Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


Сприятливим буде майже весь місяць, весь гороскоп на березень для Тельців буде багатим на енергію, спілкування, активні дії, харизму, творчість. Проблемні періоди і тренди будуть лише в кінці березня, але один з періодів буде до середини літа. Плануйте початок відпочинку або лікування на кінець березня.

З 16 лютого творчі сили і енергія для розваг, багато енергії фізичної, в березні питання розваг і творчості будуть змінені, період до 30 березня. З 17 лютого переоцінка дружби, планів, цілей, кар’єри і затримка в проектах по 10 березня.

З 4 по 16 березня інформація для кар’єри, репутації і статусу. Використовуйте знання накопичені і отримуйте нові, виступайте перед керівництвом і іншими людьми, Ваші знання дадуть Вам кар’єрне зростання і шану. Знаходьте нові професійні навички. Дізнавайтеся про свою професію, кар’єру, свої проекти та цілях. Укладайте угоди і проводьте переговори, які дадуть Вам статус і кар’єрний ріст.

З 5 березня по 3 квітня сприятливий період для Тельців, він дасть Вам чарівність, успіх в угодах, можливості вдало купити бажане, харизму. Він сприятливий для відносин, змінити відносини, укладати важливі договори, знаходити компроміси і миритися, знаходити нових партнерів. Займіться особистими, любовними, діловими, конфліктними відносинами під час цього періоду. Жінкам Тельцям можна змінювати свою зовнішність і стиль, Ви станете більш привабливі. Дуже сприятливий період для збагачення. Відносини будуть приносити більше доходу. В кінці березня і початку квітня період буде найкраще.

З 7 по 10 березня несподівані закоханості або розставання, нестандартні вчинки у відносинах, образливість. Можете несподівано витратити або втратити гроші.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік дасть дуже багато енергії, велике посилення інтуїції, саме час розібратися і завершувати. Акцент на суди, істину, Вашу ідеологію і ідеї, прагнення в житті, Вашу віру, знання, знайомства, відрядження далекі і близькі. Важливі новини і інформація здалеку або з близька. Використовуйте інтуїцію, щоб зрозуміти краще інших і своє життя, свої прагнення в житті, будь-яку інформацію. Захищайте дипломні роботи або покажіть свої знання, розберіться зі знаннями.

З 16 березня по 11 квітня більше спілкування, новин про друзів і суспільстві. Хороший період для ораторів, виступати на публіці, ділитися своїми ідеями. Дізнавайтеся про своїх друзів і суспільство.

З 16 по 24 березня маса енергії, фізичних сил, прагніть до своїх цілей та ідеалів. Захищайте свої знання, свою філософію, ідеали і цілі, віру. Але можуть бути конфлікти через це.

З 19 березня по 7 травня буде змінюватися Ваша ідеологія, віра, життєва філософія, ідеали і прагнення в житті. Тренд для Тельців сприятливий. Він же торкнеться Ваші подорожі, зарубіжжя, відносини з іноземцями, вищу освіту, суди. Всі ці питання Ви можете змінити, розвинути, а при бажанні позбутися від старих і почати нове.

З 20 по 24 березня маса ідей, новин, швидко зможете вирішувати інтелектуальні завдання, сприятливі публічні виступи.

З 20 по 25 березня багато сили волі та наполегливості. Можливості змінити свої цілі і домогтися поставленого. Бійтеся конфліктів.

З 21 по 25 березня романтичність, творча енергія, мрійливість. Сприятливі дні для публічності, допомоги друзям, спільних розваг і відпочинку.

Важливий період буде з 22 березня по 2 липня. Він може негативно вплинути на Ваше здоров’я, самооцінку, вітальність. Ви станете більше хандрити, занепад сил, депресія, може бути розчарування в собі. Найпомітніше він буде Тельцям 1 декади і у Тельців першої декади можуть бути життєві руйнування до травня місяця. Цей період буде нищівним для всього слабкого в Вашому житті. Вам потрібно зміцнювати своє життя. Ще він вплине на Вашу кар’єру, досягнення, нагороди, репутацію, статус в суспільстві, професію. Він теж може бути руйнівним для цього, але так само стримуючим, структурувати, обмежувати. Якщо в кар’єрних і статусних питаннях є проблеми намагайтеся їх вирішити, щоб вони не посилилися. Серйозніше ставитеся до своєї кар’єри, розвивайтеся професійно, бережіть репутацію, не порушуйте правила. Ви можете зважитися змінити свою кар’єру, звільнитися, а можуть звільнити через Вашу «несерйозності» і некомпетентність. Запам’ятовуйте ці місяці, що буде відбуватися з Вами такого яке вимагає серйозних вчинків і рішень. Цей період повториться з грудня 2020 року до 2023 року, в 2021 році він буде найгірше.

Пік 24 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – починайте відпочивати, бережіть своє здоров’я, займіться здоров’ям. Пік дасть нове, нове починання або подія, новини. Може бути невелика хандра, багато будете думати про життя. Пік може дати таємниці, початок таємного. Побудьте на самоті з собою, вирушайте в подорож, починайте таємниці.

З 25 по 30 березня дні удачі для покупок, судів, далеких поїздок, навчання, публічних виступів, розвитку відносин.

З 27 по 31 березня змінюватися самі, своє ставлення до відносин, відроджуйте відносини або позбавляйтеся від них.

З 28 березня по 3 квітня остерігайтеся конфліктів, схильність порушувати правила. Але в ці дні Ви можете відстояти свої права.

З 30 березня по 13 травня зросте конфліктність і дратівливості, особливо на початку квітня. Цей період дасть активність в питаннях кар’єри і статусу. Будете багато діяти, відстоювати свої права, реалізовувати бажання. Займайтеся складними проектами, які дадуть Вам повагу та досягнення, допоможуть з кар’єрним ростом. Розвивайтеся професійно. Але остерігайтеся конфліктів з керівництвом, а можливо з батьками та іншими людьми.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на березень

З 4 по 16 березня – інформація про кар’єру і цілях.

З 5 березня по 3 травня – відносини, харизма, збагачення.

Пік 9 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на інформацію, знання, поїздки.

З 16 березня по 11 квітня – інформація про дружбу і суспільстві.

З 19 березня по 7 травня – зміна поглядів на життя.

З 22 березня по 2 липня – зміцнюйте себе і кар’єру.

Пік 24 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, таємниці, духовне, усамітнення.

З 30 березня по 13 травня – дії в кар’єрі і репутації.

Гороскоп опублікований 5 березня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,186