важлива діагностика. Завершуйте шкідливі звички. У роботі і обов’язках завершуйте і реалізовуйте бажання, співбесіди, наймання або скорочення співробітників, клієнтів. Пік дасть важливі події в таємницях і таємних відносинах, покаже Вам таємниці або Ви покажете свої. Шукайте душевну гармонію, присвятіть дні піку відпочинку. Добрий смуток, невелика депресія буде корисною, дасть стимул для нових бажань, духовного зростання і відносин. Щось важливе може завершитися незалежно від Вас, в житті, або побажаєте завершення.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельців на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – активно заробляти і витрачати.

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, дружба, плани, суспільство.

З 15 березня до 4 квітня – спілкування, плани, дружба, товариство.

З 21 березня до 14 квітня – відпочинок, особисті та ділові таємні відносини.

Пік 28 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – звістки, результати, рішення, робота, відносини, таємниці, здоров’я і духовне.

Гороскоп опублікований 9 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,373