Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


Грудень останній легкий місяць для Тельців. З січня буде більше енергії, але й більше поганих сильних вказівок на руйнування до весни. Відпочивайте в грудні, займіться своїм психологічним станом і фізичним здоров’ям, можна робити операції, потрібно змінювати себе. У грудні багато акценту на витратах і чужих грошах. В кінці місяця інтелектуальний тонус. Наступні місяці будуть поганими, за астрологічними вказівкам, постарайтеся вже зараз все проблемне виправити. З середини грудня почнуться важливі і довголітні періоди з впливом на статус.

З 27 червня по 7 січня 2021 занепад сил фізичних і зростання сил духовних, активніше будете на самоті, оновленні та руйнування таємниць, в кінці грудня бережіть здоров’я і таємниці. З 21 листопада до 15 грудня події у відносинах.

З 1 до 20 грудня вивчайте психологію, містику, езотерику, як впливати на інших. Вивчайте свої доходи і витрати, можливості заробити за рахунок інших, отримати аліменти, скоротити витрати, цікавтеся кредитами, проводьте переговори з боржниками і кредиторами.

З 3 грудня до 7 січня, для Тельців скоріш до середини або кінця лютого, важлива вказівка. Час масштабних і серйозних змін. Можна починати щось серйозне і масштабне нове в грудні і першій половині січня, події можуть бути хорошими і поганими. Після другої половини січня погані якості. ЇЇ можна розділити на дві частини. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – це час змін життєвої філософії, якщо Ви віруючий – в релігії, якщо не віруючий – знайдете якусь віру, зміни в вірі, життєвих ідеалах і прагненнях, можливості для особистого зміцнення і розвитку. Гарний час для прийняття рішень про навчання і тимчасові переїзди. Друга частина вказівки з 19 грудня до січня або лютого – це час змін в кар’єрі, статус, життєві цілі, репутації. Друга частина буде погана для Тельців, особливо з середини січня, швидкі зміни в житті, руйнування, поспішні вчинки, виникнення проблем зі здоров’ям і вітальністю. Найгірше Тельцям першої і другої декад.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини. Акцент на борги, виплати, отримання допомоги від інших, кредити, іпотеки і подібне, спадок, аліменти, чужі кошти. Починайте оформляти документи або переговори про кредити, спадок, аліменти. Беріть в борг, просіть про допомогу і шукайте спонсорів, просіть повернути борги.

З 15 грудня до 8 січня хороший період для боргів і витрат, легше збагачуватися за рахунок інших, використовувати чужі кошти. Можливість домовитися про борги, вдало укласти договори про кредити, вирішити в судовому порядку боргові суперечки. Займіться аліментами, спадщиною, проханнями про підтримку. Шукайте спонсорів для своїх проектів, домовляйтеся з боржниками. Цей період пом’якшить Ваше психологічний стан, стреси і фрустрації.

З 16 – 23 грудня виступайте перед спонсорами, кредиторами, боржниками. Донесіть до них свої ідеї.

З 17 – 29 грудня бережіть своє здоров’я і таємниці, не порушуйте порядок.

З 17 грудня до 8 березня 2023 року важливий період, який був в березні-липні 2020 року, що було тоді повториться зараз. Він може негативно вплинути на Ваше здоров’я, самооцінку, вітальність. Ви станете більше хандрити, занепад сил, депресія, може бути розчарування в собі. Найпомітніше він буде Тельцям 1 і 2 декади. Цей період буде нищівним для всього слабкого в Вашому житті. Вам потрібно зміцнювати своє життя. Ще він вплине на Вашу кар’єру, досягнення, нагороди, репутацію, статус в суспільстві, професію. Він теж може бути руйнівним для цього, але так само стримуючим, структурувати, обмежувати. Якщо в кар’єрних і статусних питаннях є проблеми намагайтеся їх вирішити, щоб вони не посилилися. Серйозніше ставтеся до своєї кар’єри, розвивайтеся професійно, бережіть репутацію, не порушуйте правила. Ви можете зважитися змінити свою кар’єру, звільнитися, а можуть звільнити через Вашу «несерйозності» і некомпетентності. Згадуйте що було навесні-влітку 2020 року – це повторювані вказівки, але тепер весь 2021 рік (найскладніший), а після до 2023.

З 19 грудня 13 травня 2021 і з липня до грудня 2021 ще один важливий період, теж з великим впливом на кар’єру і статус, життя Тельців. Бажання і мрії, не підкріплені реальністю і серйозними діями, не реалізуються. Намагайтеся братися за те, що можете зробити в кар’єрі і статусі, досяжні цілі. Бережіть репутацію, менше обіцянок. Будь-які розчарування в житті будуть масштабніші, ніж звичайно. Не зовсім хороший період для Тельців, якщо Ви безвідповідальні і лише любите мріяти і планувати. У кар’єрі і статусі у Вас будуть нові можливості, зможете змінити місце роботи і професію не раз за цей рік, будуть можливості прославитися і зробити собі ім’я. Беріться за ці нові можливості, але ставитеся до них серйозно. У січні-лютому в кар’єрі і статусі будуть руйнування, подумайте про завершення проектів, зміни роботи, іншій посаді.

З 20 грудня до 8 січня інтелектуальний тонус, товариськість, можливість більше дізнатися світ і життя, багато новин. Займіться своєю філософією, вивчайте свій світогляд, як жити, ідеали, прагнення. Хороший період для саморозвитку, публіцистики, публічних виступів, судів, пропаганди, донести свої ідеї іншим.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, усвідомлення. Акцент на новини, багато важливої інформації, поїздки, навчання, ідеали, прагнення, філософія.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на грудень 2020

З 1 до 20 грудня – інформація про борги та витрати.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, борги і витрати.

З 15 грудня до 8 січня – можливості для боргів, збагачення за рахунок інших.

З 17 грудня до 8 березня 2023 року – зміни в кар’єрі і статусі, зміцнення і руйнування.

З 19 грудня до 13 травня 2021 року і з липня до грудня 2021 – нові можливості в кар’єрі і статусі, багато змін.

З 20 грудня до 8 січня – вчіться і навчайте інших, спілкування.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини і рішення, багато різної інформації.

Гороскоп опублікований 10 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 86 T. 0,212