Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – листопад 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Заощаджуйте сили, бережіться руйнувань таємниць, скандалів на публіці, в’язниці, травм, вигнань. В іншому місяць хороший. Інформація про таємниці, обмани, духовне, містику, прихований бізнес. Інтелектуальний тонус, товариськість, розвиток контактів, багато бізнесу. Довгий період багатства.

З гороскопу на жовтень 2021 року для Стрільців триває різне, важливий період для відносин, харизми, багатства.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини. Поганий пік Стрільцям, бережіться обманів, таємного, хвороб, ізоляцій, зрад, вигнань із колективів. Не починайте обмани, зради, вчинки що б’ють по репутації. Краще відпочивати, розвиватися духовно, підбити підсумки минулого. Погані несподівані завершення, втрати, смерті.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року важливий період для багатства, розвитку бізнесу, інвестицій, джерел доходів, набуття цінностей, колекцій, оцінки багатства. У листопаді період дуже добрий. У грудні період кардинально змінить витрати і доходи, поганий для ризиків і втрат, хороший для трансформацій, позбавлень, відроджень. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нових бізнесів та покупок. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого.

З 5 до 24 листопада плітки, приховане спілкування, дізнаєтеся про таємниці, розслідуйте чужі секрети, бережіть свої секрети, вивчайте містику та езотерику. Бережіться пліток, обережніше зі спілкуванням зі знайомими, краще не обманювати, серйозно поставтеся до навчання, відряджень, бізнесу.

З 7-17 листопада погані дні для таємниць, здоров’я, репутації, сварок, поїздок, навчання, таємного бізнесу.

З 9 листопада до 4 лютого, сильніше з 8 грудня до 9 січня, повториться тренд, що був з січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Він описаний у гороскопі на січень, часткова цитата: «Серйозніше ставтеся до навчання, спілкування з іншими людьми, угод, поїздок, проектів, роботи та здоров’я, багатства та джерел доходів. Вказівка погана, що руйнує слабке та ненадійне, обмеження та руйнування будуть швидкими та несподіваними. Потрібно більше працювати, більше брати на себе відповідальність, якщо хочете зберегти і домогтися бажаного.».

З 10-14 листопада добрі дні для допомоги рідним, творчості, відпочинку.

З 13 листопада до 7 грудня лише дії, цілеспрямованість, наполегливість дадуть добрі результати зі стосунками, багатством, таємницями, зрадами, судами, бізнесом, збагаченням.

З 14-20 листопада обережніше з фізичними навантаженнями, здоров’ям, роботою, таємницями, таємними ворогами, порушенням правил.

З 16-21 листопада хороший швидкий бізнес, робота, покупки, стосунки.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, результати, завершення чи новий етап. Стрільцям таємниці, духовне, здоров’я, робота, звички, вихованці, ізоляція, відпочинок.

З 24 листопада по 13 грудня інтелектуальний тонус, товариськість, нові знання, нові знайомства, багато важливих новин. У темах знайомств та знань великий розвиток. Легко займатися інтелектуальною працею. Хороший період Стрільцям для просування ідей, поїздок та подорожей, навчання, спілкування, публічних виступів, бізнесу.

З 25 листопада до 2 грудня найкращі дні для презентації ідей, виступів, бізнесу.

З 26 листопада по 2 грудня допомагайте рідним. У таємницях, обманах, прихованому використовуйте інтуїцію, добрі дні для таємної активності.

З 28 листопада по 3 грудня зміцнюйте бізнес, знання, зв’язки, себе, дні для серйозних цілей.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Стрільця на листопад 2021

Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, таємниці, духовне, завершення.

З 5 до 24 листопада – інформація про таємне та духовне.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року – багатство.

З 9 листопада до 4 лютого – руйнування у знаннях, спілкуванні, роботі, здоров’ї.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – кульмінації, завершення чи новий етап, робота, таємниці, здоров’я.

З 24 листопада до 13 грудня – інформація та спілкування.

Гороскоп опубліковано 28 жовтня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,193