Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Дуже багато залежить від особистих гороскопів, які можуть пом’якшити або погіршити загальний гороскоп для Тельця. З середини січня починаються погані тренди, найгірше їх вплив до кінця березня, але потім ще буде повторення в цьому і наступному році. У найгіршому варіанті, самий сильний поганий тренд триватиме до серпня місяця і повториться з середини осені. У січні лише все почнеться, в кінці січня і середині лютого перші піки, все буде швидко і з крайністю.

У грудні 2020 почалися два важливих періоду, перечитайте гороскоп для Тельця на грудень 2020. За загальним вказівкам – ці два періоди вплинуть Ваш статус і кар’єру, вітальність і самооцінку. Особисті гороскопи додадуть сфери, на які впливають ці два періоди.

З 7 січня до 4 березня це буде величезний, різкий, прилив сил, яскравої і лютої активності, відкритих дій, агресивності, наполегливості, посилення фізичної та сексуальної енергії. З червня 2020 у Вас було більше таємних дій, але з січня це зміниться. Замість таємних конфліктів, таємних прагнень і бажань, все стане явним. Цей період дасть Вам енергію щоб багато зруйнувати і багато побудувати, будете прагнути до своїх цілей, не звертаючи уваги на інших, не думаючи про проблеми і наслідки. Ваші бажання – це перш за все. З середини січня до середини лютого будете дуже скандальні, якщо Ви ніколи не билися і дуже рідко лаялися, то цей період буде м’якше для Вас. З середини лютого рівень напруги трохи зменшиться, але до березня будити залишатися скандальніше і більш вимогливими, ніж звичайно. Будуть дні, коли буде понад енергійність, але і пару днів в січні, коли буде величезний занепад сил.

З 7 – 12 січня єдина хороша вказівка для Тельців, романтика, енергійність, успіх на публіці. Навіть скандалити в ці дні можна.

З 8 січня до 1 лютого період дає харизму і чарівність для впливу, напряму, навчання інших. Як уже писалося, з січня до березня Ви будете скандальні, але цей період може трохи пом’якшити скандали, якщо Ви почнете вести переговори і шукати компроміси, доводити свої ідеї без грубості, а маніпуляціями і чарівністю. Цей період, з 8 січня до 1 лютого, принесе Вам задоволення від навчання, поїздок, спілкування з людьми інших поглядів на життя. Від скандального тікайте в навчання, їдьте в інші країни або місця, спілкуйтеся з іншим колом людей. Цей період хороший для судів, але постарайтеся не скандалити.

З 8 січня до 15 березня новини про керівництво, Ваших проектах і цілях, кар’єрі, дізнаєтеся плітки або правду про свою репутацію. У цей період вивчайте свою кар’єру і репутацію. Заводьте знайомства, які можуть дати Вам статус і повагу. Проводьте переговори про нову посаду або важливому проекті. Вивчайте корисне для кар’єри. Буде багато нового, а в перші дві декади лютого для старого.

З 8 січня до 5 лютого, максимум 13 лютого (і ще потім буде в лютому) – низка вказівок на скандали, агресію, руйнування, травми. Обережніше з сексуальною енергією і бажанням розваг.

З 8 – 13 січня інформація про кар’єру, репутації, напевно, не дуже приємна, серйозніше поставтеся до проблем.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15 лютого, всі в житті буде йти в крайності, все буде швидким і масштабним. Багато масштабних і раптових, поспішних, бажань і мрій ні до чого не приведуть. Це рідкісна і погане вказівка, для Тельців сильніше, ніж для всіх знаків Зодіаку. Намагайтеся стримувати себе у всьому. все масштабне буде руйнівним і все руйнівне буде масштабним. Зміниться Ваше ставлення до життя, до правди, до ідеалів і ідей. Бійтеся обманів і порушень. Вказівка, на відміну від інших знаків Зодіаку, вплине на все Ваше життя і розвиток у всіх сферах. Найбільше бійтеся обманів, розчарувань, нездійсненних надій, поганих масштабних подій в сфері кар’єри і репутації. Бережіть свій статус і повагу в очах інших.

Пік 13 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове і новини. Для Тельців хороший пік, щоб змінити свою філософію, позбутися від дурних ідей та ідеалів. Починайте серйозне навчання, далеку поїздку, нове знайомство з незвичайними людьми та іноземцями, навчання інших людей. Починайте нове ставлення до життя, шукайте нову віру, новий розвиток. Пік посилить багато негативних вказівок, остерігайтеся скандалів і перебільшень.

З 13 січня життя у Вас прискориться на 1000%, зміни в житті, само-зміни, бунтарство. Почнуться зміни, які Ви раніше відкладали, але про які думали. Зовнішні швидкі зміни в житті. Це, ймовірно, буде помітно не для всіх Тельців, але помітять всі народжені в кінці першої і початку другої декади.

З 22 – 26 січня будьте обережні з репутацією і кар’єрою, проблеми зі здоров’ям.

Пік 28 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік посилить багато трендів і принесе багато подій для Тельців. Події будуть кульмінаціями, осяяння, рішення, зміни, завершенням або переходом на інший рівень. Дуже багато новин. Обережніше з руйнуванням і скандалами. Сильно вплине пік на сім’ю і кар’єру, Ваше прийняття рішень про життя.

Друга важлива і рідкісна вказівка, теж погана і теж сильний вплив на Тельців з 28 січня до 21 березня, максимум 31 березня. Швидко зруйнує все слабке в Вашому житті. А самі, Ви, будете бажати руйнувати в житті все, що заважає і стримує Вас, що обмежує. Абсолютне бунтарство і революційний дух у Тельців. Найсильніші зміни у Вашій репутації, кар’єрі, важливих цілях, статусі, відносинах. Вказівка буде повторюватися ще пару раз в 2021 році, а може бути буде з січня до серпня і повториться лише з осені, ще буде в 2022 році. За ці роки Ви змінитеся, зміниться Ваше ставлення до боргу, професії, статусу, довгостроковим планам і цілям в житті. Зміна кар’єри та професії, звільнення або Вам набридне Ваша робота. Розлучення в особистих відносинах, розрив ділових, початок серйозної інтриги. Зовнішні події – руйнівні і непрогнозовані, але вони змінять серйозно Ваше життя і Вас.

З 30 січня до 21 лютого переоцінюйте, переробляйте, повертайтеся до старих, завершуйте старі: проекти на роботі, знання про професії та керівництві, зв’язки з керівництвом, свої цілі на найближче майбутнє. Переоціните свою репутацію. У загальних вказівках період дасть проблеми з: технікою, новими відрядженнями, новими документами і переговорами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – багато руйнівної і стимулюючої енергії, багато фізичної енергії.

З 8 січня до 1 лютого – харизма.

З 8 січня до 15 березня – інформація про кар’єру і репутації.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15 – стережіться всього масштабного, масштабні зміни в житті.

Пік 13 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на розвиток.

Пік 28 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – завершення, кульмінації, рішення, акцент на багато чого в житті.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31 – стережіться руйнувань.

З 30 січня до 21 лютого – переоцінюйте кар’єру і репутацію.

Гороскоп опублікований 31 грудня 2020 року – М. Бомбушкар в співавторстві з A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,476