Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


У другій половині місяця багато важливого для Стрільців, великий акцент на Ваше життя, сферу сім’ї та сферу відносин. Несприятливі тренди будуть для Вас пом’якшені, хоча бережіть здоров’я і серйозніше ставтеся до відносин на роботі в першу половину травня. Можливість розпочати новий проект або знайти роботу, постарайтеся використовувати це до 20 травня. В кінці місяця переоцінка сфери відносин і повернення старого.

З 14 квітня по 9 травня можуть бути неприємності у відносинах, на роботі, витрати, несприятливі косметичні процедури. З 19 квітня по 4 травня несприятливі новини і знання про роботу, проблеми на роботі і зі здоров’ям. З 23 квітня по 11 червня зростуть витрати, активніше будете брати в борг і вимагати борги.

З 1 по 5 травня несприятливий тренд для здоров’я, поїздок, роботи, навчання і поїздок, треба берегти репутацію і не розчаровуватися.

З 4 травня по 11 липня дізнаєтеся багато нового і переоціните свої знання про сферу відносин, про партнерах, шлюбі, ворогів. За ці два місяці Ви можете вивчити своїх партнерів, навчити їх, навчитися у них. Зросте Ваша товариськість, інтерес в стосунках. Буде багато важливих новин про важливі відносинах. Публічні виступи, спільні проекти, поїздки, важливі переговори. Але переговори і угоди, обговорення важливого не плануйте на період після 20 травня, почнеться несприятливий тренд по 9 червня. Не починайте нового в переговорах, договорах, угодах, знайомствах після 30 травня.

З 5 по 8 травня сприятливий тренд для ризику боргами, позбавлення та отримання багатства, змін у відносинах, проявити силу волі.

З 6 по 10 травня несприятливий тренд для дорогих покупок, пліток, обманів, судів. Обережніше з романами на роботі, можуть бути проблеми в стосунках.

З 9 травня по 2 червня сприятливий період для сфери відносин, для розвитку відносин, початку нових серйозних відносин, пошуку компромісів з конкурентами, миру з ворогами. У цей період у Стрільців зросте харизма, будете більш помітні в партнерстві. Якщо Ви самотні, то зможете знайти другу половинку. Якщо у Вас проблеми у відносини, то зможете їх згладити. Погані стосунки легко буде розірвати. Хороші відносини сприятливо розвинути. Важливі переговори і договори не плануйте, будуть інші несприятливі тренди і періоди для проектів, але займіться любовними стосунками.

З 11 по 14 травня сприятливий тренд для важливих переговорів і угод, серйозного спілкування з партнерами і знайомими, серйозного навчання. Зміцнюйте свої стосунки.

Пік 11 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини. Для Стрільців акцент на сфери роботи і здоров’я. Починайте нові проекти на роботі, вчіться новому на роботі, нові обов’язки, можете знайти нову роботу для себе. Допомагайте в ці дні іншим людям на роботі. Займіться своїм здоров’ям, починайте займатися спортом, лікуванням. Сприятливим буде початок лікування своєї душі, психологічного здоров’я.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 буде тривати помітний період для Стрільців. Період сприятливий і не дуже, все залежить від персональних гороскопів. Період вплине на Вашу сферу сім’ї, Ви можете зважитися на переїзд, почати думати про переїзд, купувати або продавати нерухомість, почати масштабний ремонт будинку, якісь важливі події з членами сім’ї. Спробуйте розвинути свою сімейну сферу, якщо є можливість, у всякому разі ставитеся до неї відповідально. Стрільці часто блукачі по світу, може бути в цей період буде більше поневірянь, але все одно будуть масштабні події з будинком і сім’єю. Плануйте покупку нерухомості на наступний рік, а не цієї весни. Цей період буде впливати на Ваш стан, Ви будете хотіти від життя більшого, намагатися отримати від життя більшого. Може бути сприятливо, дасть Вам більше віри і надій. А може бути негативно – безпідставний оптимізм, лінь, потурання своїм слабкостям. У будь-якому випадку цей період помітно вплине на Вас, буде зміна в житті, зміна самооцінки. Намагайтеся не розпорошуватися, концентруватися на своїх цілях і бажаннях, беріться тільки за те, що ясно бачите, як досягти. У Вас буде великий ріст, навіть фізично Ви можете набрати зайву вагу, не те що вже в самооцінці і впевненості в собі, але використовуйте цей ріст для корисного і осяжного.

З 14 травня по 13 липня, повториться тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Він описаний в гороскопі на січень, цитата: «З 28 січня до 21 березня, максимум 31, серйозніше ставтеся до навчання, спілкуванню з іншими людьми, операціях, поїздкам, проектам, роботі і здоров’ю, багатства і джерел доходів. Вказівка погана, що руйнує слабке і ненадійне, обмеження і руйнування будуть швидкими і несподіваними. Потрібно більше працювати, більше брати відповідальності на себе, якщо хочете зберегти і домогтися бажаного. ».

З 15 по 19 травня сприятливі дні для здоров’я, операцій, позбавлення. Ці дні гарні і для роботи і багатства, показати себе, змінювати складні проекти, стояти на своєму. Можна проводити важливі переговори.

З 18 по 21 травня сприятливий тренд для серйозних вчинків у відносинах, краще особистих, ніж ділових, для важливих переговорів, покупок, налагодження відносин зі знайомими, сусідами, далекими родичами. Це дуже хороші дні для серйозних вчинків у відносинах особистих і ділових.

З 19 по 23 травня намагайтеся менше хвалитися перед рідними і в стосунках, не порушуйте правила, несприятливі дні для публічних виступів, судів, треба берегти репутацію.

З 20 травня по 9 червня довгий тренд, який може дати Вам обмани у відносинах, сім’ї, з нерухомістю, в переговорах, судах, проектах. Ви можете бути обмануті іншими і самі обманюватися в інших. Обережніше з спілкуванням з рідними, в цей період перевіряйте всі документи по нерухомості, не лінуйтеся з проектами по нерухомості. Обережніше з ворогами і конкурентами, обманами в стосунках. Бережіть свою репутацію і кар’єру, в цьому можуть бути обмани.

З 26 по 29 травня самий оманливий, несприятливий, тренд для відносин, багатства, сімейної сфери. Намагайтеся багато не витрачати, не здійснювати дорогі покупки. Бійтеся любовних романів.

Пік 26 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – пік важливих кульмінацій, рішень, результатів для Стрільців, цей пік посилить несприятливі тренди для сфер відносин і сім’ї, бережіть репутацію, остерігайтеся обманів і ліні. Для Стрільців акцент на Вашому житті, Вашому відношенню до себе, важливих для Вас відносин. Це дуже емоційні дні і дуже романтичні для Стрільців, замріяні, фантазія, але постарайтеся бути обережніше з серйозними стосунками і ворогами.

З 27 по 30 травня багато інформації, спілкування, але не важливого, легко буде виступати на публіці і спілкуватися, укладати угоди, але можуть бути обмани. Романтичні дні.

З 27 травня по 3 червня енергія для кар’єри, досягнення цілей, допомоги рідним, творчості.

З 30 травня по 23 червня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Стрільцям це період переоцінки відносин і кар’єри, цілей. Особливо відносин, в цій сфері буде повернення старих новин, краще вивчіть свої відносини, ворогів, любов. Повернуться старі знайомі, стара любов, старі вороги і старі відносини. Самі можете повернути старі відносини, по-іншому поглянете на старі і існуючі відносини. Розпочаті нові відносини і проекти з відношення не будуть розвиватися легко, можуть бути затримки в переговорах, заручинах, планах для сфери відносин. Постарайтеся не починати нового в кар’єрі, важливих проектів, переговорів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – новини і спілкування, багато для сфери відносин.

З 9 травня по 2 червня – сприятливий період для відносин, краще для романтики і особистих відносин, лише один негативний тренд.

Пік 11 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, акцент на роботу і здоров’я.

З 13 травня по 29 липня – період масштабних змін в сім’ї і Вашої особистості, житті.

З 14 травня по 13 липня – обережніше з роботою, здоров’ям, спілкуванням, навчанням.

Пік 26 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, результати, акцент на Вас і відносини.

З 30 травня по 23 червня – повернення, переоцінка і затримка в проектах, відносини, кар’єру.

Гороскоп опублікований 17 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,422